Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni żarcik:

"Dochodzą słuchy, że Policja na Śląsku łapiąc kierowców zamiast mandatów daje bilet na mecz piłkarski Polska-Słowacja - obecność obowiązkowa."

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Sam się ogarnij :takiego: bo to moskal szuka pokrywy - admin a postów nie czyta... :wink4:

Ogarnij się, bo to Ty pytałeś o linka tego człowieczka, co to ma mu ŻYŁA na kuuu ... tzn. fallusie pęknąć :naughty::kox::polew:

O nie! To Ty sie ogarnij.

Nie jeden raz była juz akcja na forum, że ktoś wkleił link z allegro, aby zaptać, czy ma kupić dany przedmiot.

Niestety po tym jak otrzymał potwriedzenie, juz ktos go uprzedził i zwinął mu sprzed nosa np. część której on potrzebował.

Moskal potrzebuje pokrywy na silnik, a ja celowo poprosiłem o link, aby się chłopak troche posieszył :naughty:

Łukasz, Łukasz...

:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal potrzebuje pokrywy na silnik, a ja celowo poprosiłem o link, aby się chłopak troche posieszył :naughty:

ta fotka była z zukcji , ale chyba nie podejdzie do mnie , wszedzie gdzie dzwonie twierdzą ,ze to do roczników 04 wzwyż.

innych przykręcanych nie moge znaleźć :confused4: , są tylko na zatrzaski :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie! To Ty sie ogarnij.

Nie jeden raz była juz akcja na forum, że ktoś wkleił link z allegro, aby zaptać, czy ma kupić dany przedmiot.

Niestety po tym jak otrzymał potwriedzenie, juz ktos go uprzedził i zwinął mu sprzed nosa np. część której on potrzebował.

Moskal potrzebuje pokrywy na silnik, a ja celowo poprosiłem o link, aby się chłopak troche posieszył :naughty:

Łukasz, Łukasz...

:no:

Ty no, ale tłumaczyć tego nie musisz ... ja sobie żarty robię, a Ty na poważnie to bierzesz ... ogarnij się :naughty:

Łukasz, Łukasz... Ty w ogóle nie czaisz o co chodzi.. :no::confused4::kox:

A Ty gówniarzu co ? Problem jakiś masz ... zaraz w mordę dać mogę dać ... :kox::naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, Łukasz... Ty w ogóle nie czaisz o co chodzi.. :no::confused4::kox:

Nosf. masz u mnie flaszke.[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 11:19_________________________________________________

ja sobie żarty robię,

Łukasz, Łukasz... Ty w ogóle nie czaisz o co chodzi.. :no::confused4::kox:

A Ty gówniarzu co ? Problem jakiś masz ... zaraz w mordę dać mogę dać ... :kox::naughty::tongue4:

Ta jasne :cool1: po prostu odwacasz kota ogonem, żeby wyjść z tego z twarzą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat.. Ładną pogodę mamy za oknem :gwizdanie:

Nie pier-dol. :wink4: Z psem muszę wyjść... :confused4:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 11:28_________________________________________________

Ta jasne :cool1: po prostu odwacasz kota ogonem, żeby wyjść z tego z twarzą :gwizdanie:

Nie rozśmieszaj mnie.

O kutfa! Komp mi zaczął wariować!!! :kox:

Łukasz, nie bież tego do siebie, przeczież żartowałem - odblokuj mi komputer, please...

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne :cool1: po prostu odwacasz kota ogonem, żeby wyjść z tego z twarzą :gwizdanie:

Nie rozśmieszaj mnie.

Chłopak pewnie spędził jakiś czas na kupa.eu a tam admini nie żartują, wiec prosze Cie o Wielki Czukundurze oszczędź niegodziwca bo nie wie co czyni :notworthy:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 11:31_________________________________________________

odblokuj mi komputer, please...

:polew: :polew: :polew:

i sie doigrałeś :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak pewnie spędził jakiś czas na kupa.eu a tam admini nie żartują, wiec prosze Cie o Wielki Czukundurze oszczędź niegodziwca bo nie wie co czyni :notworthy:

Też chcesz w mordę chcesz ? :naughty::evil::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...