Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy boobra co zna 1000 bitów po fachu

ten już sie nie liczy na mieście - tera rządzi TurboDymoMan...zna 1500 Bitów :chytry:

ale przynajmniej wiemy jakie towarzystwo ma Boberek na rowerach :cool1::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Redakcjo,

Proszę o pomoc!

Kilka tygodni temu, jadąc do pracy zostawiłam w domu męża, jak zwykle na sofie przed TV. Nie ujechałam daleko, kiedy silniknagle odmówił posłuszeństwa. Wróciłam więc pieszo do domu żeby poprosić męża o pomoc, a kiedy weszłam nie mogłamuwierzyć własnym oczom w to, co zobaczyłam! Mój mąż baraszkował w sypialni z córką sąsiadów!

Pragnę w tym miejscu nadmienić,iż ja mam 32 lata, mąż 34, a córka sąsiadów 22! Byliśmy z mężem razem od 10 lat. Kiedy goskonfrontowałam, załamał się i wyznał, że miał te relacje przez ostatnie 6 miesięcy, od czasu,kiedy stracił pracę. Jak mi wyznał potem, miał potężny dół i czuł się zupełnie bezwartościowy.

Postawiłam więc mu ultimatum:albo ona albo ja. Kocham męża, ale od czasu postawienia przeze mnie tego warunku nastąpiły "ciche dni".

Odmówił pójścia na terapię rodzinną i czuje, że tracę z nim kontakt.

Droga Redakcjo, błagam o pomoc.

Z poważaniem

Eugenia.

*Odpowiedź: *

Droga Eugenio.

Powodów nagłego zatrzymania się silnika może być kilka. Sprawdź przede wszystkim czy nie ma przerwy w dopływie paliwa.

Jeśli dopływ paliwa jest OK,sprawdź czy nie ma jakiegoś luźnego przewodu elektrycznego w systemie wtryskowym.

Jeśli jest on w porządku, prawdopodobnie błąd leży w pompie paliwowej podającej zbyt niskie ciśnienie do silnika.

Mam nadzieję, że to pomoże.

Z poważaniem

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ociec możesz już o czymś takim zapomnieć :naughty: :naughty: :naughty::tongue4: :tongue4: :gwizdanie: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ociec możesz już o czymś takim zapomnieć :naughty: :naughty: :naughty::tongue4: :tongue4: :gwizdanie: :kox: :kox:

Powiedział nasz forumowy extreme sports ekspert vel turbodymoman :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ociec możesz już o czymś takim zapomnieć :naughty: :naughty: :naughty::tongue4: :tongue4: :gwizdanie: :kox: :kox:

Powiedział nasz forumowy extreme sports ekspert vel turbodymoman :polew:

nie nie nie

w zazdrości źle przedstawiasz fakty :decayed:

różnica między nami jest taka, że ty mimo, że chciałbyś to już nie możesz, nie masz pozwolenia/zgody/łańcucha nazywaj jak chcesz :wink4:

ja mimo, że NIE chciałbym tak sobie polatać bo mnie to zupełnie nie kręci to nie mam nikogo nad głową kto miałby mi wydać pozwolenie/zgodę/piłę do przecięcia łańcucha :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ociec możesz już o czymś takim zapomnieć :naughty: :naughty: :naughty::tongue4: :tongue4: :gwizdanie: :kox: :kox:

Powiedział nasz forumowy extreme sports ekspert vel turbodymoman :polew:

nie nie nie

w zazdrości źle przedstawiasz fakty :decayed:

różnica między nami jest taka, że ty mimo, że chciałbyś to już nie możesz, nie masz pozwolenia/zgody/łańcucha nazywaj jak chcesz :wink4:

ja mimo, że NIE chciałbym tak sobie polatać bo mnie to zupełnie nie kręci to nie mam nikogo nad głową kto miałby mi wydać pozwolenie/zgodę/piłę do przecięcia łańcucha :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox:

hmm Poziek czy ty chcesz nam uświadomic ze czujesz sie samotny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...