Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to dobrze nie pójść do pracy :decayed:

*ZAZDROŚĆ*

Ale co z tego.. Jutro już idę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Musialem Cię wywołać bo straszną nudą tu wiało..

dzisiaj nie mam czasu się z wami wyzywać...po 25 zacznę z grubej rury :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialem Cię wywołać bo straszną nudą tu wiało..

dzisiaj nie mam czasu się z wami wyzywać...po 25 zacznę z grubej rury :cool1::decayed:

No to czekamy jeszcze tydzień.. Pozwole Ci sie mniej odzywać.. Znaj łaske Pana :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy jeszcze tydzień.. Pozwole Ci sie mniej odzywać.. Znaj łaske Pana :>

o dzięki ci świeży 200px-Kapcie.jpg

:naughty::decayed::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200px-Kapcie.jpg

O jaki fajny i napewno ciepły.. Chyba sobie takie kupie.. Poziu masz moze rozmiar 45-46? Kupiłbym od Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym od Ciebie

Zagadaj do Raggamana, Wicia, Adaho oni mają pełen asortyment :decayed: W końcu to twoi kumple po fachu od zmywania naczyń i mycia podłóg w sobotę rano :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj do Raggamana, Wicia, Adaho oni mają pełen asortyment :decayed: W końcu to twoi kumple po fachu od zmywania naczyń i mycia podłóg w sobotę rano :gwizdanie: :kox:

Niedługo dobry wybór w szerokim asortymencie będzie też w Pruszkowie ... chyba od maja czy jakoś tak :kox::naughty::nose::song::brawo:

logo%20kapcie.jpg

naja%20shoes1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo dobry wybór w szerokim asortymencie będzie też w Pruszkowie ... chyba od maja czy jakoś tak :kox::naughty::nose::song::brawo:

logo%20kapcie.jpg

naja%20shoes1.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumple po fachu od zmywania naczyń i mycia podłóg w sobotę rano :gwizdanie: :kox:

Nie nie nie.. Znów mnie z Kalim pomyliłeś.. Ja tylko zajmuje się polerką diamentów.. Ale widzę że Łukaszr ma u nich etat przedstawiciela handlowego. Przedstawił nam całą ofertę.. moze się na coś skuszę..

Łukaszr czy przewidziane są jakieś rabaty dla klubowiczów? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo dobry wybór w szerokim asortymencie będzie też w Pruszkowie ... chyba od maja czy jakoś tak :kox::naughty::nose::song::brawo:

logo%20kapcie.jpg

naja%20shoes1.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Takie lapcie to mi zona z piwem przynosi :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszr czy przewidziane są jakieś rabaty dla klubowiczów? :polew:

Z tym pytaniem to już musisz pisać do tego, co będzie posiadał taki arsenał :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie.. Znów mnie z Kalim pomyliłeś...

zupełnie nie rozumiem skąd masz takie informacje... Kali to nadal młody kawaler także :gwizdanie: Ja ciebie z nikim nie pomyliłem :decayed: ale jedyny w swoim rodzaju nie jesteś także luz :kox: :kox:

po nauki pomałżeńskie sugeruję udaj się do Wicia :cool1::naughty: On ci wszystko wyjaśni :decayed:

No a teraz leź wyrzucić śmieci bo jak twoja wpadnie do domu i zobaczy, że nie zrobione to znowu będzie tydzień jednorękiego bandyty :jerk: :jerk: :jerk::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 12:36_________________________________________________

Takie lapcie to mi zona z piwem przynosi :polew: :polew:

napisz MoorPHowi jak to się robi :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszr czy przewidziane są jakieś rabaty dla klubowiczów? :polew:

Z tym pytaniem to już musisz pisać do tego, co będzie posiadał taki arsenał :kox: :kox: :kox:

Aaa.. Juz rozumiem Łukaszr jest szefem tej organizacji przestępczej i on tylko zleca sprzedaż tego artykułu... :kox:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 12:39_________________________________________________

No a teraz leź wyrzucić śmieci bo jak twoja wpadnie do domu i zobaczy, że nie zrobione to znowu będzie tydzień jednorękiego bandyty

Oj Poziu Poziu. Ciebie też to czeka. A tak wogole to ja mam od tego ludzi.. Ja nie muszę iść w twoje ślady.. Pomimo tego że usilnie mnie namawiałeś do :jerk:. Juz nie powiem ze ciałeś mi demonstrować jak to się robi (Upss.. mialo to zostac między nami :naughty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to ja mam od tego ludzi..

:decayed: BIEDNA ŻONA :naughty: :naughty:

Ja nie muszę iść w twoje ślady..

nawet byś nie wiedział dokąd stąpać :kox::polew: :polew:

Pomimo tego że usilnie mnie namawiałeś do :jerk:. Juz nie powiem ze ciałeś mi demonstrować jak to się robi (Upss.. mialo to zostac między nami :naughty:)

no to jeżeli nie wiesz jak to się robi, to :dziura::hahaha: :hahaha: :hahaha::nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddajesz całą wypłatę, kupujesz raz w miesiącu kwiaty, zabierasz swoją lubę raz w tygodniu do restauracji i ona za wszystko płaci, bo Ty już nic nie masz :polew: :polew: :polew: :polew: efekt murowany :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddajesz całą wypłatę, kupujesz raz w miesiącu kwiaty, zabierasz swoją lubę raz w tygodniu do restauracji i ona za wszystko płaci, bo Ty już nic nie masz :polew: :polew: :polew: :polew: efekt murowany :tongue4: :tongue4:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A NA KWIATY SKĄD BIERZESZ ?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddajesz całą wypłatę, kupujesz raz w miesiącu kwiaty, zabierasz swoją lubę raz w tygodniu do restauracji i ona za wszystko płaci, bo Ty już nic nie masz :polew: :polew: :polew: :polew: efekt murowany :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 12:53_________________________________________________

A NA KWIATY SKĄD BIERZESZ ?? :kox:

Lewizna.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewizna.. :gwizdanie:

widzę, że i ty masz podobny model działania :naughty: :naughty: :naughty::decayed: biedaczku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddajesz całą wypłatę, kupujesz raz w miesiącu kwiaty, zabierasz swoją lubę raz w tygodniu do restauracji i ona za wszystko płaci, bo Ty już nic nie masz :polew: :polew: :polew: :polew: efekt murowany :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 12:53_________________________________________________

A NA KWIATY SKĄD BIERZESZ ?? :kox:

Lewizna.. :gwizdanie:

Jak się da coś przed nią ukryć, to zostaje na waciki... :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym od Ciebie

Zagadaj do Raggamana, Wicia, Adaho oni mają pełen asortyment :decayed: W końcu to twoi kumple po fachu od zmywania naczyń i mycia podłóg w sobotę rano :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew:

te, cFaniak - żebyśmy dziewczyn z księgowości nie zapytali jak w pracy kubeczki zmywasz i paznokietki piłujesz pocichutku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...