Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Lewizna.. :gwizdanie:

widzę, że i ty masz podobny model działania :naughty: :naughty: :naughty::decayed: biedaczku :kox:

Ale wiesz lewizny przynosi się min 10x wiecej niz pensji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Lewizna.. :gwizdanie:

widzę, że i ty masz podobny model działania :naughty: :naughty: :naughty::decayed: biedaczku :kox:

Ale wiesz lewizny przynosi się min 10x wiecej niz pensji..

:

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi na SR wynika ,że w bardzo słabym stanie, osobiście nie sprawdzałem.

Wolałbym to http://www.allegro.pl/item890291868_skyline_gtr_drift_500km_nitro.html :kox: :kox:

Zagadaj do Raggamana, Wicia, Adaho oni mają pełen asortyment :decayed: W końcu to twoi kumple po fachu od zmywania naczyń i mycia podłóg w sobotę rano :gwizdanie: :kox:

Ja słyszałem też , że Ty Nadarzyńki obszczymurku posiadasz bambosze c**jograjcze .. :decayed:

4176660_1024.jpg

..zakładasz tylko, gdy przychodzi Q..żeby nie było profilaktycznego wpierdolu za to, że obmacujesz inne d*py ( niekoniecznie damskie :lol1: )na salsie w Utopii :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jak nie założysz to nici z dojenia i muczysz jak wściekła krowa przez najbliższe parę dni..no chyba...że zafundujesz sobie efekt ruchomej kołdry przed snem :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :papa:

te, cFaniak - żebyśmy dziewczyn z księgowości nie zapytali jak w pracy kubeczki zmywasz i paznokietki piłujesz pocichutku

Poziek jest tam tylko od minety i ogarnia szybko lewarek mopa :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem też , że Ty Nadarzyńki obszczymurku posiadasz bambosze c**jograjcze .. :decayed:

JA CHODZĘ BOSO :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox: także fail :naughty::decayed:

za to, że obmacujesz inne d*py

:decayed:

co ty tam wiesz, na tej swojej wsi możesz jedynie mocarną helę pomacać i nikogo więcej :naughty: :naughty:

Poziek jest tam tylko od minety i ogarnia szybko lewarek mopa :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA CHODZĘ BOSO :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox: także fail :naughty::decayed:

No tak to jest jak się wydaje tylko na paliwo do samochodu :polew:

Uściśnij sobie grabę z Cejrowskim ..i nagrajcie nowe odcinki " Boso przez świat " :decayed:

co ty tam wiesz, na tej swojej wsi możesz jedynie mocarną helę pomacać i nikogo więcej :naughty

Przynajmniej hela ma wilgotną szparkę ..a nie suche kakaowe oko..które maluje Ci fjuta na brązowo :polew: :polew: :polew:

Kali..bądź twardy !! Nie dawaj się !! :tongue4: :tongue4: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA CHODZĘ BOSO :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox: także fail :naughty::decayed:

No tak to jest jak się wydaje tylko na paliwo do samochodu :polew:

Uściśnij sobie grabę z Cejrowskim ..i nagrajcie nowe odcinki " Boso przez świat " :decayed:

co ty tam wiesz, na tej swojej wsi możesz jedynie mocarną helę pomacać i nikogo więcej :naughty

Przynajmniej hela ma wilgotną szparkę ..a nie suche kakaowe oko..które maluje Ci fjuta na brązowo :polew: :polew: :polew:

Kali..bądź twardy !! Nie dawaj się !! :tongue4: :tongue4: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściśnij sobie grabę z Cejrowskim ..i nagrajcie nowe odcinki " Boso przez świat " :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściśnij sobie grabę z Cejrowskim ..i nagrajcie nowe odcinki " Boso przez świat " :decayed:

bardzo słusznie, przynajmniej mądry i inteligenty człowiek w przeciwieństwie do ciebie :naughty::decayed::naughty: :naughty:

Przynajmniej hela ma wilgotną szparkę ..a nie suche kakaowe oko..które maluje Ci fjuta na brązowo :polew: :polew: :polew:

:shocked::blink::shocked:

widzę, anala jeszcze nie ćwiczyłeś...zagadaj do speców, niech cie podszkolą :decayed: ono na letnim udzielał rad co i jak :kox::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ono na letnim udzielał rad co i jak :kox::naughty: :naughty:

szkoda tylko że Cię z nami wtedy nie było :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo słusznie, przynajmniej mądry i inteligenty człowiek w przeciwieństwie do ciebie :naughty

Wole być głupi i nierozgarnięty..ale za***rdalać w butach i nie łapać grzyba w lasach amazonki :hi::decayed:

widzę, anala jeszcze nie ćwiczyłeś...

Wole śliskie szparki niż suche kaniony po których rdzewieją narzędzia :wink4::decayed::naughty: :naughty:

zagadaj do speców, niech cie podszkolą :decayed:

Dobrze mieć kolegę pedzia ...dzięki Michał..zawsze mogę na Ciebie liczyć :decayed::naughty:

O Kalim nie mówię bo on jest podobno tym uległym :tongue4::polew: :polew:

ono na letnim udzielał rad co i jak :kox::naughty: :naughty:

szkoda tylko że Cię z nami wtedy nie było :decayed: :decayed:

Michaś to za***isty teoretyk :D

O kurfa..Kali czyta :bag: Zaraz dostanie mi się po uszach za śmianie się z tych co podają rękę inaczej :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole śliskie szparki

W twoim przypadku były kawalerze to należy używać liczby pojedynczej :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Dobrze mieć kolegę pedzia ...dzięki Michał..zawsze mogę na Ciebie liczyć :decayed::naughty:

zawsze :decayed:

jak będziesz w Wawie to znowu pójdziemy do imperium i tym razem weźmiesz sobie Malwinę :decayed: ja płacę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema cipeczki :hi:

Troche mnie nie ma i już jada jak po łysej kobyle. :decayed:

Widze, że żaden przez weekend nie spuścił z krzyża i teraz ciśnienie Was zabija.

Ale w dópie z tym. Popsułem opone dzisiaj, nawet nie wiem kiedy i o co dokładnie. Rezerwanie na boku, nie da rady naprawić. Kolejne koszta nieplanowane... Nienawidze poniedziałków :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku były kawalerze to należy używać liczby pojedynczej :naughty

Jak to mówi mój tato .." W d*pie byłeś gówno widziałeś " :lol1:

zawsze :decayed:

jak będziesz w Wawie to znowu pójdziemy do imperium i tym razem weźmiesz sobie Malwinę :decayed: ja płacę :kox:

Sratataty d*pa w kraty..już raz mi obiecałeś jakieś dobre ukraińskie suczydło :naughty: :naughty:

..ale to jak to Ty..skończyło się na gadaniu :D

PS. Rozważam przyjazd jutro :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:[br]Dopisany: Styczeń 18, 2010, 02:11:39 _________________________________________________Dupa d*pa d*pa.... k**wa Łukasz aleś spedalił ten dział...nawet se podupczyć pisemnie nie można :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówi mój tato .." W pupie byłeś gówno widziałeś " :lol1:

łabędzi śpiew :naughty: szkoda, że na kawalerskim taki cfaniak nie byłeś :naughty: :naughty: :naughty:

PS. Rozważam przyjazd jutro :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

Malwina it is :kox::polew::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że na kawalerskim taki cfaniak nie byłeś :naughty

To była inna sytuacja :decayed:

..a tak na serio to bedzie ktos jutro w arkadii ? :tongue4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że na kawalerskim taki cfaniak nie byłeś :naughty

To była inna sytuacja :decayed:

..a tak na serio to bedzie ktos jutro w arkadii ? :tongue4::naughty:

no boberek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no boberek :kox:

To mam Was w nosie :nose:

Przyjade na przegląd i nie czekam do spota :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwanie na boku, nie da rady naprawić. Kolejne koszta nieplanowane... Nienawidze poniedziałków :angry:

:shocked:

chyba za duzo bokiem latałeś.. [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 14:44_________________________________________________

..ale to jak to Ty..skończyło się na gadaniu :D

:polew: :polew: :polew:

..a tak na serio to bedzie ktos jutro w arkadii ? :tongue4::naughty:

Moze ja swoją Rakietą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś jutro do 16:00 mam być w Legionowie na przeglądzie..później uderzam na zakupy do Arkadii..także jak ktoś będzie w pobliżu to niech da cyne to można pójść na szamkę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...