Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Buba to nie zakładaj ...jutro założysz....

Moskal współczuje Ci czytałem :wallbash: parówa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

jakbym mial auto pod blokiem to bym sie nie martwil ale 800km po nie jechac to mi sie nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Moskal żyjesz po Świętach :mysli:

zyje zyje , ale ciężko było dojść do siebie , dopiero dzis jestem w 100% sprawny :kox: :kox: :kox:

a ty jak ????

Moskal współczuje Ci czytałem :wallbash:parówa :thumbdown:

moze nie bedzie tak źle , odstawiłem auto do chłopaków , maja zerknąć co i jak , na razie mam z nimi dobrze bo odstawiam im fure a oni mi za free w niej grzebią , polecili mi szrot z którego wziąłem silnik to teraz niech ręczą za nich :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym mial auto pod blokiem to bym sie nie martwil ale 800km po nie jechac to mi sie nie chce...

Sory ... nie zazdraszczam :wallbash: Gdzie stoi auto :mysli: 800km - za granicą czy 400+400 = 800 razem w dwie strony :gwizdanie

Moskal to chociaż ok że grzebią za free :good: , a co do świąt to mnie nie pytaj wczoraj miałem 1,3 promila :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie stoi auto :mysli:

w wysokich bieszczadach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI ale jak cie policja zatrzymala czy juz na dolku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI ale jak cie policja zatrzymala czy juz na dolku :kox:

Nie śmigam po alko ....kumpel miał alkomat w domu i rano we wtorek po libacji się badaliśmy :kox: :gwizdanie: dlatego mnie wczoraj na spocie nie było :wallbash: ( chory byłem ) :wink4: :gwizdanie: :polew:

Dziś rano byłem na Opaczewskiej - zbadałem się ...wynik 0,00 ZDROWY :naughty: i znów gorzała pomogła :good: lepiej niż Apteka :thumbdown: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI ale jak cie policja zatrzymala czy juz na dolku :kox:

Nie śmigam po alko ....kumpel miał alkomat w domu i rano we wtorek po libacji się badaliśmy :kox: :gwizdanie: dlatego mnie wczoraj na spocie nie było :wallbash: ( chory byłem ) :wink4: :gwizdanie: :polew:

bedziesz musial odpokutowac za nieobecnosc na spocie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecność usprawiedliwiona - przecież chory byłem , a po za tym to dzień na żądanie :cool1:

Coś przegapiłem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel miał alkomat w domu

nie wierz w takie alkomaty :thumbdown:

ja ci powiem co zrobiłem.

W niedziele dałem w rure ze starym i w poniedziałek miałem jechac do wawy z Torunia. nie wiedziałem czy mam coś we krwi , kazałem Paulinie zatrzymać sie w Rypinie na Komendzie , wpadłem tam z nietypowym pytaniem , przebadałem sie , wynik 0,00 i rura , ogień z dópy :kox: :kox: :kox: :kox:

bys widział gliniarza jak na mnie patrzył :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel miał alkomat w domu

nie wierz w takie alkomaty :thumbdown:

ja ci powiem co zrobiłem.

W niedziele dałem w rure ze starym i w poniedziałek miałem jechac do wawy z Torunia. nie wiedziałem czy mam coś we krwi , kazałem Paulinie zatrzymać sie w Rypinie na Komendzie , wpadłem tam z nietypowym pytaniem , przebadałem sie , wynik 0,00 i rura , ogień z dópy :kox: :kox: :kox: :kox:

bys widział gliniarza jak na mnie patrzył :polew: :polew: :polew:

oki wiem że to kiepski sprzęt ale chcieliśmy zobaczyć ile promili mamy :good: Ty byłeś w poniedziałek .... a ja we wtorek to możesz sobie wyobrażić minę Pana Władzy :blink: jak powiedziałem że chcę się zbadać na zawartość alko po Świętach :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel miał alkomat w domu

nie wierz w takie alkomaty :thumbdown:

ja ci powiem co zrobiłem.

W niedziele dałem w rure ze starym i w poniedziałek miałem jechac do wawy z Torunia. nie wiedziałem czy mam coś we krwi , kazałem Paulinie zatrzymać sie w Rypinie na Komendzie , wpadłem tam z nietypowym pytaniem , przebadałem sie , wynik 0,00 i rura , ogień z dópy :kox: :kox: :kox: :kox:

bys widział gliniarza jak na mnie patrzył :polew: :polew: :polew:

kumplowi idiocie za taki manewr zabrali okładki bo debil podjechał sam pod stojący na poboczu radiowóz i wydmuchał 0,9 :polew: :polew: :polew::wallbash: :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumplowi idiocie za taki manewr zabrali okładki bo debil podjechał sam pod stojący na poboczu radiowóz i wydmuchał 0,9 :polew: :polew: :polew::wallbash: :wallbash: :wallbash:

to faktycznie idiota , ja podjechałem z kobietą :wink4:

ale nawet nie interesowało go czy przyjechałem za kółkiem czy jako pasażer :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś przegapiłem :embarrassed:

taaa mój wyjazd z Arkadii :disgust::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zna ktos jakas stacje diagnostyczna co robi przeglady bez zbednego czepiania sie szczegulow ?

mam nie ori xenonki + brak spryskow a chcialbym miec przeglad :P

skontaktuj się z TOM77 i zaopatrz się w krówkę dla niego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i c**j , mechanior obadał silnik , zero wycieków oleju , stan jest taki jak przed 500km.

kopci na siwo :thumbdown:

po konsultacjach wychodzi na to , ze turbo sie kończy.

dziwne jest to , ze fmic i orurowanie suchutkie , jedynie w tipie troszke oleju ale minimalnie.

co to kórwa moze być ??????[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 17:24_________________________________________________Nosfer przyjezdzasz do mnie w niedziele na mecz o 18:00 ???

podaje składy :

APATOR Toruń:

1. Wiesław Jaguś

2. Hans Andersen

3. Ryan Sullivan

4. Adrian Miedziński

5. Chris Holder

6. Darcy Ward

Unia Leszno:

9. Jarosław Hampel

10. Troy Batchelor

11. Janusz Kołodziej

12. Damian Baliński

13. Leigh Adams

14. Sławomir Musielak

widzisz gdzies słabe punkty ??? bo ja nie , bedzie rzeź w każdym biegu :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś przegapiłem :embarrassed:

taaa mój wyjazd z Arkadii :disgust::thumbdown:

Co jest Gregory :naughty: coś się zjebało :thumbdown::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...