Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na Torwarze dzisiaj koksik :kox: :kox: :kox:

A w promce nie tylko koksik, ale i spoksik, maksik i szrotsik.

No i laski oczywiście walą drzwiami i oknami, a nawet przez dach.

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 00:12_________________________________________________

w promendzie spotują się gieje i pół gieje z gpsami na palcach :naughty: :naughty:

Projekcja (od łac. proicere, wyrzucać przed siebie) — w psychologii jeden z narcystycznych mechanizmów obronnych; przypisywanie innym własnych poglądów, zachowań lub cech, najczęściej negatywnych. Przyczyną jest większa dostępność tych poglądów, zachowań i cech u osoby, która je posiada, a tym samym łatwiejsze podciąganie pod daną kategorię.

Przykład: Kierowca trąbi na innego kierowcę. Sądzi, że ten drugi jedzie jak baba i nie umie jeździć. W rzeczywistości sam jest gejem :)

Jak zwykle w przypadku mechanizmów obronnych mamy tu dwa aspekty:

* uniknięcie frustracji (matka nie musi się czuć winna za niesłuszne skarcenie dziecka)

* zniekształcenie rzeczywistości (dziecko cierpi i nie rozumie, czemu jest karcone).

Projekcja często uzasadnia agresywne zachowania poprzez podbudowywanie wiary w agresywne nastawienie całego świata i konieczność samoobrony. Staje się to wówczas typowym symptomem paranoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ale na Torwarze dzisiaj koksik :kox: :kox: :kox:

A w promce nie tylko koksik, ale i spoksik, maksik i szrotsik.

No i laski oczywiście walą drzwiami i oknami, a nawet przez dach.

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 00:12_________________________________________________

w promendzie spotują się gieje i pół gieje z gpsami na palcach :naughty: :naughty:

Projekcja (od łac. proicere, wyrzucać przed siebie) — w psychologii jeden z narcystycznych mechanizmów obronnych; przypisywanie innym własnych poglądów, zachowań lub cech, najczęściej negatywnych. Przyczyną jest większa dostępność tych poglądów, zachowań i cech u osoby, która je posiada, a tym samym łatwiejsze podciąganie pod daną kategorię.

Przykład: Kierowca trąbi na innego kierowcę. Sądzi, że ten drugi jedzie jak baba i nie umie jeździć. W rzeczywistości sam jest gejem :)

Jak zwykle w przypadku mechanizmów obronnych mamy tu dwa aspekty:

* uniknięcie frustracji (matka nie musi się czuć winna za niesłuszne skarcenie dziecka)

* zniekształcenie rzeczywistości (dziecko cierpi i nie rozumie, czemu jest karcone).

Projekcja często uzasadnia agresywne zachowania poprzez podbudowywanie wiary w agresywne nastawienie całego świata i konieczność samoobrony. Staje się to wówczas typowym symptomem paranoi.

spadłem z fotela i rozlałem browar :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

67. 122,123 ono + adamoo

tu nie byłbym pewny...kwestia czy chłopaki dostaną przepustki :naughty: :naughty: :naughty:

mówisz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fju fju fju , tak zerkłem na liste i widze ze niezła ekipa leci od nas :kox: :kox: :kox: :kox:

Musze sie dopisac :kox:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w promenadzie :decayed:

w promendzie spotują się gieje i pół gieje z gpsami na palcach :naughty: :naughty:

geje to jeżdzą Daewoo :) 2.0 T :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fju fju fju , tak zerkłem na liste i widze ze niezła ekipa leci od nas :kox: :kox: :kox: :kox:

Musze sie dopisac :kox:

:hi:

koniecznie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety miejsca juz tylko rezerwowe... najwyzej biere materac i wbijam sie do czyjegos pokoju :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety miejsca juz tylko rezerwowe... najwyzej biere materac i wbijam sie do czyjegos pokoju :kox:

ja mam zaklepane 3 osoby bo miałem wziąć 2-letnią córe ale zrezygnowalem. jesli przekręcisz Bieńka zeby cie wbił na to miejsce to zaden problem :kox: :kox: :kox:

łóżeczko tez mialem zaklepane więc miałbyś gdzie spać :decayed:

[mod]24. 46,47 moskal + Flyer :kox:[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek swoj chlop, juz do niego pisze :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

moze być tak :

24. 46,47 moskal + Paulina + Flyer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, trochę późno się ogarnąłem ze zlotem - ostatni na liście rezerwowej :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, trochę późno się ogarnąłem ze zlotem - ostatni na liście rezerwowej :przebiegly:

spoko, przygarniemy Was :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

spocik jak zawsze prze...uj :kox:

cantona :good: Thx :notworthy: :notworthy:

chyba ci jeszcze nogi drżą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...