Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle dzików a odezwał się na pw tylko jeden.... JULO dzięki wielkie.

Może ktoś ruszy jeszcze d*pę w sobotę i pomoże koledze ewentualnie pomarudzi i sprzedającego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, pomóżcie ;(

Na dosłownie 15 minut jest mi potrzebne B7 mające spryskiwacze reflektorów (chodzi o rozróżnienie typu modułu świateł)

Naprawdę jestem w potrzebie :(

TOM77 ma B7, ale forum to raczej żadko czyta - blisko masz do niego.

Z Legionowa jest jeszcze jeden kolega - ma B7 i C6 chyba, ale za cholerę nie mogę sobie teraz nicka przypomnieć.

MOże ktoś skojarzy, bo odzywał się na spocikach czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Chyba któremuś zaczęła się andropauza i widać efekty :decayed:

jesli to jest ta osoba , którą mam na myśli to raczej menopauza :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to jest ta osoba , którą mam na myśli to raczej menopauza :cool1:

Zieloni tak niestety mają :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Chyba któremuś zaczęła się andropauza i widać efekty :decayed:

jesli to jest ta osoba , którą mam na myśli to raczej menopauza :cool1:

To w swoim gronie mają krypto-babę?! :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia się ktoś z Was w kinie domowym ? Głosniki, wzmacniacze itp ? Jakieś kino domowe chcę skompletować ale bez szaleństw, powiedzmy dla początkującego amatora :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko w Polsce moga wpasc na taki za***isty pomysl... w kazdym normalnym europejskim miescie mozna normalnie pic legalnie piwko w parku, tylko nie u nas :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy , jakieś foty ci porobic ? Bo ja tym gównem w lecie nie jeżdżę .

Oniak, plany na popołudnie mi się pozmieniały.

Mógłbym dzisiaj podskoczyć?[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 10:38_________________________________________________

Chyba tylko w Polsce moga wpasc na taki za***isty pomysl... w kazdym normalnym europejskim miescie mozna normalnie pic legalnie piwko w parku, tylko nie u nas :thumbdown:

Chyba nie tylko .... A jest to sensowne. Znajdź w 'niekatolickich' (bo chyba argument 'o wyznaniowości państwa' najczęściej podnoszony jest przez przez przeciwników zakazu handlu) Niemczech otwarty duży sklep w niedzielę. I można mimo tego zakazu funkcjonować ...

Przeczytajcie sobie to: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,9912326,Cisza_nocna__W_Niemczech_to_dopiero_jest_ordnung.html[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 10:44_________________________________________________http://www.nasze-pomorze.pl/artykul.php?id=13

W większości krajów Unii Europejskiej niedzielny handel jest zabroniony albo w poważny sposób ograniczany przepisami.

Tak jest w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Grecji, na Malcie i Słowenii. We Włoszech handel w święta nieograniczony jest tylko w regionach turystycznych. W pozostałych można sprzedawać przez 12 niedziel w roku. W Luksemburgu można natomiast handlować przez sześć niedziel w ciągu całego roku. W Wielkiej Brytanii w niedzielę hipermarkety mogą pracować tylko przez sześć godzin. W 2003 r. przepisy zaostrzyła Hiszpania. Centra handlowe mogą być otwarte w dzień świąteczny tylko raz w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemu z zakazem handlu w niedziele, tutaj sensowne byloby rozwiazanie stosowane w swieta... gdzie pracowac moze tylko wlasciciel sklepu np.

Inna sprawa - ze mialoby to slabe skutki dla gospodarki, bo jednak zakupy w weekend to dla niektorych jedyna opcja... bo w tygodniu sa np. poza domem.

A z drugiej strony moznaby odchamic ludzi zamykajac im centra handlowe, ktore niektorzy traktuja jako jedyne zrodlo rozrywki.

Ja pisalem o innej sprawie - alkoholu. Strasznie slabe jest to, ze nie moge sobie pojsc po pracy lub w weekend na pola mokotowskie i wypic na trawce piwo... bo dostane mandat. Zabranianie handlu alkoholem w nocy sklepom nocnym to juz w ogole jakas masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia się ktoś z Was w kinie domowym ? Głosniki, wzmacniacze itp ? Jakieś kino domowe chcę skompletować ale bez szaleństw, powiedzmy dla początkującego amatora :cool1:

Znam kogoś, kto ma kilka lat doświadczenia w handlowaniu tym, ale to "napływowe bydło" więc chyba nie będzie Ci pasowało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia się ktoś z Was w kinie domowym ? Głosniki, wzmacniacze itp ? Jakieś kino domowe chcę skompletować ale bez szaleństw, powiedzmy dla początkującego amatora :cool1:

Znam kogoś, kto ma kilka lat doświadczenia w handlowaniu tym, ale to "napływowe bydło" więc chyba nie będzie Ci pasowało ?

Jak ten ktoś przyjmie ode mnie gratyfikację finansową za konsultację to proszę niech odezwie się na GG do mnie numer: 778449

:good:

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Inna sprawa - ze mialoby to slabe skutki dla gospodarki, bo jednak zakupy w weekend to dla niektorych jedyna opcja... bo w tygodniu sa np. poza domem. (...)

Taki pacjent żreć i kupować i tak będzie musiał.

Tak by sobie organizował czas, że zakupy robiłby po pracy albo w soboty. Kwestia planowania.

Nie robimy zakupów w niedziele a nasze wydatki jakoś z tego powodu nie są niższe ;(

:decayed:

EOT? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponuje za free http://allegro.pl/kino-domowe-dla-wymagajach-trans-audio-wroclaw-i1664790185.html

i na uj tu gadać :D

Co do zakazu picia i sprzedaży alko , jestem k**wa za !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie już mam u siebie :good:

Szukam jakiegoś podstawowego dla cioteczki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zestawić kino domowe na takich przednich głośnikach:

http://trimex.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=94:grande-utopia-em&Itemid=50

Reszta to już kwestia wyboru, a dla ciekawych poniżej cena wyżej wymienionych kolumn:

http://mediamax24.eu/focal-grande-utopia-iii-em-warszawa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć zdrowo nie tak pod kopułą żeby coś takiego kupić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...