Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adaś, znalazłeś to B9 w końcu?


Bije mu fajera przy określonej prędkości

NIech sprawdzi hamulce, czy przypadkiem któryś nie trzyma za mocno, przednie oczywiście. Zapieczony zacisk też może powodować takie objawy.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma ktoś jutro czas, żeby oblukać bolonczkę mojego Audi?

Opublikowano

Adaś, znalazłeś to B9 w końcu?

:decayed: na B10 czekam ......

Powiem tak :

c**jnia z grzybnią ,pleśnią i patatajnią ...... ( nie sądziłem ,że przy takiej kwocie ..... będzie tyle problemów :facepalm::facepalm::facepalm: )

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

Ale słyszałem, że kwota rośnie i rośnie i zaraz chyba będziemy C7 szukać.

Hmmm. Adaś! Może to jest pomysł ???

Joke, of course :decayed:

-----------------------------

Grzesiu, sorry nie mogłem potem odebrać.

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu, sorry nie mogłem potem odebrać.

Loooooozik, szukałem jeszcze jakiegoś innego sklepu, ale ciężka opcja z kupnem przewodu do wody 14 mm :kwasny:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Jeśli temat jeszcze aktualny, to na pewno na zaciszu są jeszcze jakieś sklepy i serwisy - Młodzieńcza/Łodygowa.

Kojarzę coś takiego jak KTD

http://www.ktd.waw.pl/

Kiedyś jakieś części tam brałem.

Opublikowano
  • Autor

Byłem w tym KTD wczoraj i lipa.

Ten sklep wymiata:

http://miejsce.warszawa.gazeta.pl/miejsca_warszawa/161553206/Aktom+%C5%81o%C5%BCyska+Art.+Metalowe+Tomczuk+W%C5%82adys%C5%82aw/miasto-Z%C4%85bki/p/

Węże, wężyki, rurki, rureczki, no wszystko :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Adaś, znalazłeś to B9 w końcu?

:decayed: na B10 czekam ......

Powiem tak :

c**jnia z grzybnią ,pleśnią i patatajnią ...... ( nie sądziłem ,że przy takiej kwocie ..... będzie tyle problemów :facepalm::facepalm::facepalm: )

Arkadia? Promka?

Opublikowano

Arkadia

Opublikowano

Pany a o której ktoś będzie?:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ma ktoś Vcds i mógłby wziąć ze sobą?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No ja jade za 5 minut :)

Opublikowano
  • Autor

Ja będę po 19:30

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Pany a o której ktoś będzie? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ma ktoś Vcds i mógłby wziąć ze sobą?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja miałem ze sobą VCDSs i byłem już o 18 stej ale nie zaglądałem tu :kwasny:

Opublikowano

a potem było ... ?

https://youtu.be/G7su161Kfo4

Opublikowano

Cześć, chciałem zapytać regenerowaliście może turbinki u siebie w autach? Moja a4 co prawda idzie do sprzedania, ale pytam na wszelki wypadek jakby miała zostać, bo chciałem zapodać program i zawczasu lepiej się zorientować gdzie dobrze regenerują. Z turbinką nic się nie dzieje szczególnego tylko pod względem programu pytam. Mam na uwadze 3 warsztaty, które są polecane w necie. Chodzi mi o mazowieckie, żebym mógł podjechać ze starą turbawką, albo poczekać na regenerację. Zakład numer 3 jest z Oleśnicy, ale jest tam forumowy kolega który regeneruje i mówi że dobrze tam regenerują a wymiana jest towar za towar u mnie - kuriero przywozi nową a ja oddaję starą (w genesisturbo). O ceny nawet nie pytam, w przyszłym tygodniu może wydzwonię kogoś polecanego.

1. STS Turbo

2. Turbopik.pl - Pruszków

3. genesisturbo.pl - Oleśnica

Edytowane przez Awra

Opublikowano

Jak nic się nie dzieje to robić program i się nie martwić. Jak wyjdą kwiatki podczas strojenia to wtedy dopiero można coś myśleć :)

Opublikowano

Można sprawdzić stan turbiny podpinając do kompa?

Opublikowano

Teoretycznie po logach dynamicznych można stwierdzić czy z turbiną jest wszystko w porządku.

Opublikowano

Wahacze moga byc przyczyna drgania samochodu?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wahacze moga byc przyczyna drgania samochodu?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Bardziej tuleje metalowo-gumowe w wahaczach. Jeżeli się zużyły to może dochodzić do drgań samochodu.

Ewentualnie mogą to być zużyte końcówki drążków.

Edytowane przez Path

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.