Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

silnik nie jest centralnie tylko bardziej z prawej strony (pasożyta) pod maską i masz przyczynę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

silnik nie jest centralnie tylko bardziej z prawej strony (pasożyta) pod maską i masz przyczynę ;)

No jest to jakieś wytłumaczenie.Jeszcze bak paliwa i ciężki pasażer :|

Tylko dziwne ze niektórzy mają większą glebę,koła całkiem schowane i takich historii jeszcze nie widziałem ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie będę.

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik nie jest centralnie tylko bardziej z prawej strony (pasożyta) pod maską i masz przyczynę ;)

No jest to jakieś wytłumaczenie.Jeszcze bak paliwa i ciężki pasażer :|

Tylko dziwne ze niektórzy mają większą glebę,koła całkiem schowane i takich historii jeszcze nie widziałem ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

jak mają gwint to ustawiają tak żeby było równo i tyle ;)

czytałem już kiedyś że się pytali czy miedzy prawą a lewą stroną jest różnica w wysokości gwintu i ludzie potwierdzali więc.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my trafiliśmy na zamkniętą ze znakiem kierującym do jedynego wyjazdu

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to był właśnie mój standardowy wyjazd. Tak właśnie czułem, że będziecie musieli tędy wyjechać

Edytowane przez Path
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem do roboty :-D

Znam już historie Twojej eski więc wpadnij we wtorek na spota znowu to Ci poopowiadam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli hamuje zestaw trochę? :naughty:

Jeszcze nie miałem okazji się przekonać, bo dopiero dziś odebrałem furkę z warsztatu i tylko krótki dystans przejechałem. I to tak ostrożnie, bo mam odczucie, że klocki i tarcze nie są jeszcze dotarte i ułożone. Mam wrażenie jakby resztki farby na tarczach jeszcze w niektórych rowkach siedziały. :wink:

A przy pierwszym hamowaniu poczułem się, jakbym wogóle hamulców nie miał :grin: Mało bym w gościa nie wjechał :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :hi:
Czy jest tu jakiś cwaniak..... z Warszawy? :decayed:
We wtorek będę na szkoleniu w Warszawie w hotelu przy ul. Aleje Jerozolimskie 123A i potrzebuję info o jakimś parkingu niepłatnym. Pod hotelami i na miejskich parkingach wszystko płatne. :kwasny:
Nie musi być pod samym hotelem, może być kawałek dalej jeśli jest jakieś dobre połączenie komunikacją miejską (najlepiej empek lub tramwaj) lub da się dojść z buta w 15 minut. Ewentualnie jakiś parking płatny ale w mniejszych stawkach bo te w strefie płatnego parkowania to 4 PLN/godzinę chyba. W Wawie planuję być ok. 8:00, wyjazd planowany między 15:00 a 16:00.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Warszawka ma płatne strefy parkowania.Możesz celować w parking przy Hotelu Radisson Sobieski lub CH Blue City,tylko kawałek musisz podjechać.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka Warszawka? Warszawa a za cwaniaka dodtkowa oplata jest :) a tak na poważnie to możesz zapomnieć o parkowaniu za free w Warszawie tylko C.H. na wolne miejsce przy hotelach też nie licz

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. A jak wygląda sytuacja z parkingiem w C.H. Blue City? Na ich stronie mowa jest o parkingu podziemnym płatnym ale już przy zewnętrznym wielopoziomowym na kondygnacji +3 nie ma wzmianki o płatnym parkingu. Czynny od godz. 6:30 więc może jakaś miejscówka się znajdzie ok. 8:00. Mam dobry dojazd komunikacją miejską z tego centrum liniami 127 i 158.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CH czynne od g. 10, więc parking pewnie też.

Zawsze możesz auto zostawić na P+R w cenie biletu miejskiego i z P+R dojechać komunikacją miejską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CH czynne od g. 10, więc parking pewnie też.

Zawsze możesz auto zostawić na P+R w cenie biletu miejskiego i z P+R dojechać komunikacją miejską.

A co to jest P+R? :decayed: Wiesz ja z małego miasta. :wink:

W tym centrum handlowym najwyższy poziom jest czynny od 6:30 i jest bezpłatny. Ale chyba odpuszczę sobie kombinowanie z transportem miejskim i postawię pod hotelem w strefie płatnego parkowania. Bo jak policzyłem ile muszę zapłacić za parking i odjąlem od tego koszt biletów na dojazd to wyszla róznica chyba 11 zeta więc nie będę kombinował bo więcej stracę czasu niż to wszystko warte.

Edit.

Już doczytałem. Spoko opcja ale minimum to bilet dobowy za 15 PLN'ów. Więc opcja słabsza niż ta wyżej.

Edytowane przez sylwiasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...