Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

e2c5451a80f895fe8c7f8da740aa38b8.jpg

245f059e6a068da2c177f62d88a273f9.jpg

2a12796cab8781ec2fc16235836b5ddb.jpg

e984cb0a1db571523d37cf98f5714ff7.jpg

2debb25a1705348cd473fc30a58a13d6.jpg

351eaf991d7fb94cb69a2ac68090dcf3.jpg

https://vimeo.com/125026276

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra to ja chyba jednak przyjade motocyklem i moge sie z tym mercem przekrzykiwac wydechami ;)

Opublikowano

Dzięki wszystkim - fajnie znowu Was było widzieć :D

Do pełnej radości brakowało mi tylko kolegi Białego :wink:

Opublikowano

Dzięki wszystkim - fajnie znowu Was było widzieć :D

Do pełnej radości brakowało mi tylko kolegi Białego :wink:

Jak bym wiedział że będziesz to bym przyjechał ;-)

Procedura poszła,najpóźniej w piątek będziesz miał ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Za tydzień ma być zdaje się trochę więcej osób

Opublikowano

Cieplej się robi,to i niedźwiedzie się wybudzają z zimowego snu :-D

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzięki wszystkim - fajnie znowu Was było widzieć :D

Do pełnej radości brakowało mi tylko kolegi Białego :wink:

Jak bym wiedział że będziesz to bym przyjechał ;-)

Procedura poszła,najpóźniej w piątek będziesz miał ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

To dla Żony :hahaha: :wink: - ja oficjalnie póki co o niczym mam nie wiedzieć :wink4: :wink4:

Opublikowano

Jezu... wieki nie byłem na spocie. Dobrze, że chociaż znajome auta na fotach zobaczyłem :grin:

Opublikowano

Tak myślałem jechać, ale nie wiem czy pogoda wytrzyma.
Przejazd odpuszczam, wolę mieć całe zderzaki itp ;)

Opublikowano

Jest jakiś plan na Promenadę?

Opublikowano

Jest jakiś plan na Promenadę?

tak

Opublikowano

:naughty:

Może w maju :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Panowie, czy macie sprawdzonego lakiernika w okolicach zachodnich Warszawy ?

Muszę prsynąć dolne listwy drzwi w kolor, a chce by to zostało zrobione dobrze i porządnymi lakierami, bez ściemy.

Sprawdź to:

http://janicar.pl/

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Skorzystane, listwy odebrane i na aucie. Jak dla mnie pełna profeska.

Opublikowano

Panowie, czy macie sprawdzonego lakiernika w okolicach zachodnich Warszawy ?

Muszę prsynąć dolne listwy drzwi w kolor, a chce by to zostało zrobione dobrze i porządnymi lakierami, bez ściemy.

Sprawdź to:

http://janicar.pl/

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Skorzystane, listwy odebrane i na aucie. Jak dla mnie pełna profeska.
Kolego,ile płaciłem za robotę?Zawiozles same listwy czy zostawiales im autko?Wiesz ile biorą za zrobienie elementu,np.błotnik przedni?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jutro wpadam na spota

anybody ?

Opublikowano

Panowie, czy macie sprawdzonego lakiernika w okolicach zachodnich Warszawy ?

Muszę prsynąć dolne listwy drzwi w kolor, a chce by to zostało zrobione dobrze i porządnymi lakierami, bez ściemy.

Sprawdź to:

http://janicar.pl/

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Skorzystane, listwy odebrane i na aucie. Jak dla mnie pełna profeska.
Kolego,ile płaciłem za robotę?Zawiozles same listwy czy zostawiales im autko?Wiesz ile biorą za zrobienie elementu,np.błotnik przedni?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Wszystko zależy od stanu i ile pracy muszą włożyć. Wycena jest indywidualna. Zostawiłem tylko listwy, bo jeszcze miałem sliny na aucie.

Nie wiem ile za błotnik, ale wrócę tam ze zderzakiem i właśnie błotnikiem do odświeżenia.

Opublikowano
  • Autor

Panowie, czy macie sprawdzonego lakiernika w okolicach zachodnich Warszawy ?

Muszę prsynąć dolne listwy drzwi w kolor, a chce by to zostało zrobione dobrze i porządnymi lakierami, bez ściemy.

Sprawdź to:

http://janicar.pl/

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Skorzystane, listwy odebrane i na aucie. Jak dla mnie pełna profeska.

:good:

jutro wpadam na spota

anybody ?

Mam nadzieję, że uda mi się dojechać :kox:

Opublikowano

Jest jakiś plan na Promenadę?

tak

Gdybyś napisał, że to plan na Bierhalle to bym uwierzył...

:kox:

Opublikowano

Witam, może i ja bym wpadł tylko napiszcie konkretnie gdzie i o której ;) mam takie Audi dla ubogich czyli Seata Exeo i problem z radiem :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.