Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany , odpowiadam na pytania , Jestem w Maroko, nie będzie mnie dziś na złocie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robero czy to o tym gazowniku wspominałeś ?

http://www.bluelpg.pl/

Czas sie wziąść porządnie za ten gazik :)

Pozdrawiam i miło było wszystkich poznać.

Opublikowano

Frekwencja dopisała ;)

Opublikowano

Frekwencja dopisała ;)

I tak trzymać :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany , odpowiadam na pytania , Jestem w Maroko, nie będzie mnie dziś na złocie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

a no widzisz bo chłopaki przywieźli browara dla Ciebie dlatego pytałem

Robero czy to o tym gazowniku wspominałeś ?

http://www.bluelpg.pl/

Czas sie wziąść porządnie za ten gazik :)

Pozdrawiam i miło było wszystkich poznać.

Nie to nie ten mówiłem o tym

https://www.google.pl/maps/place/Eko-Auto.+Kruszewski+A./@52.3917831,20.9320528,19z/data=!4m2!3m1!1s0x0000000000000000:0x23e96242491e2925

Opublikowano

Frekwencja fajna :banan:

Opublikowano

Dzień dobry.

Panowie, Panie, zna ktoś firmę

____________________________________

TRUCK-EXPERTS.PL Sp. z o.o.

ul. Kresowa 9a, 04-206 Warszawa

tel. +48 609 271 125

[email protected]

www.truck-experts.pl

Chciałem kupić coś większego od nich, zapłata przez internet więc sprawdzić musze czy wszystko jest ok.

Pomoc mile widziana, może być na PW.

Dziękuję i pozdrawiam

Opublikowano

1.) offtopic

2.) sprawdź wpis w ewidencji

3.) krd - sprawdź czy nie wiszą komuś

4.) niech ktoś podjedzie i ci zapłaci w twoim imieniu , proste

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wiem ze OT, dlatego sorry ale jesteście z Wawy, więc szukam pomocy. A nóż ktoś z Was robił tam zakupy, zna ich.

Opublikowano

Firmy nie znam ale wpisy w KRS ie dość dziwnie wyglądają

Przez 2 lata działalności 7 zmian w KRSie dwie zmiany nazwy firmy tak samo lokalizacje może to nic nie znaczyć albo np. że poprzez zmiany uciekają od czegoś..

Poza tym ich kody PKD ( 70,22.Z ) ni jak się mają do sprzedaży jakichś urządzeń ten kod dotyczy doradztwa w zakresie prowadzenia działalności a NIE sprzedaży

Opublikowano

Firmy nie znam ale wpisy w KRS ie dość dziwnie wyglądają

Przez 2 lata działalności 7 zmian w KRSie dwie zmiany nazwy firmy tak samo lokalizacje może to nic nie znaczyć albo np. że poprzez zmiany uciekają od czegoś..

Poza tym ich kody PKD ( 70,22.Z ) ni jak się mają do sprzedaży jakichś urządzeń ten kod dotyczy doradztwa w zakresie prowadzenia działalności a NIE sprzedaży

No właśnie o to mi chodziło, by ktoś coś sprawdził, pomógł skoro jest na miejscu.

Ja siedzę już bardzo długi czas poza Polską i nie bardzo się orientuję co i jak.

Czy ewentualnie ktoś, odpłatnie mógłby zajechać tamdo siedzimy i zobaczyć jak to wygląda.

Chciałem kupić u nich wózek, może dwa z narzędziami, wysłali mi ofertę na moje zapytanie, dość dobra cena ale wiadomo, nie chciałbym kasy stracić.

Opublikowano

Trochę daleko bo mam do nich koło 40 kilosów. Zadzwoń do nich w poniedziałek i umów się na wtorek że chciał byś zobaczyć towar we wtorek.

Będę we wtorek trochę jeździł po Warszawie to mógłbym Ci podjechać i obejrzeć jak to wygląda łącznie z towarem.


Chyba ze ktoś może ma bliżej ?

Opublikowano

Trochę daleko bo mam do nich koło 40 kilosów. Zadzwoń do nich w poniedziałek i umów się na wtorek że chciał byś zobaczyć towar we wtorek.

Będę we wtorek trochę jeździł po Warszawie to mógłbym Ci podjechać i obejrzeć jak to wygląda łącznie z towarem.

Chyba ze ktoś może ma bliżej ?

Super, tylko sam towar jest na zamówienie, bo kosztuje troszkę dużo i nie trzymają tego tylko sprowadzają od producenta.

Opublikowano

Czyli firma tak naprawdę może się mieścić w prywatnym mieszkaniu typu kawalerka a towar od producenta zamawiają i wysyłają bezpośrednio do klienta. W takim przypadku odwiedzenie ich nic nie da i nie powie o tym czy firma to nie firma krzak. Trzeba szukać opinii w sieci...

Opublikowano

Aha, rozumiem...

Dobra, to trzeba spróbować inaczej to załatwić wobec tego.

Dziękuję za zainteresowanie i pomoc :-)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Osobiście często korzystam z tego:

898ffcace2bd.jpg

Opublikowano

No nie wygląda to za profesjonalnie :-/

Opublikowano

Pewnie pośredniczą, Ty zamawiasz, oni zamawiają a wysyłka bezpośrednio do Ciebie.

Opublikowano

Bardzo prawdopodobne.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.