Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za wczoraj. Frekwencja dopisała. 8 osób pojechało później do knajpki także też nie było lipy :) 
Fotorelacja tutaj (na samym dole): 

 

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki również za wczoraj.

Spot bardzo udany no i kolacyjka prima sort :D

Pozdrawiam 

Opublikowano

Troszkę z innej beczki, za co przepraszam i się kajam from the mountain, ale:

 

Czy ktoś z Was dysponuje może łańcuchami na koła i byłby skłonny je pożyczyć w marcu 2018 na kilka dni?

Opublikowano

Krzysiu, na Bukowinę będziesz zakładał :) ?
Moja matula miała zapytam się czy będą jej w marcu potrzebne. 

Czy naprawdę nikt nie chce jeszcze w piątek w przyszłym tygodniu wziąć udział w paintball'u laserowym? Mamy jeszcze dwa miejsca. Będzie fajna zabawa i będzie można się zintegrować. Gorąco zachęcam. Info na priv.

Opublikowano

Na Szwajcarię (06.12.03.18) . Podczas jazdy w zimie na niektórych odcinkach są obowiązkowe i za ich niemanie można dostać kosztowną pamiątkę z wyjazdu, czego wolałbym uniknąć.

Opublikowano

I dzięki za odzew.

Opublikowano

Jesli mam troszke niekompletny tyl to nie wygonicie ? [emoji54][emoji23]

 

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano
Teraz, zapamietajnick napisał:

Jesli mam troszke niekompletny tyl to nie wygonicie ? emoji54.pngemoji23.png

Zapraszamy wszystkich, ponieważ liczą się ludzie, których połączyła pasja do Audi. Każdy jest mile widziany.

Opublikowano

Przyjedź śmiało, może w trakcie spota zmienimy Ci koncepcje odbudowy lub przerobienia tylnej sekcji Twojego bolidu [emoji41]

Wysłane z Notka 8

Opublikowano

Witajcie,

Mateusz tu nikt nikogo nie wygania a wręcz odwrotnie: serdecznie zaprasza :D

Wpadaj, poznasz fajne osoby a tył wozu się z czasem skompletuje :D

Pozdrawiam 

Opublikowano

Koncepcji raczej nikt mi nie zmieni. Wszystkie graty juz mam wystarczy poskladac. Klapa US, podwojny wydech i dokladka z b7. Nic wiecej nie bedzie [emoji16]

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Przyjedź, poskładamy, nie takie rzeczy się rezało :kox:

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czolem wszystkim :hi: Wlasnie osiedlilem sie w Wawie. Mam nadzieje, że wpadne na spot jak bedzue czas :)

Opublikowano
2 godziny temu, black_edition napisał:

Czolem wszystkim :hi: Wlasnie osiedlilem sie w Wawie. Mam nadzieje, że wpadne na spot jak bedzue czas :)

Zapraszamy :) dodałem na grupę fb. Pzdr.

Opublikowano

Od siebie dodam, że wykonuje maty grzewcze foteli i kanap do naszych a4 co pewnie nie raz widzieliście na forum.

Opublikowano
11 godzin temu, black_edition napisał:

Od siebie dodam, że wykonuje maty grzewcze foteli i kanap do naszych a4 co pewnie nie raz widzieliście na forum.

Kolego, piszesz,że wykonujesz maty grzewcze do foteli a czy sam czujnik temperatury, który jest w grzanym fotelu przednim w siedzisku jesteś w stanie ogarnąć?

Opublikowano

Mam czujniki takze na stanie :) ale rzadko padaja. Na 10 mat, ktore naprawialem to nie było przypadku, ale nigdy nie mow nigdy 

Opublikowano

To ja należę do tej rzadkości bo nie wiedząc czemu nie grzeje mi fotel kierowcy, połączyłem pod kompa i co...  czujnik zapodał temp.113st.C :/

Wstępnie ile liczysz sobie za taki czujnik?

Opublikowano

Już jutro (tj. wtorek 28 listopada) zapraszam wszystkich na cotygodniowego spota. Zapraszamy standardowo od godziny 19:00 w Arkadii (sektor H, poziom -2). Żeby nie marznąć za długo ok. 21 pojedziemy w jakieś cieplejsze miejsce, zapewne coś zjeść. Dlatego zachęcam do zarezerwowania sobie większej ilości czasu ;). A już w ten piątek odbędzie się Klubowy laserowy Paintball. Przypominam, że zostało jeszcze jedno wolne miejsce (parę osób się jeszcze zastanawia). Dlatego jak ktoś zdecydowany to pisać na priv :) Widzimy się we wtorek. Pozdrawiam.

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Jutro bede na jakąś  godzinke, dwie to mozemy pogadać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.