Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Błysk i połysk w środku


Sebo_

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupuje srodek markowany przez VW AUdi. ale sa dobre srodki sonax`a, maquaiers, liqui moly. kazdy z producentów ma środek typu cockpit spray albo cockpit pflege do tego miekka sciereczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam specyfik w sprayu Shell'a - powinienens znalezc to na ich stacjach. Od 2 lat korzystam i dosc dlugo nie widze kurzu... a kokpit ma fajny matowy wyglad. Nie plakuj niczego :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam "PLAKA" mozena go dostac w kazdym supermarkecie, stacji, sklepie (moto) bez recepty ladnie pachnie (trukawka) inne mi sie nie podobaja, ladnie sie swieci wszystko, i z kurzem spokoj na jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My używamy tak jak kolega wyżej płynu K2 ale takiego białego, on wygląda jak mleczko do kuchenek <czy czegoś podobnego> trzeba tylko uważać aby go na szybę nie nalać, bo powstają plamy, które ciężko zmyć. Ale jak się go użyje to plastiki są takie matowe, nie zbierają kurzu przez długi czas, jedna butelka starczy na jakieś 4-6 myć.

Jak nim się potraktuje te "drewno" to jest nie do poznania tak ładnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możecie mówić że Plak śmierdzi i wygląda beznadziejnie? według mnie po Plaku kurzu nie widać bardzo długo a do tego ładnie świeci sie tapicerka no i masz do wyboru całą gammę zapachów... chociaż przyznam że nie próbowałem tego mleczka K2 muszę przetestować ! :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście plak kojarzy się z autami odpicowanymi na sprzedaż przez handlarzy gdzieś na giełdzie.Tam plak aż się leje strumieniami.Lipa że,aż lipa. :thumbdown:

Ja sam na razie używam wilgotnej szmatki i rozgłądam się za jakimś dobrym środkiem ,który nie będzie tak tłusty jak plak.

Pozdro. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Czarek ma racje :), plak dobry jest do polonezów które sprzedaje jakiś badylarz na giełdzie :)...

Ja proponuje sonax mat :>....... Oczywiście bez obrazy :)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden srodek ogolnie dostepny ktory inne zmiata z powierzchni :) Zielona buteleczka melczko nano vosk żółwia. Koszy srednio 40pln za 500ml. Na alle do wyrwania za 30pln.

Jak ktos lubi polysk to go wgniecie efekt :slina: Bez porownania dla plaka. Plak jeszcze bardziej przyciaga kurz :] Ten jest na takim jakby wosku ktory sie poleruje nie osiada na nim niiiiic kurz poporstu sie sturlikuje po desce.... mizaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...