Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

A nawet nie wqrwiajcie :facepalm: Blacharz dał mi termin po długim weekendzie, także od 6 zacznie się zabawa i może jakieś up-y, na razie każdy weekend w robocie i nie ma kiedy co podziałać, w poniedziałek jak pogoda dopisze wsadzam przody z rs-a i pędze do znajomego pogadać o dopasowaniu zderzaka:wink: Czasu coraz mniej a roboty kupa, nie wiem czy się wyrobie na jakikolwiek zlot :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak by auto było gotowe to na Nyse bym nie jechał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak by auto było gotowe to na Nyse bym nie jechał:wink:

co ty gadasz, fajnie jest :grin:

Ale nie pisalem ze nie fsjnie, poprostu hajsu na wszystko nie ma :rolleyes:

---------- Post dopisany 16-05-2014 at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2014 at 19:44 ----------

Żeby nie było że nic się nie dzieje, blacharz miał dostać auto w czwartek niestety miał wypadek i znów termin się przesunął :facepalm: Ale coś się powoli dzieje, z nudów założyłem przednie błotniki i dałem qmplowi zderzak do przypasowania pod rs-y:whistling: Zderzak w wersji roboczej, i mam mieszane odczucia :facepalm: Nie wiem może na glebie z kołem będzie to grać ale na razie nie wiem jakoś za szerokie te błotniki by fajnie spasować zderzak z polifta, za wąski jest na dole:whistling: W każdym razie powoli do przodu:wink:

IMG_20140516_154115.jpg

IMG_20140516_154127.jpg

IMG_20140516_154146.jpg

IMG_20140516_154155.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak by auto było gotowe to na Nyse bym nie jechał:wink:

co ty gadasz, fajnie jest :grin:

.

Ale nie pisalem ze nie fsjnie, poprostu hajsu na wszystko nie ma :rolleyes:

---------- Post dopisany 16-05-2014 at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2014 at 19:44 ----------

Żeby nie było że nic się nie dzieje, blacharz miał dostać auto w czwartek niestety miał wypadek i znów termin się przesunął :facepalm: Ale coś się powoli dzieje, z nudów założyłem przednie błotniki i dałem qmplowi zderzak do przypasowania pod rs-y:whistling: Zderzak w wersji roboczej, i mam mieszane odczucia :facepalm: Nie wiem może na glebie z kołem będzie to grać ale na razie nie wiem jakoś za szerokie te błotniki by fajnie spasować zderzak z polifta, za wąski jest na dole:whistling: W każdym razie powoli do przodu:wink:

https://lh6.googleusercontent.com/-Dz2exeRM30Q/U3YbHsKgKGI/AAAAAAAAC3Q/tkUC7JQrWQ8/w800-h600-no/IMG_20140516_154115.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-OrUq0Z_6KZM/U3YbHma-sEI/AAAAAAAAC3Y/601nivrt-TI/w656-h875-no/IMG_20140516_154127.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-OR5y7SDy6JM/U3YbHu35_-I/AAAAAAAAC3M/eGzZCI6cmf4/w656-h875-no/IMG_20140516_154146.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-pt5USXRTW5g/U3YbIcoyBUI/AAAAAAAAC3c/qe2ZL2N0XKc/w800-h600-no/IMG_20140516_154155.jpg

Dziwnie to wygląda.Fakt jest też taki że auto koza i koła schowane.Trzeba by na glebie zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa pakuj zderzak RSa takie moje zdanie

550282_443871445694966_1701007918_n.jpg

422521_242778859137560_631820764_n.jpg1522003_600990839983025_164403210_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszło mi to przez myśl ale mocno ogranicza mnie już budżet wyskoczyło pare niespodziewanych wydatków + trudna sytuacja w pracy:thumbdown: A inna sprawa że zderzaków brak:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie dziwnie to wyszło.. najlepiej to by było przeciąć zderzak na pół i w srodek wspawać kawałek drugiego ale to rzeźba w hooy:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby ten dół jakoś wyciągnąć, bo tak średnio to wygląda póki co :-\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby ten dół jakoś wyciągnąć, bo tak średnio to wygląda póki co :-\

Mialem to napisac :D ,ale dobrze mowi slepy . Dol troche wyciagnac i bedzie lala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciąć go lekko od dołu i podgrzewając lekko naciągnąć.Później w miejsce przecięcia wstawić kawałek plastiku i wzmocnić żywicą.

dscf6321a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno coś trzeba zrobić bo na tą chwile mam załamkę:facepalm: Ale cieszy mnie pojemność błotników, myślę że spokojnie 10j et10 z przodu powinno się schować:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszło mi to przez myśl ale mocno ogranicza mnie już budżet wyskoczyło pare niespodziewanych wydatków + trudna sytuacja w pracy:thumbdown: A inna sprawa że zderzaków brak:kwasny:
ze zderzakami nie jest tak zle, trzeba tylko szukac kupisz za 500-600 pln wiado moze nie bedzie calkiem kompletny ale powolutku sobie dokompletujesz. Teraz wyglada jak kaleka moze z kolem i gleba to sie zgubi, porzeszenie trzeba by przedluzyc jakos sprytnie po bocznej lini zderzaka do dolu wtedy bedzie lepiej wygladac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszło mi to przez myśl ale mocno ogranicza mnie już budżet wyskoczyło pare niespodziewanych wydatków + trudna sytuacja w pracy:thumbdown: A inna sprawa że zderzaków brak:kwasny:
ze zderzakami nie jest tak zle, trzeba tylko szukac kupisz za 500-600 pln wiado moze nie bedzie calkiem kompletny ale powolutku sobie dokompletujesz. Teraz wyglada jak kaleka moze z kolem i gleba to sie zgubi, porzeszenie trzeba by przedluzyc jakos sprytnie po bocznej lini zderzaka do dolu wtedy bedzie lepiej wygladac

Mroguś jak będziesz gdzieś widzieć daj znać, byle nie był popękany, może być goły ;) A z tym jeszcze powalcze, może da się go poszerzyć na dole by linia się zgrała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszło mi to przez myśl ale mocno ogranicza mnie już budżet wyskoczyło pare niespodziewanych wydatków + trudna sytuacja w pracy:thumbdown: A inna sprawa że zderzaków brak:kwasny:
ze zderzakami nie jest tak zle, trzeba tylko szukac kupisz za 500-600 pln wiado moze nie bedzie calkiem kompletny ale powolutku sobie dokompletujesz. Teraz wyglada jak kaleka moze z kolem i gleba to sie zgubi, porzeszenie trzeba by przedluzyc jakos sprytnie po bocznej lini zderzaka do dolu wtedy bedzie lepiej wygladac

Mroguś jak będziesz gdzieś widzieć daj znać, byle nie był popękany, może być goły ;) A z tym jeszcze powalcze, może da się go poszerzyć na dole by linia się zgrała...

Zderzak przedni AUDI RS4 z belka Łódź Śródmieście za 500 wyjmiesz do tego kratki jakies 240-270 spryski po 80 nowe klapki po jakies 90 i mocowania spryskow moze z polifta siądą ja placilem za mocowania spryskow cos z 60pln maxowi za komplet no i halo z a6C5 pasuja to jest jakies 80 pln sztuka trzeba w kratkach powiekszyc otwory i skustomizowac mocowania ale do ogarniecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa ten zderzak nie pasuje zupełnie.

Szukaj gołego RSa i pakuj jakąś uniwersalną kratkę, na początek styknie.

Ja za swój zderzak z 2 kratkami dałem 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa ten zderzak nie pasuje zupełnie.

Szukaj gołego RSa i pakuj jakąś uniwersalną kratkę, na początek styknie.

Ja za swój zderzak z 2 kratkami dałem 500 zł

dokladnie a ja za swoj z kratka belka i spryskami dalem 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem aby to miało ręce i nogi to musi wskoczyć zderzak RS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...