Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy ze natnie i do spawa kawałek zderzaka od dołu, tu jest odwrotna sytuacja co do montażu zderzaka od RS, jełi nie dotnie sie na dole to jest zbyt napompowany i tworzy dziwna linie z błotnikiem:whistling: a tutaj analogicznie trzeba dołożyć materiału:whistling: Jak by poszerzył zderzak od eski wygladało by tak samo dziwnie:whistling:

ja bym nie rzeźbił RSa, bo raz że takie projekty już były, dwa to dalej dizel:whistling: Zostało Ci cos z tego niebieskiego dawcy?

---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

Naciąć go lekko od dołu i podgrzewając lekko naciągnąć.Później w miejsce przecięcia wstawić kawałek plastiku i wzmocnić żywicą.

otóż to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu trzeba zapodac dobre vt bo jak zglebisz fure i zapodasz 10J et 10 to moze ciekawie wystawac opona patrzac od frontu w tym miejscu gdzie za waski zderzak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu trzeba zapodac dobre vt bo jak zglebisz fure i zapodasz 10J et 10 to moze ciekawie wystawac opona patrzac od frontu w tym miejscu gdzie za waski zderzak jest

:drinks:

też bym poczekał do gleby i kół, może jakoś ładnie się to uzupełni :wink: najwyzej jak bedzie lipa zmontuje sie rs :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę skwaszona opcja(opcja testowa ale[wybacz wygląda okropnie]do uratowania bo góra ok ale dół(akcja piramidy):kwasny:dół musi być wypchany nawet dla Twojej aerodynamiki.Jak wyżej piszą wypchać i dołożyć plastiku:wink: zrobi robotę:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k1mp3_m2.gif~original

aa_zpsa7eef306.jpg

VT było nie jedno juz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet duże prawe lustro wpadło. :decayed:

Dobrze wygląda jak się dół napompuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze natnie i do spawa kawałek zderzaka od dołu, tu jest odwrotna sytuacja co do montażu zderzaka od RS, jełi nie dotnie sie na dole to jest zbyt napompowany i tworzy dziwna linie z błotnikiem:whistling: a tutaj analogicznie trzeba dołożyć materiału:whistling: Jak by poszerzył zderzak od eski wygladało by tak samo dziwnie:whistling:

ja bym nie rzeźbił RSa, bo raz że takie projekty już były, dwa to dalej dizel:whistling: Zostało Ci cos z tego niebieskiego dawcy?

Z dawcy coś zostało ale to był zderzak z innego auta:decayed:

Arek ty masz maske lekko strzelona w okolicy gryla ???

Dokładnie, tamten rok nie był za szęśliwy dla mnie i miałem 2 lekkie stłuczki, w jednej ucierpał zderzak, w drugiej maska:facepalm: Dlatego też zapadła decyzja o body rs4, b auto całe nadaj się do malowania:wink:

Nad lampą jest wgięcie:kwasny:,lusterka kozak,składane??

Lusterka tylko podgrzewane od Duffiego z s4:wink:

Wracając do zderzaka będzie wyprowadzony tak jak powinien, a przy okazji kupię zderzak rs4 który będzie leżeć w piwnicy i w zależności od nastroju będą wymieniać:wink: Ale na tę chwilę mam inne poważniejsze wydatki nie związane z autem :wink: Jak coś więcej się ruszy podrzucę fotki!

Stay tuned:kox:

---------- Post dopisany 20-05-2014 at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 15:23 ----------

Dziś oficjalnie auto poszło na cięcie:kox: Także za jakieś 1.5 miesiąca pochwalę się fotkami z prac i gotowym produktem :whistling::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie gnaj teko blacharzo-magika, bo juz się doczekać nie mogę:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie gnaj teko blacharzo-magika, bo juz się doczekać nie mogę:jerk:

Slepy to pomysl co ja czuje, wszyscy auta gotowe po zlotach sie bujaja a ja w ciemnej dziurze jestem ;) Gnac nikogo nie bede ma byc dobrze zrobione a kiedy odbiore to sie zobaczy, oby na ostrow zdazyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie gnaj teko blacharzo-magika, bo juz się doczekać nie mogę:jerk:

Slepy to pomysl co ja czuje, wszyscy auta gotowe po zlotach sie bujaja a ja w ciemnej dziurze jestem ;) Gnac nikogo nie bede ma byc dobrze zrobione a kiedy odbiore to sie zobaczy, oby na ostrow zdazyc ;)

W sumie racja, niech zrobi tak jak należy:wink:, ale coś czuje że bedzie tłusty grubas:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej skąd się wzięły te lusterka ? :decayed:

Pytam bo nie chce mi się kopać całego tematu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej skąd się wzięły te lusterka ? :decayed:

Pytam bo nie chce mi się kopać całego tematu :naughty:

Lusterka odkupione od Duffiego w tamtym roku :wink: A co z nimi nie tak? W tym roku będą już w kolorze:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No że chromowe takie..albo mi się wydaje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie gnaj teko blacharzo-magika, bo juz się doczekać nie mogę:jerk:

Slepy to pomysl co ja czuje, wszyscy auta gotowe po zlotach sie bujaja a ja w ciemnej dziurze jestem ;) Gnac nikogo nie bede ma byc dobrze zrobione a kiedy odbiore to sie zobaczy, oby na ostrow zdazyc ;)

łączę się z toba w cierpieniu, :friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No że chromowe takie..albo mi się wydaje :wink:

Tak są chromowane, ale już niedługo pójdą w kolor:wink:

Panie gnaj teko blacharzo-magika, bo juz się doczekać nie mogę:jerk:

Slepy to pomysl co ja czuje, wszyscy auta gotowe po zlotach sie bujaja a ja w ciemnej dziurze jestem ;) Gnac nikogo nie bede ma byc dobrze zrobione a kiedy odbiore to sie zobaczy, oby na ostrow zdazyc ;)

łączę się z toba w cierpieniu, :friends:

Dzięki, a Ty już smigasz, czy jeszcze wala się po mechanikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki jest sens dawania chromowanych w kolor ? Nie lepiej sprzedać fanatykom i kupić plastik ?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, szybko znajdziesz amatora chromu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...