Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Q.. bez spryskow ja odpuszczam :confused4:

Opublikowano

za 6 stów to nawet bez sprysków bym wziął do siebie... No i 2 kratki są

Hehe a przed 20 minutami odświeżałem allegro i nie widziałem... Poszedłem się wykąpać i patrz no... Trzeba spać na allegro żeby upolować coś dobrego :D

Opublikowano

Kurde, za 600 bym odrazu brał hehe szkoda że nie czarny... :gwizdanie:

mogłem kliknąć kup teraz ciekawe co by zrobił :decayed:

jak by miał spryski to bym go tu nie wstawiał :gwizdanie:

Opublikowano

Jak będzie jakaś oferta to mi odrazu priva :D Bo się czaje, nie wiem tylko czy lepiej dokładkę czy cały zderzak...

Opublikowano

Jak będzie jakaś oferta to mi odrazu priva :D Bo się czaje, nie wiem tylko czy lepiej dokładkę czy cały zderzak...

jak nie masz spryskiwaczy, to zadzwoń i sie targuj :gwizdanie: dzwoniłem do niego czy z karatkami jest za 600zł to mi powiedział 750 ale zaraz zmienił cene na 850.. ale pewnie za 750 by go oddał :gwizdanie:

wiec nie baw się w dokładki tylko bierz cały jak ci pasuje :decayed:

Opublikowano

No lepiej lepiej, w sumie po co mi spryski heh. Zadzwonie jutro, jak za 600 odda to zaraz przelew dostanie:D

Opublikowano

Dokładka Pod zderzak ala CUPRA?? bo tak to wyglądą :polew:

Opublikowano

W B7 seryjnie wychodziła taka dokładeczka :)

Opublikowano

W zasadzie tak, ale dobrze by było dowiedzieć się dokładnie kolor. Jeśli 1NK, to szczotkowane alu i można śmiało brać :good: Cena w zasadzie taka sobie - dolicz popielniczkę - 150pln, osłonę na skrzynię + popiołkę tylną i będziesz miał 800-900 pln/ kpl

Opublikowano

W zasadzie tak, ale dobrze by było dowiedzieć się dokładnie kolor. Jeśli 1NK, to szczotkowane alu i można śmiało brać :good: Cena w zasadzie taka sobie - dolicz popielniczkę - 150pln, osłonę na skrzynię + popiołkę tylną i będziesz miał 800-900 pln/ kpl

To ja już podpowiem że to są Q88 czyli seria w B7 a nie żadne S-Line :D

Opublikowano

W zasadzie tak, ale dobrze by było dowiedzieć się dokładnie kolor. Jeśli 1NK, to szczotkowane alu i można śmiało brać :good: Cena w zasadzie taka sobie - dolicz popielniczkę - 150pln, osłonę na skrzynię + popiołkę tylną i będziesz miał 800-900 pln/ kpl

To ja już podpowiem że to są Q88 czyli seria w B7 a nie żadne S-Line :D

dzieki to chcialem wiedziec :good:

Opublikowano

ja ta atrapke lyknalem :evil: teraz bede mial caly przod black :gwizdanie:

Opublikowano

mam pytanko , wiem ze było przerabiane z milion razy ale mam czarne autko i do niego zderzak s4 i zastanawiam się czy gryll i atrapke dolną zostawić w graficie czy malować na czarno lakierem takim jk na zderzaku, ma ktoś fotki b6 z kratkami w czerni i ramkami chrom ? o opinie nie pytam bo wiem ze wiekszość bedzie na nie;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.