Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie są takie same... Ceber zapytaj sięo numer czy jest 8E5 czy 8E9 i będzie wszystko jasne co do wydechów to ja kupiłem za 700 zł a nówki w serwisie nie chcę skłamać ale 2 czy 2,5k zł za sztukę :kox:

Opublikowano

Napewno jest do Avanta :gwizdanie: gwarancja sprzedawcy ;) jak coś zwrot kasiorki

No własnie ALV zastanawiam sie jak z tymi tłumikami rozwiązać sprawe.... nie mam pomysłu a szukac od eski ... moze to znowu troszke potrwać... ALV pytanie jakie końcówki wydechowe są w S4 ? chodzi mi o średnice.... moze coś innego znajde...

No to się zrobił temat już wydechowy w temacie z zderzakami..... :naughty:

Opublikowano

To jest zderzak ultra-sport. Efekt jest dokladnie taki jak piszesz.... wyglada jakby tyl stal dosc wysoko :)

S4 vs Ultra-sport

010__scaled_600.jpg

Opublikowano

niezła fotka, to jest dokładnie to... Ale może jak się założy trochę grubsze końcówki tłumika to będzie lepiej wyglądał, bo te tutaj to jakieś takie małe się wydają przy tych z s4...

Opublikowano

niezła fotka, to jest dokładnie to... Ale może jak się założy trochę grubsze końcówki tłumika to będzie lepiej wyglądał, bo te tutaj to jakieś takie małe się wydają przy tych z s4...

Tamte to nie ori S4... To stoi 1.8T z przerobionym pewnie wydechem.

Opublikowano
  • Autor

z tego co wiem to ten zderzak obok s4 to s line. nie wiem dlaczego piszecie ze ultra sport . seryjnie audi s line wychodzi z takim zderzakiem .moze sie nazywac ultra sport ale moim zdaniem to s line

Opublikowano

pewnie że to S-line , Ultra Sport ma zamiast gładkiego plastiku (tam gdzie czarny element niepomalowany w tym zderzaku) plastik ale plastry miodu ...

Opublikowano

szczerze to ten tylni s-line jakis taki "bezpłóciowy" :thumbdown:

Opublikowano

nie jest zly ale chyba z tymi "plastrami miodu" wygladal by lepiej...

Opublikowano

widze ze czesto przegladacie moje aukcje hehe obecnie mam do sprzedania caly kompletny przedni zderzak od s-line za 900zł.

a tak nawiasem mowiac to wszystkie tylne zderzaki od wersji B6 z kratkami to wersje tuningowe zazwyczaj niemieckich firm.

Opublikowano

panowie a wiec pokaże co mi sie udało jak dotąd wyrezac z body kitem S4

sorki za jakosc zdjec no ale takie na szybko.....

8ca2632541716b2f.jpg

03e024ac4c874951.jpg

a7ef40744f70a77f.jpg

c7466a1382aec414.jpg

Opublikowano

witaj "bracie bliźniaku" :polew:

Opublikowano

witaj "bracie bliźniaku" :polew:

dzien dobry :thumbup::hi::polew:

Opublikowano

cuber :kox::thumbup: Teraz jeszcze BiZenon.. :evil::przebiegly:

Opublikowano

kozak teraz wyglada

ps. a felgi bedziesz mial te co masz czy zmieniasz ?

Opublikowano

Świetnie się prezentuje :th: :th: Brawo za zostawienie szarego spodu na tylnym zderzaku :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

kozak teraz wyglada

ps. a felgi bedziesz mial te co masz czy zmieniasz ?

proste ze fele mam inne hehehe 17stki takie jak w podpisie ale zmaieniam je na eskowskie :)

bizenona nie tak łatwo wyrezac.... :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber cos pieknego , calkiem inne auto, moze ja tez dolacze do bractwa :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.