Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie wyglądało tak

S43.jpg

Opublikowano

eeeeeee :decayed: ja myślałem że mówimy o włożeniu całego grilla s4 w standardowy zderzak , bo jak masz zamiar ciąć/psuć kratkę s4 tylko po żeby włożyć ją do ramki zwykłego zderzaka to trochę lipa i strata kasy :thumbdown:, no chyba że masz taką kratkę z esy za psie pieniądze :wink:

Opublikowano

po co robić S4 na siłe,tu gość fajnie ogarnął grille góra/doł :wink:

P1060864.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Można kupic gotowe grile coś koło 200zł takie jak pokazałeś :)

Opublikowano
Czy można do seryjenego zderzaka B6 wlozyl kratki i grille z S4?

do zwykłego zderzaka nie pojedzie

Opublikowano

do zwyklego zderzaka ta z cupry tez podejdzie ? jest jakas fotka ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie na jaki kolor malnac plastik nad rurami w zderzaku s4? kolor autka mam niebieski, jaki tam jest kolor w ori? myslalem nad czarnym matem bedzie dobrze?

Opublikowano
Panowie na jaki kolor malnac plastik nad rurami w zderzaku s4? kolor autka mam niebieski, jaki tam jest kolor w ori? myslalem nad czarnym matem bedzie dobrze?

Lukasz powinno byc oki w ori s4 tez jest chyba czarny mat , chyba ze sie myle:wink:

Opublikowano

Nie no wlasnie ori jest taki szarawy chyba..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Do niebieskiego szary będzie pasował :wink:

Opublikowano
Panowie na jaki kolor malnac plastik nad rurami w zderzaku s4? kolor autka mam niebieski, jaki tam jest kolor w ori? myslalem nad czarnym matem bedzie dobrze?

Audi_B6_S4_Hartmann_252M_19_DI_1.jpg

Opublikowano

Ma może ktoś jak wyreżać dokładkę s line do zwykłego zderzaka a4 b6 przód?

Opublikowano
Panowie na jaki kolor malnac plastik nad rurami w zderzaku s4? kolor autka mam niebieski, jaki tam jest kolor w ori? myslalem nad czarnym matem bedzie dobrze?

http://gallery.hartmannwheels.com/download/17551-4/Audi_B6_S4_Hartmann_252M_19_DI_1.jpg

ja malowałem z palety koloru audi taki jak być powinien , dobry lakiernik będzie ma kody lakieru i tabliczki z odcieniami

Opublikowano
Nie no wlasnie ori jest taki szarawy chyba..

7DL7 grau matt - w takim kolorze jest dyfuzor oryginalnie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
mozecie mi poradzic jaki zderzak załoryzyc do mojego autka s line czy od s4???? oba są kozackie i nie wiem co wybrac. korci mnie s line bo jest bardziej agresywny.

bez obrazy ale denerwują mn!e posty tego typu. Podoba C! s!ę s l!ne to kup s l!ne!!! Z tun!ng!em jest troche jak z tatuażam!- 3ba m!eć swoje jazdy, własne koncepcje a n!e dz!adrgać wzory z neta !tp. Kup zderzak który C! s!ę podoba a n!e który podoba s!ę Kowalskiemu, Nowakowi czy proboszczow! a już napewno n!e ten który podoba s!ę żon!e ;)

mam nadzie!eje że n!kogo n!e wqrw!łem...za bardzo ;) poozDRo!!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

S-line ale z A4 B7 ;).

Opublikowano

a pytanie

jest gdzieś ładnie pokazane jakie stołi wychodziły w a4 b6 oraz a4 b7 ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Może trochę głupie pytanie, ale znaczki po bokach na listwach (ori) są na jakiś klej, bolce czy na co. Jak je ściągnę to zostaną ślady?

Opublikowano

są na taśmę dwustronną

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.