Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze nie posiadam zdjec ale zrobilem to identycznie jak na opisie z audizine tylko ze bez opasek i nitow i wszystko pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam na chwilę do spojlera klapy bagażnika - podmianka świateł stopu z B7 do B6 nie podejdzie (335mm/20mm vs. 350mm/25mm). Poprosiłem wrclagunę aby podzielił się swoim sposobem montażu - może coś poradzi... Kurcze nie wiem, może gdyby wepchnąć ten stop tak aby nie wystawał tylko był na równi z wnęką? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że założysz jakiś nie ori daszek :wink4:

A nie ma możliwości podcięcia wnęki tego wybrania na stop, tak, aby pasowała na B6 ?

Grzesiek ma u siebie ori daszek, czy jakiś wynalazek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak by to wyglądało po przycięciu... Czekam na Grześka aż da znać jak to rozwiązał u siebie - wydaje mi się że ma ori od B7.

Nie ori odpada - nawet MS Design sobie odpuściłem chociaz pasowałby idealnie (część przeznaczona dla B6), za bardzo okrągły był :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm -to skoro Grzesiek ma z B7, to musiał mieć podcinany, albo mu gdzieś z lekka odstaje :naughty: A Boberka podpytaj - nie wiem, czy on zakładał ori (ale chyba raczej tak), czy nie, ale na zdjęciach ładnie się pasował. Z tym, że on to chyba dziada wyrwał od B6, a nie B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dziś dojechała dokładeczka tylna S-Line razem z listwami bocznymi i przednią pojechała do lakiernika. Teraz pozostaje oczekiwanie na kratki i chyba w następny weekend będzie rezanko :naughty:

Teraz wypada jeszcze wspomniany, nieszczęsny daszek zakupić :> i będzie komplecik jak ta lala..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje spoooooro jeszcze do pożądanego efektu, ale tymczasowo będzie bliźniak PIXIego, tyle, że bez daszka :gwizdanie:

[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 21:38_________________________________________________No i tak to Panowie jest, jak się człowiek po głębszym i po ciemaku zabiera za rozczłonkowywanie zderzaka,dokładki i chrom listwy :wallbash: Ponad połowa zatrzasków w chromie poszła w trawęi zderzak :gwizdanie:

Samo życie i nauczka na przyszłość... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy oryginalne zderzaki B6 s-line i s4 pasują plug&play do zwykłej B6?

Pozdrawiam

pasuja :radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chory gość, szuka jeleni, w ASO ze 4 komplety za tą cenę bym kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale jak nie zdzierają na B7, to z częściami tego typu do B6 jadą po całości...Gdzieś są jeszcze oba grille za 1200pln :naughty:

Rozbieżność zderzaka S4 przedniego 600 - 1200pln za skorupę :>

Na czyjejś niewiedzy trzeba zarabiać przecież :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powie mi ktos czy grill od s4 dolny podejdzie do tej dokładki s-line (przód)???? czy troszke trzeba przerabiac ???

mozna wymiary jak ktos by mogł wymierzyc grilla dolnego od s4 i dolnego od s-line ???:):)

p.s. prosze o podanie tez nr katalogowego na grill górny i dolny (cały czarny) oto zdjecia o jaki chodzi grill

bc893de786da85d0med.jpg

oraz na gorny i dolny srebny oto zdjecie o jaki chodzi grill 4658e5415f179b04.jpg

prosze tez podanie nr katalogowego listw s4 bocznych tych dolnych drzwiowych

wielkie dzieki

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PNP nie podejdzie - trzeba troszkę ciachnąć - S-ki wymiarów Ci nie sprawdzę ale mogę zmierzyć swojego grilla S-Line.

Grill środkowy dolny S4 black - 8E0 807 647 F 5PV - 464zł

Grill górny S4 black - 8E0 853 651 H 5PV - 453zł

Grill środkowy dolny S4 z chromem - 8E0 807 647 B 3SR - 469zł

Grill górny S4 z chromem - 8E0 853 651 D 3SR - 453zł

Listwy/lotki drzwiowe S4 miałeś opisane kilka stron wcześniej:

8E0 853 969 A 7DL (lewy-tył) - 287zł

8E0 853 970 A 7DL (prawy-tył) - 287zł

8E0 853 959 A 7DL (lewy-przód) - 360zł

8E0 853 960 A 7DL (prawy-przód) - 360zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...