Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie wszystkim się podoba Jerzu :) Jednak ja się nie zaliczam do przeciwników - coś można porezać tak aby w B6 zrobić cały przodek-miodek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba w miodzie :> to tak jakby RS ktorego niestety nie bylo w B6 :confused4: nie wiadomo czemu.musze poszukac na ebay.de tam jest pelno rzeczy do naszych fur :naughty: osatnio kupilem pakiet alu listw do srodka - kompletny S-line za 93 euro plus 15 euro wysylka-razem 108 euro a w polsce to bylo ostatnio za 1000zl :shocked: kratki S-line do halogenow wychodza po 170 zl na allegro chyba 300zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ms jest ciężko dostać :gwizdanie: ale fakt wygladą dobrze dzisiaj widzaiłem live u nowego użytkownika forum. Ja mam dokładkę na tył ale avant na dwa wydechy jest super. Tylko moim zdaniem trzeba mieć cały pakiet MS. progi,dokładki tył i przód :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o te mi chodzilo co mlody pokazal :gwizdanie: mowicie ze w aso za 70-80 zl :naughty: a nie ma jakiejs ofiacjalnej strony firmy ms design na ktorej mozna zamawiac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części MS dostaniesz w ASO - ceny są spore :confused4: Dziś już nie dam rady - jutro wkleję Ci wykaz z cenami i numerami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie sprawdźcie mi ten numer w etce. Podobno to ma być przedni zderzak MS design

8E0 071 609

8E0 371 609

jeden z tych numerów jeśli dobrze spisałem[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 23:35_________________________________________________http://www.revengebodystyling.co.uk/shop/See-more-images/Full-Body-Kits/Audi-Body-Kits/AUDI-RS4-BODY-KIT/Detailed-product-flyer.html

tak wygląda komplet MS design

Ma ktoś realne fotki auta z tym pakietem. Może ktoś z forum ma takie zderzaki na swoim aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części MS dostaniesz w ASO - ceny są spore :confused4: Dziś już nie dam rady - jutro wkleję Ci wykaz z cenami i numerami...

nie jestem jedyny który twierdzi że części firmy MS można kupić w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części MS dostaniesz w ASO - ceny są spore :confused4: Dziś już nie dam rady - jutro wkleję Ci wykaz z cenami i numerami...

ok to czekam do jutra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ETCE nie ma opisu że to MSD - nie ma też żadnego rysunku - nr części mam z katalogu któru udało mi się jakiś czas temu dorwać na allegro. Jutro wrzucę info :wink4:[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 01:14_________________________________________________Na początek kilka zdjęć:

msdsedanfront.jpg

msdsedanrear.jpg

msdsedanside.jpg

msdavantfrontside.jpg

msdavantrear.jpg

msdavantrear2.jpg

Poniżej wykaz części - dane z katalogu wydanego we wrześniu 2003r - jak widać pakiecik musiał się jeszcze rozwijać (brakuje np. miodkowego górnego grilla). Wcześniej myślałem żeby zrobić osobny post na temat MSD ale póki nie mam pełnych danych to chyba nie ma sensu...

8E0 071 609 9AX - spojler przedniego zderzaka (2668zł)

8E0 071 685 K 9AX - zestaw spojlerów progowych (2149zł)

8E0 071 610 9AX - spojler tylnego zderzaka (sedan) (1482zł)

8E0 071 640 K 9AX - spojler klapy bagażnika (sedan) (1002zł)

8E9 071 610 9AX - spojler tylnego zderzaka (avant) (1515zł)

8E9 071 640 9AX - spojler klapy bagażnika (avant) (1213zł)

8E0 071 611 041 - zestaw blend tylnego spojlera (bez profili na wydechy) (582zł)

8E0 071 611 A 041 - zestaw blend tylnego spojlera (z profilem na wydech po lewej stronie) (495zł)

8E0 071 611 B 041 - zestaw blend tylnego spojlera (z profilem na dwa wydechy) (582zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...