Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Przegub... Wymiana Gumy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam :hi:

Mam pytanko... zaczął zgrzytać mocno przy skręcie lewy przegub obczaiłem, że guma jest peknięta...

Warto wymienic gume czy to bez sensu ? :chytry:

Opublikowano

Jak już mocno zgrzyta przegub to chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Wymiana przegubu wraz gumą, tylko kpl.

Opublikowano

ja rowniez uwazam ze zgrzytanie to juz koncowy objaw przegubu.Masz dwie opcje do wyboru:)kupic gume.wyjac przegub wymyc go dokładnie.wydmuchac wszystko aby był czysciutki i sprawdzic jakie jest prowadzenie kulek.Jak bedziesz czuł nie rózna płaszczyne to juz po nim,Natomiast jezeli nie bedzie tak źle to nasmaruj go nowym samarem grafitowym dokładnie tylko i złoz załoz gume i zobacz jak bedzie.A druga opcja kupic sobie za 100 zl nowy przegub na allegro i wymienic całosc:) szczerze to ja bym polecił zmienic na nowy.Ale jestem ciekaw skad wiesz i jestes pewien ze to przegub a nie np którys ze sworzni?:)

Opublikowano

nowy przegub także radze co Ci ta guma da jak ją wymienisz ? żebyś wcześniej zajrzał to może byś uratował

Opublikowano

wymień całosc goma i przegub

Opublikowano

calosc koniecznie!

Opublikowano

radzę kupić ori gume, zamiennik wystarcza na parę tyś. :wink4:

Opublikowano

radzę kupić ori gume, zamiennik wystarcza na parę tyś. :wink4:

Bzdura u mnie jakaś guma GKN siedzi już z 50kkm

Opublikowano

guma jest guma.... :)

może być każda

Opublikowano
  • Autor

napewno przegub :) Umiem to stwierdzić :)

teraz pytanko ... który przegub brać... rubil? hart? gsp ? mial ktos je?

Opublikowano

ja polecam ruville, mam już 1,5 roku i nic się z nimi nie dzieje :good:

Opublikowano

radzę kupić ori gume, zamiennik wystarcza na parę tyś. :wink4:

Bzdura u mnie jakaś guma GKN siedzi już z 50kkm

to się przekonasz :tongue4:
Opublikowano

Ja rowniez polecam lobro. Marzety i przegub mam lobro i juz ponad rok spokoj to samo u znajomego.

Opublikowano

Panowie Mi też padł przegub ale mi to już całkowicie bo furan nie jeździ w miejscu można 100 jechać :tongue4:

Przegub to wiem że kupię lobro Ale gumę to jeszcze mam dlemat czy oryginał czy jakiś zamiennik za 19zł. Co polecacie??

Opublikowano

Jak kupisz nowy przegub gumę będziesz miał w zestawie :)

Pozdrawiam.[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 23:16_________________________________________________Ja bym nie próbował jeździć tą prędkością w miejscu...

Opublikowano

przegub wraz gumą, tylko kpl aha i gumę kup ori podróby się nie sprawdzają

Opublikowano

przegub wraz gumą, tylko kpl aha i gumę kup ori podróby się nie sprawdzają

ta guma musi miec odpowiednią MIESZANKĘ inne się rozpuszczają pod wpływem tego smaru tylko ORI :good:
Opublikowano

ja na pewno nie polecam harta ... mechanik wsadził mi to coś i po 30tys tyrkocze jak dla mnie za mało :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.