Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olej MOTUL- oryginał i podróbka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piotrze numerek Batch to numer z datą rozlania, od pierwszego do ostatniego znaczka.

Jego podeślij mi proszę.

Będziesz miał pewność.

Opublikowano

Jeś

Piotrze numerek Batch to numer z datą rozlania, od pierwszego do ostatniego znaczka.

Jego podeślij mi proszę.

Będziesz miał pewność.

Jeśli sprzedający jest ze śląska to wiem o kim mowa, rok temu kupiłem od niego olej i faktycznie coś nie halo jest z tym olejem
Opublikowano

Ja kupiłem trefny olej od sprzedającego ze Szczecina :kwasny:

Opublikowano

kupuj najwyżej dojdą jeszcze fotki podróby 6100 :polew:

Opublikowano

Piotrze numerek Batch to numer z datą rozlania, od pierwszego do ostatniego znaczka.

Jego podeślij mi proszę.

Będziesz miał pewność.

ten nr jest z przodu na opakowaniu?

19.08.11/269547M1

nr kolegi

06.07.11/267212N1

Opublikowano

Piotrze zapłacił 107zł + dopłata 15zł za odbiór osobisty... niestety olej miał już w silniku więc natychmiast po stwierdzeniu podróby oliwa poszła do wymiany

poniżej fotki.

Tradycyjnie, podróba - zdecydowanie ciemniejszy kolor choć na zdjęciu nie dało się tego wyraźnie uchwycić + po prostu śmierdziała.

http://img7.imageshack.us/img7/2676/motulfake2.jpg

http://img819.imageshack.us/img819/4062/motulfake.jpg

http://img828.imageshack.us/img828/5285/motulfake3.jpg

http://img687.imageshack.us/img687/9453/motulfake4.jpg

http://img580.imageshack.us/img580/7255/motulfake5.jpg

tysiące komentarzy na allegro jednak mogą się mylić :gwizdanie:

Jurek - masz rację klient zapłacił zdecydowanie za dużo za ten produkt.

Widać różnicę, ja kupiłem oryginał :)

Opublikowano

Nie wiem dlaczego niektórzy łaszczą się na olej z allegro :kox: Fakt faktem parę groszy taniej... Ale z drugiej strony nie lepiej dopłacić nawet te 50 zł (kwota może zbyt przesadzona :tongue4:) i kupić olej od Dzika? Przynajmniej macie pewność, że kupujecie oryginał. A oszczędności rzędu 50 zł można sobie w d... wsadzić jak Wam korbowody bokiem wyjdą :gwizdanie: Takie moje zdanie :hi:

Podsumowanie: chytry 2x traci :cool1:

Pozdrawiam

Opublikowano

Masz racje! :good: Też popełniłem ten bład,ale człowiek uczy się na błedach. :wallbash:

Opublikowano

Znajomy znajomego wspomina że kiedyś marże były 40%, teraz 5-10%. Dawniej ugrywałem rabat 12%, teraz nawet nie ma rozmowy. Niby jakim cudem coś na allegro może być tańsze o np. 15%? Nie budzi to podejrzeń kupującego?

Kiedyś manager szczebla europejskiego prywatnej firmy powiedział że po wielu milionach wtopionych odrzuca się w przetargu najdroższą i najtańszą ofertę od razu. Patrz chiński odcinek bodajże A4.

Opublikowano

kupuj najwyżej dojdą jeszcze fotki podróby 6100 :polew:

Czyli dajesz do zrozumienia, że podróbka?

Opublikowano

Panowie, batch nr który widnieje na każdej bańce to numer kadzi czyli zbiornika 30 tyś litrowego z którego olej jest rozlewany do 1L 5L 20L 60 i 208L opakowań.

ten olej który Endriuu dał do fotek jest na 100% podróbą bo sam trafiłem do tego sprzedającego i u niego na uginających się półkach widziałem

x-cess i specific z tym samym numerem kadzi a co najlepsze

6100 i minerał - 4000 motion tak samo - to już mnie zupełnie rozbawiło.

Uprzedzam jednak że typowy klient co bierze i wlewa - nie zauważy różnicy.

Przykre to na maxa bo jeszcze 3 miesiące temu bym powiedział że podróba motula raczej nie istnieje ale teraz już po prostu radzę wszystkim uważać i jednak dokonywać zakupu w pewnych miejscach.

A gdzie dokładnie na bańce znajduje się ten numer ?

z przodu bądź z tyłu - dokładna data rozlania, dzień miesiąc rok / numerek kadzi i na końcu zakodowany rodzaj opakowania od banieczki 1L po beczkę 208L

Ja tez zawsze patrze jak kupie np. z IC przede wszystkim na nadruk na bance widac jakas maszyna to robila, a nie skosne roaczki i nalewaly przy pomocy lejka cos o barwie herbaty. Temat paranoi, ze wszystko fejki... Po prostu trzeba tylko lekko uwazac... A Motul jest b.dobry i nie zmienie zdania z praktyki juz, nie z zaczytania ze kazdy sie na niego ''rzucil''...

Opublikowano

kupuj najwyżej dojdą jeszcze fotki podróby 6100 :polew:

Czyli dajesz do zrozumienia, że podróbka?

Daję do zrozumienia to

że przy aktualnym kursie euro + cenie zakupowej oficjalnego importera np Inter cars - ta cena NIE WYCHODZI!

zakup jest wyższy od tego co na aukcji,

jeśli dla Ciebie nie jest to zastanawiające to na pewno nie byłoby także to jakby z bańki oleju wyskoczyła wielka noga i kopnęła Ciebie w siedzenie :tongue4:

Opublikowano

dziku on, niech sobie sam popatrzy jeden jest za 92zl, drugi ten jego.

Debian27 masz cwiczenie na orientacje i dopatrz sie roznic nawet samej banki.... :no:

twoj za 82zl

fejko.th.jpg

oryg. za 92zl

orij.th.jpg

Opublikowano

Zdjęcia z allegro odbiega od jakości zdjęcia przez Ciebie dodanego, dlatego mogę jedynie stwierdzić, że ewidentna różnica widnieje jedynie na "cieniu" nalepki, gdzie w drugim zdjęciu wpada w pomarańcz....

Opublikowano

Do mnie mikołaj przywiózł olej MOTUL X-CLEAN (już z nowym disgnem naklejek :decayed:)

091220111161.jpg

091220111162.jpg

Motul coolant

091220111163.jpg

091220111164.jpg

Filtr oleju K&N (x2 na zapas :tongue4:)

091220111165.jpg

Raczej wszystko ORI

Zamawiane ze strony:

http://www.opieoils.co.uk/

Polecam można dobrać olej na podstawie konkretnego modelu auta lub producenta :good:

Duży asortyment :wink4:

Opublikowano

Zdjęcia z allegro odbiega od jakości zdjęcia przez Ciebie dodanego, dlatego mogę jedynie stwierdzić, że ewidentna różnica widnieje jedynie na "cieniu" nalepki, gdzie w drugim zdjęciu wpada w pomarańcz....

spostrzegawczość średnia Debian ;-)

1.kształt rączki i na niej [napis motul] jak i samej bańki.

2.szyjka i ten ''spad'' od niej jest kompletnie inny

3. rynienka od rączki, nie wiem ja to widzę na miniaturach nawet.

jest to fake w 101%. Co do ceny kuszące ~15zł mniej. Więc nie popadajmy w paranoje MOTUL fee, po prostu brać ze źródeł o oryginalnych bańkach i jasnym ubarwieniu.

Na zdjeciu kolegi Łuki także widać poprawną strukture bańki.

pozdrawiam

Opublikowano

Są w porządku, ja od nich biorę oleje już od paru lat (tzn tyle ile działają), tyle, że w Mysłowicach, m.in. Motula i nie widzę podstaw, żeby stwierdzić, że mają podróbę. Już nie mówię o bańce bo Motul to ogólnie ma je nie górnolotne, ale o kolorze i zapachu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.