Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Olej MOTUL- oryginał i podróbka


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

nie powinno być podwójnej etykiety z tyłu butli ?Naklejka z przodu również jest naklejona jak na fake

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Specificu 504-507 i Specificu LL -04 tylnie etykiety nie są odklejane. Tak wychodzą z fabryki. Jakiś czas temu pokazałem to przedstawicielowi Motula i może niedługo się coś zmieni. Obecnie na rynku 504-507 jest dostępny jeszcze zarówno w starych i nowych etykietach. Sam różnie dostaje od dystrybutora.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć wygląda jak oryginał. Jak chcesz mieć pewność to podaj numer który masz na butelce po dacie produckji. Albo wyślij do kogoś z przedstawicieli Motula :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kontaktowałem ale trzeba trafić na dobrego gościa, który odpisze...

Przekonałem się, że sklep PRO-CHOICE ma wyłącznie oryginalny olej ;)

7469823400_1359394071_thumb.jpg 4909558000_1359394072_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kontaktowałem ale trzeba trafić na dobrego gościa, który odpisze...

Przekonałem się, że sklep PRO-CHOICE ma wyłącznie oryginalny olej ;)

http://obrazki.elektroda.pl/7469823400_1359394071_thumb.jpg http://obrazki.elektroda.pl/4909558000_1359394072_thumb.jpg

a filterki ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kontaktowałem ale trzeba trafić na dobrego gościa, który odpisze...

Przekonałem się, że sklep PRO-CHOICE ma wyłącznie oryginalny olej ;)

http://obrazki.elektroda.pl/7469823400_1359394071_thumb.jpg http://obrazki.elektroda.pl/4909558000_1359394072_thumb.jpg

ja też polecam zakupy u kolegi "dzik-a" doradzi,podpowie a zakupione w moim przypadku olej+filtry szybko dotarły i nawet rabacik dostałem:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi "dzik-a" zawsze sprawdzone atykuły sie znajdą :) Ja tam jestem zadowolony :) choć dziś jak otworzyłem paczkę lekko zdębiałem bo nie wiedziałem/nie doczytalem nic o tym ze przednie etykiety sie pozmienialy :) Tak czy siak - polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi "dzik-a" zawsze sprawdzone atykuły sie znajdą :) Ja tam jestem zadowolony :) choć dziś jak otworzyłem paczkę lekko zdębiałem bo nie wiedziałem/nie doczytalem nic o tym ze przednie etykiety sie pozmienialy :) Tak czy siak - polecam!

bo dobre imię jest więcej warte niż każda kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi "dzik-a" zawsze sprawdzone atykuły sie znajdą :) Ja tam jestem zadowolony :) choć dziś jak otworzyłem paczkę lekko zdębiałem bo nie wiedziałem/nie doczytalem nic o tym ze przednie etykiety sie pozmienialy :) Tak czy siak - polecam!

bo dobre imię jest więcej warte niż każda kasa.

Dałbym "lajka" ale to nie FB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep PRO-CHOICE ma konto na FB

Tutaj zdjęcia MOTUL'a które wysyłałem do producenta, tak wygląda oryginalny Specific (chyba już ma nową szatę) :

Oczywiście kupione w PRO-CHOICE

5123866800_1360250251_thumb.jpg 2981686300_1360250254_thumb.jpg 5691254500_1360250257_thumb.jpg 4714337200_1360250261_thumb.jpg 3760830800_1360250264_thumb.jpg 2139884200_1360250267_thumb.jpg 5062844100_1360250270_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony przeze mnie wygladal inaczej ;)

20130207_140843.jpg

20130207_140848.jpg

20130207_140854.jpg

20130207_140900.jpg

20130207_140932.jpg

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Sklep PRO-CHOICE ma konto na FB

no to pedze looknac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Ja kupuję olej na Lasówka w Krakowie. Chłopaki mają też sklep internetowy motul.krakow.pl. Od środka sklep wygląda tak jak magazyn, półki wypełnione olejem motul rożnych gatunków i w różnych pojemnościach od litrowych do beczek chyba 60L. Wszystko wygląda na ori i wierzę, że takie jest gdyż od 2009 r leję do niuni motul 505 01, w dyfrze i skrzyni też mam gear300, chociaż mój mechanik zalecał tylko ori no ale cena była w ten czas zaporowa, więc zaryzykowałem - niunia lata i nic jej się nie dzieje (od strony oleju:-) Czemu motul? bo jest tańszy. Zapłaciłem w tym tygodniu powołując się na klub A4 za 5l oleju, filtr i płyn do spryskiwaczy zimowy też 5l - 172 zł. A taki castrol edge ze specyfikacją 505 01 kosztuje w SElgros prawie 200 za 4L+1gratis. To jest też okazja, bo niunia wymaga dolewki tak trochę ponad pół litra między wymianami. Nie wiem jak wygląda to cenowo przy wysyłce, ale wszystkim z okolicy Krakowa polecam podjechać przy okazji. Natomiast nie kupuję oleju ani masła na allegro. Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przykładowo poleciłbym kilka miejsc do kupna 100% ori, są to miejsca które ja osobiście znam gdzie kupimy pewny olej :

- Sklepik PRO-CHOICE (forum)

Pro Choice - części samochodowe, VAG, Motul, Mann ma też skromną ofertę na allegro Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

- Sklepik Oil-Land (forum)

Pytania można składać poprzez http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/www-oil-land-pl-tanie-oleje-filtry-czesci-motul-millers-mann-febi-itp-138727/index5.html

Widziałem też, że działają na necie, nie wiem czy sprzedają na allegro.

- Sklepik Jaro-Oil (jest na stronie Motula w sekcji Autoryzowani Imporetrzy) Motul - Produkty do samochodu (po lewej stronie)

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I oczywiście lokalni Autoryzowani Importerzy którzy są na stronie Motula (ale jest nie kiepska przebitka w cenie :

Ja przykładowo kupiłem Motula 5W40 Specifica za 145 zł + wysyłka w PRO-CHOICE, a mój lokalny Autoryzowany Importer (R.K. Niedziałek) krzyczał 229 zł !

Motul - Produkty do samochodu

Przy następnej wymianie skorzystam chyba z Oil-Land bo ma chyba najkorzystniejszą ofertę cenową :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przykładowo poleciłbym kilka miejsc do kupna 100% ori, są to miejsca które ja osobiście znam gdzie kupimy pewny olej :

- Sklepik PRO-CHOICE (forum)

Pro Choice - części samochodowe, VAG, Motul, Mann ma też skromną ofertę na allegro Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

- Sklepik Oil-Land (forum)

Pytania można składać poprzez http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/www-oil-land-pl-tanie-oleje-filtry-czesci-motul-millers-mann-febi-itp-138727/index5.html

Widziałem też, że działają na necie, nie wiem czy sprzedają na allegro.

- Sklepik Jaro-Oil (jest na stronie Motula w sekcji Autoryzowani Imporetrzy) Motul - Produkty do samochodu (po lewej stronie)

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I oczywiście lokalni Autoryzowani Importerzy którzy są na stronie Motula (ale jest nie kiepska przebitka w cenie :

Ja przykładowo kupiłem Motula 5W40 Specifica za 145 zł + wysyłka w PRO-CHOICE, a mój lokalny Autoryzowany Importer (R.K. Niedziałek) krzyczał 229 zł !

Motul - Produkty do samochodu

Przy następnej wymianie skorzystam chyba z Oil-Land bo ma chyba najkorzystniejszą ofertę cenową :hi:

ja od zawsze biorę od filtry_gdansk z allego i zawsze dostaję orginał i swiezy olej ! A cena jest chyba najlepsza z tych wszystkich co podałeś bo nigdy nie przekracza 150zł z przesyłka kurierska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...