Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Olej MOTUL- oryginał i podróbka


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, Dąbrowa Górnicza na Królowej Jadwigi ale mieli się przenieść w stronę Mydlic bardziej... Jak znajdę wizytówkę to dam znać :wink: Dobre ceny i dobre oleje - w zasadzie tylko tym się zajmują :wink:

Ok, zdaje się że dalej są na Królowej Jadwigi 34:

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche się zadtanawiam nad wlaniem tego oleju 5W-40 Motul 8100 x-cess lub Motul 8100 x- clean c3

nigdzie na jego opisie nie ma napisu informującego że jest do silników z turbodoładowaniem czyli TDI :(

na większości innych produktach jest taki napis np. na

Lotos diesel 15W-40 jest napis "do silników wysokoprężnych z turbodoładowaniem" to może jest to dobry olej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Ci polecić wątek http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/index231.html ale widzę że sam już na to wpadłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzy sie na naklejke czy jest do diesla czy nie, tylko czy spelnia norme olejowa.

Osobiscie tyle lat jezdzilem na shellu i nie bylo nic napisane ze do diesla, raz kupilem tez shella ultra ale z nalepka diesel, norme spelnial i kurde po 2 tys go wylalem:/ Zaczely mi jakby postukiwac szklanki po odpaleniu, przeszedlem na poprzedni i znow cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche się zadtanawiam nad wlaniem tego oleju 5W-40 Motul 8100 x-cess lub Motul 8100 x- clean c3

nigdzie na jego opisie nie ma napisu informującego że jest do silników z turbodoładowaniem czyli TDI :(

na większości innych produktach jest taki napis np. na

Lotos diesel 15W-40 jest napis "do silników wysokoprężnych z turbodoładowaniem" to może jest to dobry olej ?

Na margarynie też pisze że jest do chleba, ale większość woli masło na którym nie ma tego napisu. 15w40 to bym do hulajnogi nie wlał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały update. Od czasów pojawienia się podróbek pojawiła się już kolejna zmiana na etykietach motula x-cessa, przekonstruowana została tylna naklejka , przednia też pozmieniana.

Najlepsze że na necie ciągle sprzedają się podróbki w starej etykiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRZUC FOTY :decayed:

A po co ? żeby znowu podrobili :kwasny:

Nie, żeby wiedzieć czego unikać :facepalm: Podrobić i tak podrobią bo robią to na bieżąco - zatem dobrze jest też na bieżąco znać różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20120912_121618.jpg

<br /><br />

20120912_121646.jpg

<br /><br />

sorry za jakość, co nieco jednak widać:)

---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

prawa strona nowy wzór etykiety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu przedstawiony jest oryginał, ale co dostaniesz......

Nie lepiej u kogoś sprawdzonego i polecanego kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu przedstawiony jest oryginał, ale co dostaniesz......

Nie lepiej u kogoś sprawdzonego i polecanego kupić.

Razem z przesyłką to wychodzi 142zł. Nie lepiej po prostu karnąć się do sklepu i kupić samemu? Ewentualnie jak nie masz sklepu nigdzie w "okolicy" to przecież na forum jest kilku kolegów którzy handlują i są polecani - po co kombinować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, o ile sie nie przesłyszałem to ten olej jest za +200 zł u mnie :grin: wiec sklepy z okolicy odpadają także albo ryzyk fizyk albo pewne źródło z forum.. Spytałem z nadzieją, że ktoś już zamawiał u tego sprzedawcy i tyle. Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek zajrzyj tutaj: http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-waszych-aut-oleje-amsoil-motul-najtaniej-promocja-1str-32035/

Z czystym sumieniem polecam dzika. 20 zł więcej (nie majątek) a masz 100% pewność, że olej oryginalny, świeży i z pewnego źródła.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na A3-clubie byly glosy, ze od uzytkownika Malgorzataa2 wychodzi wlasnie najwiecej podrobek Motula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej brać u sprawdzonych sprzedawców forumowych. 125 zł za podróbę to dużo, 50 zł to normalna cena za podróbę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety podróba .Odesłałem z powrotem.Sprzedawca tłumaczy że to olej na rynek francuski.:)Miałem porównanie kolorystyczne z oryginałem - z allegro ciemniejszy .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...