Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Olej MOTUL- oryginał i podróbka


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

na allegro to u http://allegro.pl/my_page.php?uid=12038671

kupilem nad dniach i ori sprzedaje

Ja kupiłem u nich 26.04 Olej i filtry. Niefortunnie się złożyło że wysłali to dopiero 30.04 (kazałem więc wysłać na adres, pod którym byłem na urlopie). Przesyłka dotarła 7.05 (jak już byłem po urlopie) 4 DNI ROBOCZE! Niestety nie mogłem jej już tam odebrać, więc wróciła do nadawcy i nie dotarła jeszcze do dziś.

W sumie dużej winy firmy w tym nie ma, ale Siódemka się nie popisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,ale po co kombinujecie z Alledrogo?U Marcina ma cie wszystko w cenach nie wyższych niż na Allegro.Z filtrami do wyboru,do koloru lub bez.Jednego dnia zamawiasz,a na drugi dzień przesyłka w chałupie.No i nie ma dylematu ori,czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem niedawno Audi A4 b6 1.9 TDi 74 KW 2003 r. przebieg 221 399 km.

Nadszedł czas na zmianę oleju, do tej pory był Castrol 5w30.

Jaki olej polecicie i jakich marek filtry??

Widze że sporo ludzi pisze o filtrach węglowych , czym sie różnią od zwykłych??

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlej Specyfic 505.01 5W-40

filtr wrzuc jaki chcesz, weglowy tez jest dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jestem po zmianie z castrolu 5w30 na motul specyfic 5w40 i polecam jak najbardziej taka zmiane ! poprawa na wielki plus !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jestem po zmianie z castrolu 5w30 na motul specyfic 5w40 i polecam jak najbardziej taka zmiane ! poprawa na wielki plus !

A tak w ogóle,to jest wątek o olejach do naszych wozów?

---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Ja wlasnie jestem po zmianie z castrolu 5w30 na motul specyfic 5w40 i polecam jak najbardziej taka zmiane ! poprawa na wielki plus !

A tak w ogóle,to jest wątek o olejach do naszych wozów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/showthread.php?9726-ALL-TDI-Jaki-olej-do-TDI&p=2855109#post2855109 - tu masz jeśli chodzi o silniki Diesel. bardzo dużo informacji, a na górze przyklejone najważniejsze:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wozisz maluchy, może masz alergików w aucie - warto pomyśleć o filtrze z węglem aktywnym, jeśli nie - uderzaj śmiało ze zwykłym filterkiem i żyć będziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....i żyć będziesz :)

z pylicą płuc :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem motul specifi 505.01 za 150 zł 5 litrów w sklepie w Warszawie w zasadzie hurtowni dla chetnych adres Vagtech - części Audi Seat Skoda Volkswagen

Pozatym mają tanie czesci

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

ja kupiłem motul specifi 505.01 za 150 zł 5 litrów w sklepie w Warszawie w zasadzie hurtowni dla chetnych adres Vagtech - części Audi Seat Skoda Volkswagen

Pozatym mają tanie czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam oleje Motul od Maćka z Krakow-a zawsze swieży i oryginalny olej dostepny od ręki po dobrych cenach dla a4-klub ;) do tego od reki ma filtry Mann-a i Knechta na specjalne życenie MOTUL KRAKÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam oleje Motul od Maćka z Krakow-a zawsze swieży i oryginalny olej dostepny od ręki po dobrych cenach dla a4-klub ;) do tego od reki ma filtry Mann-a i Knechta na specjalne życenie MOTUL KRAKÓW

to czemu MOTUL KRAKW nie ma ich tutaj: =1&q=Krak%C3%B3w&commit=Search"]http://www.motul.com/pl/pl/resellers?utf8=%E2%9C%93&activities[1]=1&q=Krak%C3%B3w&commit=Search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na stronie Motula są podani wszyscy dystrybutorzy Motula ( importerzy) Tutaj :Motul - Produkty do samochodu masz wszystkich jeśli chodzi o produkty do samochodu, a tutaj Motul - Produkty do motocykla jeśli chodzi o motocykle.

Na stronie Motula nie ma wszystkich sklepów gdzie można kupić Motula. Sklepy w Polsce których jest Motula pewny że sprzedają oryginalne produkty dostały certyfikaty Autoryzowanych Punktów Sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam oleje Motul od Maćka z Krakow-a zawsze swieży i oryginalny olej dostepny od ręki po dobrych cenach dla a4-klub ;) do tego od reki ma filtry Mann-a i Knechta na specjalne życenie MOTUL KRAKÓW

to czemu MOTUL KRAKW nie ma ich tutaj: Motul - Dystrybutorzy MOTUL[1]=1&q=Krak%C3%B3w&commit=Search

Nie powiem Ci czemu ich na tych stronach nie ma, ja biore od nich olej od 3 lat do dwóch aut i zawsze wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz coś na wesoło, konwersacja z allegrowiczem Malgorzataa2 vel. kolegaberlin vel. pit stop szczecin ul. MIERZYŃSKA 39:

JA:

W dniu 2012-06-26 11:32:10 użytkownik <[email protected]> napisał:

no_header Wiadomość od: jarosecurity (96) , wysłana z komputera o numerze IP: 79.188.198.182

Strona z przedmiotem: MOTUL 6100 synergie+ 10w40 made in France 5L. F.V

Treść wiadomości

Witam.

podejdzie ten olej do Audi a4 1.9 tdi z 1995 roku? Silnik 1Z?

I mam pewność, że kupując u Pani kupuję oryginalny produkt??

Pozdrawiam Grzegorz

ODPOWIEDŹ:

Dnia 26 czerwca 2012 14:26 pocachontass2 <[email protected]> napisał(a):

Witam

podejdzie

druga czesc pytania patologią trąca

pzdr

JA:

W dniu 2012-06-26 15:52:39 użytkownik jrs77 <[email protected]> napisał:

???? a o co chodzi z tą patologią???

ODPOWIEDŹ:

Dnia 26 czerwca 2012 18:10 pocachontass2 <[email protected]> napisał(a):

jaka jest Pańska definicja ''orginalności '' towaru ????

czy NP. Amerykański Nike KTÓRY NIGDY AMERYKI NIE WIDZIAŁ tylko Chiny JEST DLA pANA ORYGINALNYM PRODUKTEM ???

CO ZNACZY DLA pAN SŁOWO ''ORYGINALNY'' PRODUKT , czy z której rafineri Motul bedzie mial dla Pana wiecej ''oryginalnosci '' w sobie ktory bedzie oryginalny a ktory nie ? ten słowacki , ten z Mola Węgierski , Angielski ze swindon , belgijski z rafinerii w Antwerpi czy ten z Totala franncuski / a licencje tez Orlen wykupił i od 1 lipca Płock tez go bedzie rozlewał

a gacie jakie Pan nosi , oryginalne ? czy obcierają penisa i wcinaja sie w dupe przez co musi Pan szcególna uwaga zwracac na wycieranie dupoy zeby gacie nie były w gównie obsmarowane ? był Pan przy ich produkcji przy tasmie , wie Pan która szwalnioa je szyła ?

jest Pan doswiadczionym allegrowiczen a pytania zadaja Pan kretyńskie jak małolat albo upośledzony , po co allegro wymysliło system kometarzy ?? własnie po to zeby weryfikowac sprzedajacego a nie zaśmiecac skrzynke debilnymi zapytaniami .

jezeli Pan sie pyta sprzedajacego czy ma dobry towar to na logike co ma odpisac sprzeadajacy ...??? nie nie wie Pan co niech Pan u ,mnie nie kupuje bo ja handluje podróbami ... heh, wyobrazni odrobine zamist pisc jak głupek co pod klawiature podejdzie

a tak na marginesie jezdi Pan autem ktoremu za rok ttrezba dowód osobiosty wyrobic , i dobrze ze cgce Pan tam g owniany olej zalac bo wiadomo wszytskie 10w40 to scierwo na bazach mineralnych , z dobrym smarowaniem ma niewiele wspólnego ale usczelnia w miare dojechane silniki , ale jakie auto taki olej i jaki własciciel takie zapytania ...

żegnam

NO TO KILKA MOICH RAD:

Ubliżać nie trzeba, ale.... porozumiewając się pANI językiem:

- jakie noszę gacie to moja sprawa.... ja się nie pytam co pani nosi i ile jak często to pani zmienia

- ma pani jakieś kompleksy i trza się leczyć a nie w biznes bawić...

sama pani pisze, że ma gówniany olej, więc zrobię pani darmową antyreklamę- pozdrawiam i milego dnia.

P.S. polecam zmienić lekarza albo tabletki: prozac nie jest za dobry i ortografia się też kłania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A licencje tez Orlen wykupił i od 1 lipca Płock tez go bedzie rozlewał.

No nie super sprawa z tym Orlenem... :facepalm:

A dziewczyna tez ma niezla gatke... :kwasny:

Dobrze ze to dales.

Pozdrawiam

PS. Po co piszesz do obcych, masz na forum 3 super sprzedawcow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze ja wrzucę:) Małgorzataa2 to facet jest:)

Danu ja bym się nie przejmował co on pisze, bo on lubi dużo pisać na różnych forach. Ja bym w to nie wierzył i tyle.

A i jego odpowiedź zawsze są takie, trochę nieskładne, pełno błędów ortograficznych i w takim tonie.

Mam nadzieje tylko że w końcu się to uda rozwiązać.

JRS77 - :jerk: za maile:) To kolegaberlin to to samo? Tego nie wiedziałem ;/

Pozdrawiam Was:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...