Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Olej MOTUL- oryginał i podróbka


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie martw się tym, Motul Specific 504-507 5W30 oryginał nie ma odklejanej z tyłu naklejki. Z nowymi etykietami 504-507 też nadal nie ma odklejanych etykiet z tyłu. Wątpię żeby sprzedawali podróby ale jak masz wątpliwości do wjedź na motul.com znajdź namiar do przedstawiciela i podaj numer który jest po dacie produkcji. Sprawdzą Ci jaki olej powinien być w bańce z tym numerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DCA masz oryginalny produkt. Nie ma powodu do niepokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kupiłem olej olej MOTUL 8100 X-clean C3 5W-40 5L (2835621623) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam go odebrać osobiście przed świętami. Pytanie do was jak wygląda oryginał butli, ma też mieć odklejaną etykietę ? Facet ten co mi sprzedał mówił, że nie ma paragonu ale wygrał go na jakimś zjeździe Audi w Rzeszowie. Było coś takiego ostatnio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kupiłem olej olej MOTUL 8100 X-clean C3 5W-40 5L (2835621623) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam go odebrać osobiście przed świętami. Pytanie do was jak wygląda oryginał butli, ma też mieć odklejaną etykietę ? Facet ten co mi sprzedał mówił, że nie ma paragonu ale wygrał go na jakimś zjeździe Audi w Rzeszowie. Było coś takiego ostatnio ?

Tak, ori musi mieć odklejaną tylną etykietę :wink: Tutaj masz fotki z porównania fake i ori: http://img163.imageshack.us/img163/3299/motulfake03.jpg

Wprawdzie to nie x-clean, a x-cess, ale schemat tylnej etykiety będzie taki sam. Porównaj sobie prawe dolne ćwiartki tych etykiet - widać różnice... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A ja kupiłem oba niby z oddziału Motul Kraków i moje naklejki nie są odklejane... :( "

Czyli skąd? Podaj linka.

W tym sklepie są odklejane

MOTUL KRAKW

Poza tym ,opis zmian opakowań

MOTUL KRAKW : Marka motul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na forum BMW :decayed:

Witam

Nazywam sie Krzysztof Kocyła , współwałsciciel firmy PIT-STOP /Szczecin ul. Mierzyńśka 39

login na allehgro Malgorzataa2 , to jedno z wielu naszych kont którym zarzadza moja zona Małgorzata, nie bede robił sobie reklamy i nie podam innych loginów ale handlujemy wszytskim tym co sie da importowac legalnie z zachodu w dobrej cenie. podalem login Malgorzataa2 poniewaz te konto jest tu poczerniane o czytm doniesli mi moi stali klienci.

hmm . tak ja na forum opel vectra widze ze i tu udziela sie Marcin Kardas , pomimo z e nie posiada auta marki BMW ...

LUDZIE NIE POPADAJCIE W PARANOJE , NIE DAJCIE SIE ZMANIPULOWAC JEDNEMU CZLOWIEKOWI I JEGO WSPOLNIKOM Z FIRMY PRO-CHOICE ZE SZCZECINA !!!

JEST TO NASZA KONKURENCJA , NIE MOGA ZDZIERZYC ZE TERAZ OD 2 LAT NIE MAJA MONOPOLU NA MOTULA I 30 ZŁOTOWYCH MARŻ ZA BANCE OLEJU A MUSZA SIE ZADOWLIC 5 ZŁ NARZUTEM ! ALE TO WSZYTSKO DZIEKI FIRMIE PIT-STO obecnej na rynku smarnym od 1990 r czyli juz 22 lata , kardas to własciciel firmy pro choice , udziela sie na róznych forach motoryzacyjnych p[o loginami , marcinek , dzik i innych róznych , wszedzie faworyzuje swoja firme a nasza probuje zdyskredytowac , wytyoczymy przeciwko niemu cięzkie działa i wezwiemy go przed oblicze Temidy... / czy wam nie pracuje wyobraznia ? zobaczcioe chocizby 27 tys pozytywnych kom, na allegro nabyte przez 6 lat ! i 10 negatywów od konurencji to tak jakbyscie wyobrazil;i sobie stadion piłkarski wypelniony po brzegi a za jedna z bramek grupka 10 oszołomów ktora rzuca butelkami na boisko prowokujac kibiców i piłkarzy , powinna zginac w tłumie ale jest na tyle agresywna i wwszytkimi sposobami probóje zwrócic na siebie uwage ..

PRO CHOICE TO MAŁY SKLEPIK OSIEDLOWY NA OSIEDLU KALINY-PRZYJAZNI W SCZECINIE , PRZY ULICY WITKIEWICZA , ukryty w samym kącie na samu=ym koncu tak ze ciezko tam trafic , zdesperowany walsciciel zalega z czynszem , ma słabe obroty wiec cgta sie brzytwy , z poprzedniej lokalizacji przy OJCA BEYZYMA został wyawalony na zbity pysk poniewaz zalegal z czyn szem za pół rok ..

FIRMA PIT-STOP TO WIELKA HURTOWNIA , KTÓRA MA SWOJ TRANSPORT I WSZYTSKO IMPORTUJEMY Z ZACHODU SAMI BEZ POPSREDNIKÓW KUPUJAC TYLKO I WYŁACZNIE U PRODUCENTÓW W TZW. PROMOZJACH FULL TRACKOWYCH .,

ODPOWIEM NA WSZYSKIE PYTANIA TEL 889 843 213 / NIE DJACE SIE MANIPULPOWAC OSZOŁOMOM , JESTESMY FIRMA IMPORTUJACA MIEDZY INNYMI SRODKI SAMRNE CZY;LI TOWAR AKZYZOWY , NIEMA MIESUACA ZEBYSMY NIE MIELI KONTROLI Z URZEDU CELNEGO !!! PANOWIE ODROBINA WYOBRAZNI ...

PODÓWJNA ETYKIETA - ORGOINAL .. HEHE ,... polskie i rumuńskie opiosy na francuskiej bance w podwójnej etykiecie , LUDZIE ODROBINA POMYSLUNKU ...

To wkoncu jak jest?? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"odrobina pomyślunku" i "ludzie zastanówcie się" to o mojej firmie. Mam nadzieję że nikomu nie zabraknie zdrowego rozsądku by to na spokojnie przeczytać i ocenić:facepalm:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Rafał mogłeś wkleić jeszcze kolejną wiadomość tego ludka o moim bracie, który akurat śpi za ścianą że prowadzi podobny sklep w Gdańsku PPHU Filtry:grin:

Polecam przeczytać jeszcze wątek na forum Opla Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakoś mnie zaniosło na forum BMW :decayed: do Opla raczej nie będę zaglądał :grin:

Normalnie z tym Motulem to niedługo porachunki mafijne będą

Ano mi się już dostało za udział w tym temacie jakiś sk***iel właśnie uj***ł mi lusterko :facepalm:

Przypadek:eusathink::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przeczytać jeszcze wątek na forum Opla Vectry.

Wystarczą odpowiedzi na negatywne komentarze na allegro. Prostactwo i żenada. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, moim zdaniem odklejana etykieta ma być, używałem x-cess i x-clean c3 i na każdym oryginalnym jest odklejana etykieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej byłoby nie zmieniać ciągle tych etykiet tylko nalepiać na nie hologramy (jak na płytach cd). Dziwie się że osoby zajmujące się sprzedażą oryginałów jeszcze nie wystosowały odpowiedniego pisma do producenta o lepsze zabezpieczenie tak chętnie podrabianego towaru. Bo według mnie zmiana samych etykiet jest bezsensowna już lepiej zmieniliby kształty butelek dla poszczególnych olei - ale jak widać Motul ma to głęboko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do BMW czy Opla nie opłaca się lać dobrego oleju to tam mogą być zadowoleni z podróbek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do BMW czy Opla nie opłaca się lać dobrego oleju to tam mogą być zadowoleni z podróbek :naughty:

To chłopie wymyśliłeś:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motula nikt nie podrabia bo ten olej posiada ok.3-5% udziału w rynku. Nigdzie nie mozna go kupic , jest tylko w kilku hurtowniach na terenie kraju i w internecie. Normalnie sie nie sprzedaje . Co innego castrol lub mobil gdzie te oleje są wszedzie - w sklepie ,na stacjach paliw,w marketach ,ASO itp.

Ten wątek słuzy tylko do nieuczciwej konkurencji i po tych informacjach powinien zostac przez moderatora skasowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszu, jak będziesz w Szczecinie - wpadnij do nas. Zobaczysz jak wygląda "oryginalny" olej z allegro. Wiem że to tylko forum, ale gdy chcesz zajmować takie stanowisko to zastanów się czy nie warto np zadzwonić do dystrybutora motula u siebie i zapytać go o to czy coś jest na rzeczy.

albo coś co nie będzie wymagało od Ciebie wychodzenia z kapci - przeczytaj ten wątek od początku. Nie jeden forumowicz pisał że dostał motula z czymś innym w środku kupując na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwiłem się bardzo tym co tu wyczytałem ponieważ też kupiłem Motul x-cess na allegro zanim trafiłem na ten wątek,postanowiłem sam porównać 3 rodzaje starszych olejów które posiadam z poprzednich lat są to pozostałosci w bańkach jest to mobil diesel 10w40,shell helix 5w40,orlen semisyntetic 10w40,motul x-cess 5w40 kupiony na allegro taki sam jak na zdjęciu u góry endriu,powiem szczerze olej motul nie smierdzi żadnymi frytkami pachnie tak jak wszystkie inne porównywane prze ze mnie które kupowane były w sklepach i na stacjach benzynowych sam nie wiem co o tym mysleć wydaje mi się że jest dobry nie podrabiany nie smierdzi!!!! nie ma odklejanej naklejkii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...