Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Black With Red - na X5


cymek28

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze, że podoba mi się przód, zderzak, lampy, grill no i ten kolor :kox: naprawdę gratki fury, wnętrze też niczego sobie, brakuje mi tylko konsoli 2 din i nawigacji :gwizdanie: Fota jak najbardziej nadaje sie do kalendarza :evil: mój głos masz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka wysłana

wszystko spoko, tylko fota nie będzie na listopad lecz na grudzień :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to nakładka Riegera nakładana na ori zderzak.Ja ją całkowicie przerobiłem,i nie mam pod spodem zderzaka, została tylko z niego belka.Na bokach musiałem podorabiać uchwyty z płaskownika bo pod ślizgi nakładka nie pasowała.Później otwory na spryskiwacze.Trochę roboty przy niej spędziłem ale efekt myślę że jest ok.Jeżeli chodzi o wytrzymałość to nic się z tym nie dzieje.

Tu masz jakiś film jak to zakładają.Ja mam inaczej.

[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 19:44_________________________________________________Chłopaki mam pytanie.

Jaka jest różnica miedzy relingami z przed lifta i po lifcie?

Czy relingi po lifcie będą mi pasowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie.Teraz tylko trzeba wybrać jakieś na Allegro i w sobotę montaż.

Witam.Ostatnio w Sobotę miałem trochę czasu i wiozłem się za klejenie alcantary.Jeszcze wszystkiego nie skończyłem ale zostały mi 2 słupki tylne i 2 środkowe. Trochę jest roboty przy nich bo nie można naciągnąć materiału i wychodzą fałdy.Jutro chyba podjadę do tapicera zapytać ile weźmie za ogarnięcie tego.Jak skończę robotę z alcantara to jeszcze zapodam czarne relingi.

I komplecik gotowy

dscf5691np.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie przyszła paczka z wyczekiwanymi relingami.Jutro od rana montaż relingów.Do podsufitki zamówiłem jeszcze oświetlenie poliftowe czarne i komplet czarnych rączek.

1970953391.jpg

1964814114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie gleba i myślę o 19.Latem miałem raz glebę zapodaną i przez bramę nie mogłem wjechać do garażu.Teraz ten problem mam z głowy bo wszystko w bramie skułem i przejazd mam na zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli pójdzie co najmniej 2cm bliżej gleby, to ja też jestem za :good:

i relingi i relingi :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...