Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aa_And2more_tonemapped.jpg

:good:

Opublikowano
  • Autor

Fotka wysłana

Opublikowano

Powiem szczerze, że podoba mi się przód, zderzak, lampy, grill no i ten kolor :kox: naprawdę gratki fury, wnętrze też niczego sobie, brakuje mi tylko konsoli 2 din i nawigacji :gwizdanie: Fota jak najbardziej nadaje sie do kalendarza :evil: mój głos masz :naughty:

Opublikowano

Piękne auto, super kolor, coraz bardziej podobają mi się czerwone avanty :gwizdanie:

Opublikowano

Fotka wysłana

wszystko spoko, tylko fota nie będzie na listopad lecz na grudzień :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ok.Dziękuję :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ogólnie jepie mnie czy przód zderzak to ori czy laminat ale powiedz jak się on 3ma - jak spasowanie, jak odporność na przycierki na garbach itp - pytam bo FMIC planuję u siebie a ciąć serii szkoda :)

Opublikowano
  • Autor

Jest to nakładka Riegera nakładana na ori zderzak.Ja ją całkowicie przerobiłem,i nie mam pod spodem zderzaka, została tylko z niego belka.Na bokach musiałem podorabiać uchwyty z płaskownika bo pod ślizgi nakładka nie pasowała.Później otwory na spryskiwacze.Trochę roboty przy niej spędziłem ale efekt myślę że jest ok.Jeżeli chodzi o wytrzymałość to nic się z tym nie dzieje.

Tu masz jakiś film jak to zakładają.Ja mam inaczej.

[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 19:44_________________________________________________Chłopaki mam pytanie.

Jaka jest różnica miedzy relingami z przed lifta i po lifcie?

Czy relingi po lifcie będą mi pasowały?

Opublikowano

tak będą

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No to fajnie.Teraz tylko trzeba wybrać jakieś na Allegro i w sobotę montaż.

Witam.Ostatnio w Sobotę miałem trochę czasu i wiozłem się za klejenie alcantary.Jeszcze wszystkiego nie skończyłem ale zostały mi 2 słupki tylne i 2 środkowe. Trochę jest roboty przy nich bo nie można naciągnąć materiału i wychodzą fałdy.Jutro chyba podjadę do tapicera zapytać ile weźmie za ogarnięcie tego.Jak skończę robotę z alcantara to jeszcze zapodam czarne relingi.

I komplecik gotowy

dscf5691np.jpg

Opublikowano

Fajnie to wygląda. Jak zamontujesz to się pochwal! :good:

Opublikowano

Wygląda konkretnie, czekamy na efekty końcowe

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nareszcie przyszła paczka z wyczekiwanymi relingami.Jutro od rana montaż relingów.Do podsufitki zamówiłem jeszcze oświetlenie poliftowe czarne i komplet czarnych rączek.

1970953391.jpg

1964814114.jpg

Opublikowano

Serio , chciałbym to auto widzieć w Battalionie !! :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Zasługuje :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jestem miło zaskoczony.

Opublikowano

jeśli pójdzie co najmniej 2cm bliżej gleby, to ja też jestem za :good:

Opublikowano

piękny środek :good:pozazdrościć;D

Opublikowano
  • Autor

Będzie gleba i myślę o 19.Latem miałem raz glebę zapodaną i przez bramę nie mogłem wjechać do garażu.Teraz ten problem mam z głowy bo wszystko w bramie skułem i przejazd mam na zero.

Opublikowano

jeśli pójdzie co najmniej 2cm bliżej gleby, to ja też jestem za :good:

i relingi i relingi :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.