Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki aparat cyfrowy


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

sony robi dobre aparaty. dobre obiektywy maja.

serio ? no to od razu widać że znasz się na rzeczy stary :th:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 14:17 _________________________________________________Panowie ... z tego co kolega pisze wynika ewidentnie (jeśli mogę się wtrącić) że nie za bardzo wie co kupić.

Modeli na rynku tysiące ...

osobiście (raczej nie jako amator patrz moja stopka) pokecam CoolPix P4 ...

Canona bym polecał także ... ale nie mogę :lol:

krótko ... jak masz poważne Pytania hornet - wal na priv. pomogę Ci nawet jeśli chodzi o cene ... a mam najlepsze ceny - takich w PL poprostu nie uświadczysz :naughty:

pozdro,.

kr@Mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kramer ale to nie ja szukam :)

Moge się zgłosić po obiektyw do D50 będę to miał na uwadze ponieważ planuję zakup jakiegoś do 300 z VR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kramer ale to nie ja szukam :)

Moge się zgłosić po obiektyw do D50 będę to miał na uwadze ponieważ planuję zakup jakiegoś do 300 z VR

spoko. nie widzę prob.

pozdro,. kr@Mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wzial:

http://allegro.pl/item295280950_canon_ixus_60_futeral_karta_1gb_gw_1rok_f_vat.html

Moja siora ma 40 juz 3 rok i musze przyznac (na jej mozliwosci) ze jest bardzo wytrzymaly. :D

No i własnie nad tym twardo myslimy :) Z uwagi na to ze Ixus 5.0 ma sie dobrze u moich rodziców :kox:

kramer

Kolego faktycznie nie wiem co kupić bo to ani moje hobby ani moja branża . Ktoś kto w tym siedzi ma rozeznanie ..a zwyczajnemu zajadaczowi chleba ciezko jest cokolwiek wybrac :mysli:

Co do ceny to napisz na Pw za ile dało by rade skminić tego Ixusa 6.0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wzial:

http://allegro.pl/item295280950_canon_ixus_60_futeral_karta_1gb_gw_1rok_f_vat.html

Moja siora ma 40 juz 3 rok i musze przyznac (na jej mozliwosci) ze jest bardzo wytrzymaly. :D

No i własnie nad tym twardo myslimy :) Z uwagi na to ze Ixus 5.0 ma sie dobrze u moich rodziców :kox:

kramer

Kolego faktycznie nie wiem co kupić bo to ani moje hobby ani moja branża . Ktoś kto w tym siedzi ma rozeznanie ..a zwyczajnemu zajadaczowi chleba ciezko jest cokolwiek wybrac :mysli:

Co do ceny to napisz na Pw za ile dało by rade skminić tego Ixusa 6.0 ?

DO Canon'ów nie mam dostępu. Nie czytałeś uważnie :lol:

kr@mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha tylko Nikony , sory rozbiegany dzis jestem :disgust:

A jaki bedzie dobry kompaktowy nikon w podanym przedziale cenowym i z takimi lub lepszymi parametrami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha tylko Nikony , sory rozbiegany dzis jestem :disgust:

A jaki bedzie dobry kompaktowy nikon w podanym przedziale cenowym i z takimi lub lepszymi parametrami ?

CoolPix P4 ... polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad 3 lat użytkuje Sony DSC V-1 i mam o tym aparacie jak najlepsze zdanie - nigdy nie zawiódł, akumulator nadal daje rade, a zdjęcia wychodzą miodzio i nie jest to tylko moja opinia. Poza tym mają bardzo dobrą optykę - Carl Zeiss :th: Ale wiadomo co człowiek to opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby firma Nikon jest ok, ale... mam Nikona L2 i szczerze mówiąc za kasę jaką na niego wydałem prawie dwa lata temu, spodziewałem się czegoś lepszego, no ale ogólnie jestem zadowolony, fotki pstryka, kiedy chcę, gdzie chcę itd. nie "marudzi" :D:thumbup: jedynie przeszkadza mi zoom optyczny tylko 3x :decayed: to zbyt mało... Filmy nagrywa całkiem ok, fotki też są dobrej jakości, a jak robię fotki nocą to każdy drze mordeczkę że flesz za bardzo po oczach bije :thumbup: no i dobrze, żeby było widać trzeba pocierpieć :D Ogólnie Nikon ok ale da się kupić coś lepszego :wink4: Do tej pory bezawaryjny... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wzial:

http://allegro.pl/item295280950_canon_ixus_60_futeral_karta_1gb_gw_1rok_f_vat.html

Moja siora ma 40 juz 3 rok i musze przyznac (na jej mozliwosci) ze jest bardzo wytrzymaly. :D

No i własnie nad tym twardo myslimy :) Z uwagi na to ze Ixus 5.0 ma sie dobrze u moich rodziców :kox:

kramer

Kolego faktycznie nie wiem co kupić bo to ani moje hobby ani moja branża . Ktoś kto w tym siedzi ma rozeznanie ..a zwyczajnemu zajadaczowi chleba ciezko jest cokolwiek wybrac :mysli:

Co do ceny to napisz na Pw za ile dało by rade skminić tego Ixusa 6.0 ?

nie warto brać 60. pomysł lepiej nad 65. te same parametry tco 60 tylko zajefajny 3 calowy wyświetlacz i optycznie ciut ładniejszy. użytkuje takiego już ponad rok i jestem bardzo zadowolony. kiedyś myslalem ze jedyna przewaga sony-akow jest bateria ale teraz wiem już lepiej. niby moje aku ma wystarczyć na 160 zdjęć ale bez problemy zacykam cala kartę 1 giga. czyli pewnie taki chwyt żeby odrazy kupić zapasowy ;)

a co do sony to powiem tak. mój szwagier kupli miesiąc czy dwa przede mną i już 3 w serwisie był a moj tylko raz i to tylko dlatego ze spadł mi ze schodów :tongue4: i naprawa oczywiscie za free mimo ze to bylo oczywiste uszkodzenie mechaniczne :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyswietlacza zgodze sie, jest swietny w swoim tez mam 3 cale. Ale w porownaniu do 60 cena tez jest adekwatna.. :gwizdanie:

No chyba ze 100 w przod, 100 w tyl nie robi Ci roznicy, to oczywiscie ze bierz 65.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyswietlacza zgodze sie, jest swietny w swoim tez mam 3 cale. Ale w porownaniu do 60 cena tez jest adekwatna.. :gwizdanie:

No chyba ze 100 w przod, 100 w tyl nie robi Ci roznicy, to oczywiscie ze bierz 65.. :th:

hehe ... jak na bazarze :)

chłopaki ... cobyście nie wybrali to i tak będziecie zadowoleni i tak :o) bez jaj ... to tylko taiwańskie zabawki a nie aparaty fotograficzne. Przykro mi to stwierdzić, ale w KAŻDYM z nich i tak wasze fury wyglądać będą tak samo :evil:

kr@mi :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze 100 w przod, 100 w tyl nie robi Ci roznicy, to oczywiscie ze bierz 65..

Na dzień dzisiejszy to szastać tez bardzo nie moge bo inwestycje mi sie szykują :przebiegly: Ale myśle ze narazie kobitce wystarczy Ixus 6.0 :drunk:

Kiedyś sie podjedzie do lustrzanki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam zamiar kupić aparat cyfrowy ... lecz nie wiem co jak gdzie itp..

wiem kwota moze wydac sie smieszna.. ale nie jestem synem bogatych rodziców i na ten aparacik sobie sam zarobiłem

aparacik do celów typowo amatorskich.. ma zrobić ładne foto.. bardzo fajnie jakby sekwencja video miała dźwięk... bardzo prosze o rady..

cena ok 300-350 zł jest stała.. co sadziciie o np. Practica ? widze że cena fajna i parametry też.. dzieki wielkie z gory za odpowiedzi..

w Makro za 292 zł jest Samsung D 75

mysle też o Panasonicu Lumix LS 65/75 za ok 300-320 zł

doradźcie prosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila schiller wywalil twoj temat do kosza... a ty zakladasz drugi

jest juz temat o apracie cyfrowym na forum ( zalozony przez raggaman ).... zreszta schiller dal ci link w tamtym temacie

z drugiej strony ... tam chodzilo o kwote ok 600zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh.. ja kupiłem do zwyczjego pstrykania Benq C840 .. 299zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib, scalilem Twoj temat z tym - mysle, ze spokojnie mozna go pociagnac dalej, bo takie pytania pewnie pojawia sie znowu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...