Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

KIERA I Gałka MIODZIO !!!!! :evil:

ale ten ręczny bleeee lepiej ori skórzany wygląda :thumbdown:

Ragga, ma już inny patent na ręczny, ale mój mi sie podoba :naughty:, pasuje do kiery i mieszka :tongue4:, z ori skórką nie miałem do czynienia, także nie mam porównania :decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po co gumy wywalać na zime jak wywali teraz to tak szyby będą parować od wewnątrz że rady sobie nie da ale kiera ok mogła być z czerwoną nitką albo czarna ale i tak jest ok

Opublikowano
  • Autor

Po co gumy wywalać na zime jak wywali teraz to tak szyby będą parować od wewnątrz że rady sobie nie da ale kiera ok mogła być z czerwoną nitką albo czarna ale i tak jest ok

czerwona nie pasowałaby mi do koncepcji :naughty:, pozatym prawie wszyscy robią albo czarna albo czerwoną nitką, chciałem coś innego :good:, Gumy na zimę zostają, obowiązkowo, na lato wpadną jakieś klubowe materiałowe :wink4:

Opublikowano

Już dotarła :blink::kox:

Wal dekory na żółto to będzie fajnie wyglądało z resztą :)

Opublikowano
  • Autor

Już dotarła :blink::kox:

Wal dekory na żółto to będzie fajnie wyglądało z resztą :)

sam byłem w szoku, jak mama do mnie zadzwoniła że już jest :kox:, na listy od moskala i krychy czekam od poniedziałku, a tu taka niespodzianka :decayed:, dekory napewno bede zółte ale to po nowy roku :wink4:, w tym już nie wyrobie z funduszami :gwizdanie:, jeszcze tylko kubły wpadną, a potem świeta :good:

Opublikowano

co z tego jak ręczny nie działa... :bag:

ale kiera fajnie wygląda :naughty: zrób fotki za dnia, jak ogarniesz autko w środku :good: kubełki jeszcze, klima jakby była to byłby lux :decayed:

slepy - po nowym roku to swap na 3.0tdi :gwizdanie:

Opublikowano

slepy - po nowym roku to swap na 3.0tdi :gwizdanie

Dobrze, że za marzenia się nie płaci.
Opublikowano
  • Autor

ale kiera fajnie wygląda :naughty: zrób fotki za dnia, jak ogarniesz autko w środku :good: kubełki jeszcze, klima jakby była to byłby lux :decayed:

jak wpadną kubełki to moze coś ogarne, jakieś fotki :wink4:

slepy - po nowym roku to swap na 3.0tdi :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kiera świetna :good: już dawno powinna być w tym aucie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kiera świetna :good: już dawno powinna być w tym aucie :gwizdanie:

wszystko bedzie miało swój czas :good:, warto było zaczekać i kupić w takiej kasie :naughty:

Opublikowano

naprawde fajnie sie to prezentuje :kox: z dekorami bedzie rwac suty :evil:

Opublikowano
  • Autor

naprawde fajnie sie to prezentuje :kox: z dekorami bedzie rwac suty :evil:

mam taką nadzieje :wink4:, zobaczymy w praniu :naughty:

Opublikowano

jest good slepy;) :cool1:

tylko reczny nieteges trochu

Opublikowano
  • Autor

jest good slepy;) :cool1:

tylko reczny nieteges trochu

wiem, ze wam się nie widzi :decayed:, ja dogadywałem sprawe z Raggą i mi się podoba :tongue4:

Opublikowano

jak tam synu przadstawia sie sytuacja z grzańcami :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak tam synu przadstawia sie sytuacja z grzańcami :decayed:

czekam cały czas na paczkę od Krychy z wtyczkami :wink4:, maty włożone w fotele, jak tylko dostanę wtyczki to robię wiązkę i coś się ruszy :good:

Opublikowano

To nie paczka, to list dlatego tyle idzie :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

To nie paczka, to list dlatego tyle idzie :thumbdown:

wiem, wiem :wink4:, od Moskala liscik też jeszcze nie dotarł :wink4:, spoko, mam nadzieje że na święta już bedą grzać :decayed:

Opublikowano

To nie paczka, to list dlatego tyle idzie :thumbdown:

Zią list polecony priorytetowy to z dnia na dzień :wink4:

razem z Pawła kierą wysyłałem tonę listów z mieszkami i podochodziły wczoraj :)

Opublikowano
  • Autor

To nie paczka, to list dlatego tyle idzie :thumbdown:

Zią list polecony priorytetowy to z dnia na dzień :wink4:

razem z Pawła kierą wysyłałem tonę listów z mieszkami i podochodziły wczoraj :)

też fakt, ale róznie to idzie i nie wiem, dlaczego, do Renia list przyszedł dzień po tym jak go wysłałem, a do mnie list z przedmiotem z allegro szedł ponad tydzień :thumbdown:, nie wiem od czego to jest uzależnione :wallbash:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 10:11_________________________________________________Doszła długo oczekiwana paczka z wtyczkami do podgrzewania foteli, jutro rezam wiązkę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.