Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

no ślepy, czyżby się szykowało jakieś videooo? :kox:

takie amatorskie :gwizdanie:

Widzę, że chcesz również zapoczątkować jakiś nowy trend z klapą :naughty:

no bedą wloty od malczana :decayed:, a tak na serio Ojciec reza Buggy z Malucha i części sie walają po warsztacie :wink4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 14:16_________________________________________________mała próbka, muszę jeszcze kupić rurki na tory, bo póki co wykorzystuję starą rurkę od wody, i metalowy kątownik, i nie jeździ to tak jak sie należy, ale to już po urlopie bo dzisiaj wyjazd :decayed:

Nieźle kombinujesz z tym statywem :good: Ja rig shot'a mam w planach :decayed:

naoglądałem się troszkę filmików w sieci :decayed:, jutro możę podrzucę jakieś pojedyńcze ujecia, jak sie uda znaleźć chwilę czasu :wink4:

Szkoda, że każde drobne drgania widać... poszukaj programów do komputerowej stabilizacji obrazu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ślepy, czyżby się szykowało jakieś videooo? :kox:

takie amatorskie :gwizdanie:

Widzę, że chcesz również zapoczątkować jakiś nowy trend z klapą :naughty:

no bedą wloty od malczana :decayed:, a tak na serio Ojciec reza Buggy z Malucha i części sie walają po warsztacie :wink4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 14:16_________________________________________________mała próbka, muszę jeszcze kupić rurki na tory, bo póki co wykorzystuję starą rurkę od wody, i metalowy kątownik, i nie jeździ to tak jak sie należy, ale to już po urlopie bo dzisiaj wyjazd :decayed:

Nieźle kombinujesz z tym statywem :good: Ja rig shot'a mam w planach :decayed:

naoglądałem się troszkę filmików w sieci :decayed:, jutro możę podrzucę jakieś pojedyńcze ujecia, jak sie uda znaleźć chwilę czasu :wink4:

Szkoda, że każde drobne drgania widać... poszukaj programów do komputerowej stabilizacji obrazu :wink4:

jest tak, bo jeden tor miałem z rórki, a drugi z kątownika, i nie jechało to tak jak sie należy :wink4:, jutro jadę obadać jakieś dobre rury, do tego i powinno być ok, jak nie pomoże to mam jeszcze plan na FlyCama :wink4:, i wtedy bedzie igła :good:

co do RigShota, za***ista sprawa, tylko ori kosztuje, a żeby coś zrezać to trezba niezłe przyssawki dorwać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaje się na przyssawki do montażu szyb czołowych. Znalazłem jakieś z udźwigiem do 350kg, także powinny dać radę :wink4:

Z filmami też się chcę trochę pobawić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaje się na przyssawki do montażu szyb czołowych. Znalazłem jakieś z udźwigiem do 350kg, także powinny dać radę :wink4:

Z filmami też się chcę trochę pobawić :decayed:

no jak cos ogarniesz to daj znać, bo też bym sobie takie coś przyrezał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy co za wzór nabyłeś :mysli: daj na pw

jak dojdą to wrzucę foty, niestety nie bede pierwszy na forum z tym wzorem :chytry:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 22:20_________________________________________________Dzisiaj przyszło kółko na zime :kox:, Stan igła, jestem za***iście zadowolnony z zakupu :evil:

koon.jpg

Dzisiaj zdążyłem je tylko przemyć, bo niedawno wróciłem z pracy, niebawem wrzucę na auto i cyknę jakieś foto :kox:

ładny wzór jak to się zwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy co za wzór nabyłeś :mysli: daj na pw

jak dojdą to wrzucę foty, niestety nie bede pierwszy na forum z tym wzorem :chytry:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 22:20_________________________________________________Dzisiaj przyszło kółko na zime :kox:, Stan igła, jestem za***iście zadowolnony z zakupu :evil:

koon.jpg

Dzisiaj zdążyłem je tylko przemyć, bo niedawno wróciłem z pracy, niebawem wrzucę na auto i cyknę jakieś foto :kox:

ładny wzór jak to się zwie?

to jest zimowe kółko z A8 D2 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawełku jak ten wosk dodo ? spisuje się ? szukam do mojego lakieru czegoś i tyle tego że hói wi co wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawełku jak ten wosk dodo ? spisuje się ? szukam do mojego lakieru czegoś i tyle tego że hói wi co wybrać :)

miesiąc na aucie, myty może z trzy razy, i juz się kończy, także trzeba bedzie niebawem aplikować, nie jest już pod ręką taki gładziutki jak z początku :wink4:, ja teraz na zimę bede brał Collonite 476, chyba że mnie gotówka puści to 915 :naughty:, podobno bardzo wytrzymały :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy mam chyba to o co ci chodzi do telefonu..... to ma być zamontowane na dole kolo lewarka od biegów tak ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy mam chyba to o co ci chodzi do telefonu..... to ma być zamontowane na dole kolo lewarka od biegów tak ? :mysli:

tak, po stronie pasażera, masz jakieś foto? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne koło :kox: ile za nie wyblaszkowałeś ? :mysli:

o zimę CI chodzi? 900zł, z wysyłką :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jooooooo :decayed: opony w dobrym stanie masz na nich ?

w bardzo dobrym, tylko one są z a8, i jest balon 225/60, z tyłu nie ma problemu, ale z przodu mam może z 0,5cm do zwrotnicy od opony :gwizdanie:, bliżej zimę podjadę do znajomka i pójdę na zamiankę opon na 205/55 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy, jakiego środka używałeś do czyszczenia szyb?

Wczoraj poleciałem z polerką mechaniczną (efekt średni bo bałem się, że przypalę lakier ale rysy pod klamkami poschodziły) ale brudne szyby (myłem płynem do mycia szyb) mi popsuły efekt :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy, jakiego środka używałeś do czyszczenia szyb?

Wczoraj poleciałem z polerką mechaniczną (efekt średni bo bałem się, że przypalę lakier ale rysy pod klamkami poschodziły) ale brudne szyby (myłem płynem do mycia szyb) mi popsuły efekt :wink4:

Ja używałem Meguiars Glass Cleaner, tego do rozcieńczania, dostałem go w gratisie 100ml, i wychodzi z niego 1litr gotowego środka :wink4:, tylko on występuje jedynie w opakowaniach 5litrowych, a od września ma być podobno zakaz sprzedaży testerów, takze jak cos to kupuj na czasie, albo odezwij sie na Priv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze tak poźno ale wyleciało mi z głowy.

nie jest w najlepszym stanie wiec jesli o to chodzi, napisz ile mozesz dac i wysle ci przy okazji :wink4:

dsc00051v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...