Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

slepy ile za blache dales? zamawiales z tego AGO? czy jakos tak?

tak z AGO, 72zł z przesyłką :wink4:, w poniedziałek wieczorem zamówiłem, i dzis przyszła :decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

slepy ile za blache dales? zamawiales z tego AGO? czy jakos tak?

tak z AGO, 72zł z przesyłką :wink4:, w poniedziałek wieczorem zamówiłem, i dzis przyszła :decayed:

Mam taką samą od nich i jak najbardziej polecam :good: profi robota i bardzo miła obsługa :wink4: Slepy co za koła wpadną na sezon? w styl celujesz? Coś z rysunku jaki u Moskala zapodałeś? :kox:

Opublikowano
  • Autor

slepy ile za blache dales? zamawiales z tego AGO? czy jakos tak?

tak z AGO, 72zł z przesyłką :wink4:, w poniedziałek wieczorem zamówiłem, i dzis przyszła :decayed:

Mam taką samą od nich i jak najbardziej polecam :good: profi robota i bardzo miła obsługa :wink4: Slepy co za koła wpadną na sezon? w styl celujesz? Coś z rysunku jaki u Moskala zapodałeś? :kox:

z racji okrojonego budżetu pozostaną na ten sezon chyba MAM8 :disgust:

Opublikowano

bida, weź je sprzedaj kup coś nowego w podobnej kasie :)

Opublikowano
  • Autor

bida, weź je sprzedaj kup coś nowego w podobnej kasie :)

nie ma nic ciekawego w tych pieniądzach, widzisz że na forum wisza takie za 800zł i nie ma chętnego co ja za to kupię 1 sztukę :disgust:, ten sezon trzeba sie przekulać, wpadnie na tył dystans i pójdzie troszkę niżej, wpadnie parę US fantów i powinno być w miarę, jak na serię :decayed:

Opublikowano

Chcesz 19 od merca za 1200 zł ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Chcesz 19 od merca za 1200 zł ? :naughty:

A gdzie oponki do tego, nie ma uja w tym sezonie nie wyrobie na kółko, są ważniejsze sprawy, niestety :kwasny:

Opublikowano

a jak miałem takie za 900zł to nikt nie chciał :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

swoją droga na lato kicha opcja bo parametry z doopy :thumbdown:, 7,5J i et pewnie 45[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 21:33_________________________________________________przyszły w końcu żarniki do xenonu :gwizdanie:, zamawiałem je we wrześniu tamtego roku :polew:

Opublikowano

:decayed:

ale to jakieś za***iście nie osiągalne 2500-3000K czy jak? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

ale to jakieś za***iście nie osiągalne 2500-3000K czy jak? :naughty:

5000k :polew:

gość olał sprawę, mi schodziło z reklamacją wysłałem mu parę maili i zero odzewu, nie wystawiłem komenta a po trzech miesiącach już sie nic nie da zrobić na allegro, to napisałem mu siarczystego maila pod koniec stycznia co o nim myślę, po dwóch dniach mail z przeprosinami i wczoraj kurier przywiózł żarniki :decayed:

Opublikowano

hehe też mam takiego gościa dać ci maila do niego?? :kox:

Opublikowano
  • Autor

hehe też mam takiego gościa dać ci maila do niego?? :kox:

śmiało :naughty:, chyba że CI podeślę treść mojego maila :naughty:

Opublikowano

e nie wiem czy byś coś zdziałał bo ja groziłem że wpadne do niego z kumplami bo wiem gdzie mieszka ale idzie w zaparte

Pawle ty masz osłony z vr5 bo miałeś chyba a nie widzie

Opublikowano
  • Autor

e nie wiem czy byś coś zdziałał bo ja groziłem że wpadne do niego z kumplami bo wiem gdzie mieszka ale idzie w zaparte

Pawle ty masz osłony z vr5 bo miałeś chyba a nie widzie

miałem, ale przyszły ciężkie czasy i poszły na allegro, ale bede rezał customowe niebawem :wink4:

Opublikowano

Pawle ty masz osłony z vr5 bo miałeś chyba a nie widzie

seba a w ASO sprawdzałes w końcu :mysli:
Opublikowano

no to chętnie zobaczę efekt końcowy :cool1:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 19:25_________________________________________________

Pawle ty masz osłony z vr5 bo miałeś chyba a nie widzie

seba a w ASO sprawdzałes w końcu :mysli:

byłem w jednym miejscu to mają tylko ten ory nie zamiennik i cenka 246zł :hi: będę w środę w miescie to pojadę na zakopiankę tam ostatnio dobre ceny mi dawali na produkty

Opublikowano
  • Autor

no to chętnie zobaczę efekt końcowy :cool1:

bliżej wiosny :wink4:

na allegro jest parę vr5 na części, spisałem nawet numerki ale nie ma czasu zadzwonić :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.