Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:slina:
  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale czcionkę na tablicy to lichą wybrałeś :wink:

Opublikowano

No stary, US klapa jest klasa

zywaczka-gif?1336417945387

Opublikowano
  • Autor
ale czcionkę na tablicy to lichą wybrałeś :wink:

no wydawała mi sie najlepsza z tych co tam mieli:wink:

Opublikowano

to teraz pora na klimę :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
to teraz pora na klimę :decayed:

po ostatnich upałach, męczy mnie ten temat coraz bardziej:decayed:

---------- Post dopisany 22-05-2012 at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2012 at 00:32 ----------

już końcówka, w piątek leci do malarza:decayed:,

fronthgm.jpg

zrezane customowe oświetlenie tylnej blachy

klapaus.jpg

Opublikowano

jak wsadziłeś diody w halo? wierciłeś dodatkowe dziury czy jak?:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
jak wsadziłeś diody w halo? wierciłeś dodatkowe dziury czy jak?:eusathink:

wierciłem 4 dziurki i wkładałem diody:wink:, chociaż teraz wykorzystałbym patent i zrobił to na tej żarówce od Halo, tak żeby przy DRL świeciła na 30% mocy, a przy Halo na 100%:wink:

Opublikowano

kombinowałem kiedyś żeby żarówki halo się tylko delikatnie żarzyły, mam nawet moduł do regulacji natężenia, więc może coś z tego wymodzę:wink:

ale podejrzewam że szybko się będą palić...

Opublikowano
  • Autor
kombinowałem kiedyś żeby żarówki halo się tylko delikatnie żarzyły, mam nawet moduł do regulacji natężenia, więc może coś z tego wymodzę:wink:

ale podejrzewam że szybko się będą palić...

no właśnie o tym myślałem, ludzie tak robią przy długich w lampach, ja narazie zostawiam na tych diodach, w miarę sie to świeci, jak bedzie słabo to sie coś wykombinuje:wink:

Opublikowano

ślepy rezaj bixy i tam dzienne, a halo zostaw w spokoju:wink:

Opublikowano

Slepy do takiego zderzaka US kratki, halo, belka i ślizgi też są inne czy podejdą z przed albo polifta?

Opublikowano
  • Autor
ślepy rezaj bixy i tam dzienne, a halo zostaw w spokoju:wink:

bedą ale nie chce tam dziennych, bo jakoś średnio mi sie to widzi, tak jakby miał zeza wygląda, tam bedą długie i bedzie jarać pobocze:grin:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Slepy do takiego zderzaka US kratki, halo, belka i ślizgi też są inne czy podejdą z przed albo polifta?

środkowa kratka jest taka sama, boczne są inne bo są pod halo:wink:, ale jakby był przedliftem to bedą pasować europejskie przedliftowe, belka jest inna bo brakuje 3cm tych śrub którymi sie reguluje jego położenie:wink:, ślizgi pasują od przedlifta:wink:

---------- Post dopisany 23-05-2012 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2012 at 21:41 ----------

prototyp mocowania blachy:decayed:

blacha1.jpg

blacha2.jpg

Mrogal, chciałeś foto belki:wink:

belkal.jpg

Opublikowano

paweł prototyp jest cooooooooooool :decayed:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

zdezio widzę już bez przerwy spawany z dokładką czy żywica ??

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

zdezio widzę już bez przerwy spawany z dokładką czy żywica ??

Opublikowano
  • Autor
paweł prototyp jest cooooooooooool :decayed:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

zdezio widzę już bez przerwy spawany z dokładką czy żywica ??

najpierw dokładka wklejona na kleju do szyb, potem pospawana razem ze zderzakiem, a na to żywica z włóknem szklanym, także chyba nie bedzie żadnych niespodzianek:wink:

a prototyp na szybko coś dorwałem, ale myślę że tak bedzie dobrze , i w miarę łatwo zamontować/zdemontować:decayed:

Opublikowano

Chłopie, opłucz to auto :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Chłopie, opłucz to auto :decayed:

wiedziałem że sie ktoś dowali:grin:, nawet go nie ruszam narazie, mam jeszcze przy nim trochę roboty, ale już mnie ręce świeżbią zeby mu poświecić parę dni na porządne czyszczenie:wink:

---------- Post dopisany 25-05-2012 at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2012 at 22:44 ----------

nowe dekle:decayed:

chupan.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.