Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mowię żeby porównywać ale znalazłem kilka 1.9 które maja ciekawy dźwięk,wiadomo ze do 3litrow mu nie dorówna ale dźwięk tez spoko

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Parę fotek z dzisiaj:wink:

a42k143.jpg

a42k142.jpg

a42k141.jpg

a42k144.jpg

a42k145.jpg

a42k146.jpg

Opublikowano
:thumbup:
Opublikowano

nach kalendar? :whistling:

Opublikowano

Kox fc**j : kox:

Masz tą ostatnią fotkę w RAWie?

by Note 2

Opublikowano

Slepy jest ogień, wiedziałem, że to koło zrobi robotę :kox:

Opublikowano
  • Autor
nach kalendar? :whistling:

Muszę ogarnąć jakaś lepsza miejscówkę;)

---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Kox fc**j : kox:

Masz tą ostatnią fotkę w RAWie?

by Note 2

Nie mam:(, wczoraj przed spotem cyknalem parę ujęć na szybko i tylko w jpegu

Opublikowano

to rzuć mi chociaż ori rozdziałkę tego jpega, grzebnę to foto jeśli mogę:naughty:

Opublikowano

no wuja, elegancko siadło :banan:

Opublikowano
  • Autor
to rzuć mi chociaż ori rozdziałkę tego jpega, grzebnę to foto jeśli mogę:naughty:

Odezwę się wieczorem, bo mam zdjęcia na kompie, a ja dziś pracujacy:thumbdown:

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

no wuja, elegancko siadło :banan:

No do Ciebie jeszcze trochę brakuje:D, ale jestem na etapie testów, to może się coś jeszcze urwie;)

Opublikowano

Teraz lubię to auto :kox:

Opublikowano

jesli chodzi i urywanie, to natrafiłem na problem :grin: z tył skonczył mi się gwint na 59~, po wyciągnieciu helpera, spręzyna ma za duza srednica i ociera mi o felge :grin:

Opublikowano
  • Autor
jesli chodzi i urywanie, to natrafiłem na problem :grin: z tył skonczył mi się gwint na 59~, po wyciągnieciu helpera, spręzyna ma za duza srednica i ociera mi o felge :grin:

To u mnie jeszcze spoko, zostało jakieś 4 cm gwintu, siedzi na 58,5 i trzyma go tylko odbij ale nie chce mi się tego jeszcze raz rozbierać :D

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ----------

Teraz lubię to auto :kox:

Dopiero teraz :confused: cieszę się ze w koncu:D

Opublikowano

Na poprzedniej feldze widziałem po prostu auto :wink: A teraz widzę coś więcej :naughty:

Opublikowano
:jerk: ale ramkę w przednich lampach trzeba dac w czorny :decayed: są za jasne w porównaniu do reszty :wink:
Opublikowano
  • Autor
:jerk: ale ramkę w przednich lampach trzeba dac w czorny :decayed: są za jasne w porównaniu do reszty :wink:

No właśnie chodzi mi to cały czas po głowie, ale jak sobie pomyśle o rozklejaniu lamp, to mi się odechciewa:(

Opublikowano
jesli chodzi i urywanie, to natrafiłem na problem :grin: z tył skonczył mi się gwint na 59~, po wyciągnieciu helpera, spręzyna ma za duza srednica i ociera mi o felge :grin:

To u mnie jeszcze spoko, zostało jakieś 4 cm gwintu, siedzi na 58,5 i trzyma go tylko odbij ale nie chce mi się tego jeszcze raz rozbierać :D

jebać fk :decayed:

Opublikowano
  • Autor
jesli chodzi i urywanie, to natrafiłem na problem :grin: z tył skonczył mi się gwint na 59~, po wyciągnieciu helpera, spręzyna ma za duza srednica i ociera mi o felge :grin:

To u mnie jeszcze spoko, zostało jakieś 4 cm gwintu, siedzi na 58,5 i trzyma go tylko odbij ale nie chce mi się tego jeszcze raz rozbierać :D

jebać fk :decayed:

:D

Myślałem jeszcze żeby lampy okleic czarna folia , gdzies na fb widziałem tak zrobione S4, i wyglądało nieźle

Opublikowano

kup sobie szpraja przyciemniajacego

129697645_3_644x461_maska-rost-audi-a4-b6-8e-rat-cult-style-german-tuning-bardzo-ladna-osobowe.jpg

Opublikowano
jesli chodzi i urywanie, to natrafiłem na problem :grin: z tył skonczył mi się gwint na 59~, po wyciągnieciu helpera, spręzyna ma za duza srednica i ociera mi o felge :grin:

To u mnie jeszcze spoko, zostało jakieś 4 cm gwintu, siedzi na 58,5 i trzyma go tylko odbij ale nie chce mi się tego jeszcze raz rozbierać :D

jebać fk :decayed:

:D

Myślałem jeszcze żeby lampy okleic czarna folia , gdzies na fb widziałem tak zrobione S4, i wyglądało nieźle

blacklights1_zpsfcfbf742.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.