Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Bycze jaja są spoko, ale jak miałem wstające 9J i spasowałem to na piczy kłak to i tak oponkę zbierało :whistling: Ale po trasie 200km nie było tragedii, a trochę dziur się zdarzyło. Teraz mniej wystaje i spokojnie jechałem w 3 osoby i z pełnym bagażnikiem :kox: Dotarło tylko rant ochronny opony :grin: też mogę polecić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no własnie, mają mały skok, ale wydaje mi się, że po prostu w drugim bałwanku byczego jaja, jest szersza srednica na trzpien i tam sie gnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz tez nie ma tragedii, z poczatku wogole nie wchodzil na opone, teraz sie ubily, i nawet w 2 osoby na koleinach scina bok opony:wink:, podnosic nie bede bo jest na 58 i elegancko sie spas z opona zrobil, takze myśle ze ten mocny odboj zrobi robotę:decayed:, juz zamowione, w przyszlym tygodniu znowu rozbieramy furę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są własnie te piankowe shity :facepalm: jak beton to beton, już nawet nie pamiętam jak a4 było komfortowe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są własnie te piankowe shity :facepalm: jak beton to beton, już nawet nie pamiętam jak a4 było komfortowe :grin:

no właśnie ten z golfa jest gumowy ale i tak bryndza:kwasny:, no po zimie na 1 be i 16, tez bylo czuc rożnicę, ale lubie pocinac ta taczka:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co wy tak kombinujecie? nie lepiej zamiast amora zrobić metalową rurke z górnym i dolnym mocowaniem amora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co wy tak kombinujecie? nie lepiej zamiast amora zrobić metalową rurke z górnym i dolnym mocowaniem amora?

:polew:

powodzenia, na gumach chociaż coś pracuje, a na rurze przypuszczam dwa dni i popekne wachacze itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co wy tak kombinujecie? nie lepiej zamiast amora zrobić metalową rurke z górnym i dolnym mocowaniem amora?

Aż takim hardkorem nie jestem, podkrecilem trochę nakrętkę bo przesadziłem z regulacja i siedziało dużo niżej niż odboj, teraz wysokość jest taka sama ale przestało obcierac, dobija tylko na większych koleinach, myślę ze po założeniu byczych jaj powinno być już :kox:

---------- Post dopisany 24-05-2014 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2014 at 08:24 ----------

Taka sytuacja:kwasny:

Rant.jpg

Cztery osoby na pokładzie, + załadowana część bagażnika:whistling:, w tygodniu wpadają bycze jaja i chowam koło o 5mm, zobaczę jak sie to ułoży, może się uda urwać coś z wysokości:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh xD mialem to samo 4 osoby na pokładzie i lipa , ale spokojnie dasz Zaprawki i śladu noe będzie . :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki dystans tam miałeś?

25mm:wink:, teraz wrzuce 20mm z przodu, a na przód 25mm bo tam jeszcze jest sporo miejsca:wink:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

Heh xD mialem to samo 4 osoby na pokładzie i lipa , ale spokojnie dasz Zaprawki i śladu noe będzie . :decayed:

to co odpryśniete, to pokłosie zeszłorocznego rolowania nadkoli, teraz tylko zrobiło to odbarwienie, i zebrało napisy z opony:wink:, w przyszłym roku chyba bede wypychał jeszcze tył i malowanie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruboooooo. Będziesz jutro w NS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruboooooo. Będziesz jutro w NS?

Nie, lece na Kraków, jutro Niedziela pracująca:wink:

Dzisiaj, zmieniłem ramki tylnych drzwi pod elektryke, czeka mnie jeszcze zabawa z wiązką, bo jest z innego rocznika, i niestety nie pasi p&p:kwasny:, ale ogarniemy:wink:, no i z racji że ramki sa z polifta i mają wstawki w połysku, środkowe słupki też ida w czarny połysk, dekory z drzwi ogarnięte w złotą perłę, zostały mi jeszcze dekory z konsoli do ograniecia:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że masz możliwość schowania koła :decayed:

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

btw, ja mam u siebie liftową wiązke 4x el szyb :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale założona? pisz co i jak;)

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

poka jak te dekory wygladaja :naughty:

kolor wyszedł troszkę jaśniejszy niż na feldze, ale i tak nie jest to jedno przy drugim i się nie rzuca w oczy:wink:

Dekor.jpg

boczki zakurzone bo ledwo je ze strychu stargałem:wink:, dekor przyłożony dla poglądu, jutro biorę się za mycie boczków i składaniu ich na gotowo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale założona? pisz co i jak;)

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

poka jak te dekory wygladaja :naughty:

kolor wyszedł troszkę jaśniejszy niż na feldze, ale i tak nie jest to jedno przy drugim i się nie rzuca w oczy:wink:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/Dekor.jpg

boczki zakurzone bo ledwo je ze strychu stargałem:wink:, dekor przyłożony dla poglądu, jutro biorę się za mycie boczków i składaniu ich na gotowo:wink:

podobuje mi sie :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fota z lampą nie oddaje koloru, jak poskładam wszystko to ogarnę normalne, fotki, mam nadzieje ze uda się na dniach dorwac wiązkę, żeby na niedzielę udało sie poskładać wszystko:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ci już kiedyś pisałem że mam kompletną lewą ramkę z całą kabelkologią... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ci już kiedyś pisałem że mam kompletną lewą ramkę z całą kabelkologią... :whistling:

Póki co szukam wiązki z mojego rocznika, bo przy tej z 98r trzeba coś rzeźbić, i nie chodzą wszystkie funkcje, a wolałbym to wrzucić p&p;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...