Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a nie najechałeś na coś ta oponą? dziwnie sie zrobiła. Wiem po sobie,że na wewnętrzna częsć zawsze się troche mniej uważa bo jej nie widać :decayed:

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No kilka razy wjebalem w dziurę to może to jej dało radę, z początku było delikatne bicie, ale wstawiłem na tarcze

Walka o milimetry trwa: kox:

24f842085086450344e30ed6fc6adce4.jpg

11bd71421743764dddd6f593d6a431fa.jpg

Opublikowano

byku bedziesz jutro w tarnowie ?

Opublikowano
  • Autor

Będę, jeszcze tył muszę posadzić i pochwalić lakier i środek, ale chyba się wyrobie;)

Opublikowano

;)

Opublikowano

No kilka razy wjebalem w dziurę to może to jej dało radę, z początku było delikatne bicie, ale wstawiłem na tarcze

Walka o milimetry trwa: kox:

24f842085086450344e30ed6fc6adce4.jpg

11bd71421743764dddd6f593d6a431fa.jpg

ale grubo siedzi . Szacunek ludzi ulicy :hi:

Opublikowano
  • Autor

no z tyłem nie udało się tyle ugrać, bo nakrętka nie chciała współpracować. staneło na 59cm niecałych, i nakrętka bedzie do wymiany, z jednym amorem walczyłem dłużej niż z resztą :facepalm:, Rano musze jeszcze ogarnąć środek, i lakier bo dzis już brakło czasu :kwasny:

Krycha od której Ty bedziesz w Tarnowie?

Opublikowano

Od rana hehe ;) widziane macane pogadane :)

Opublikowano

widziałem, macałem z kierownikiem pogadałem, furacz za***isty, miło było poznać, mam nadzieje, że pogadamy jeszcze na Audi Meet :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki również za miłą pogawędkę, i miłe opinie o aucie, jeszcze jest troszkę rzeczy do ogarnięcia, ale pomału do celu.

Aktualnie auto prezentuje się tak:

DSC_3507.jpg

Parę fotek ze zlotu w Tarnowie:

DSC_3529.jpg

DSC_3582.jpg

DSC_3585.jpg

Opublikowano

:kox: slepy , 1 liga,

Opublikowano
  • Autor

Tak stoją wysokości:

Tył:

3921a3e47153e5cc7d08569e66468e16.jpg

Przód:

3d42076faa7e08b33386e8866c0cf624.jpg

Opublikowano

miałem półcenta wyzej i nie chce nizej, po całym sezonie mordęki podniesienie do 60-61(j**aniec sie ułożył) to jak bym na 1BA sie przesiadł :grin: to co musi być na 1BA :huh:

Opublikowano

miałem półcenta wyzej i nie chce nizej, po całym sezonie mordęki podniesienie do 60-61(j**aniec sie ułożył) to jak bym na 1BA sie przesiadł :grin:to co musi być na 1BA :huh:

Już chyba nikt na forum nie pamięta jak się jeździło na 1BA i podejrzewam, że już się o tym nigdy nie przekonamy...

:grin:

Opublikowano

Widze rudego skur...a na blotniku :-(

Opublikowano

U mnie auto stoi na 60 przód i koło 62 tył :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kowi, No jest różnica, niby centymetr niżej od poprzedniego setupu, a tre prawie wszedzie

Widze rudego skur...a na blotniku :-(

To nie ruda, opona się nie może dogadać z blotnikiem :decayed:,

Póki co robię zaprawki, ale na wiosnę będę chyba poszerzal tył i malował;)

Edytowane przez slepy

Opublikowano

1cm przy przy takim obniżeniu to juz naprawdę dużo, pamiętam jak na z 56.5 podniosłem na nie całe 58, czułem się jak bym innym autem jechał :naughty:

Opublikowano
  • Autor

1cm przy przy takim obniżeniu to juz naprawdę dużo, pamiętam jak na z 56.5 podniosłem na nie całe 58, czułem się jak bym innym autem jechał :naughty:

No to ja mam teraz na odwrót z 58 na niecałe 57, Ale do Tarnowa oblecial bez problemow
Opublikowano

Ja w przyszłym tygodniu opuszczam jak auto wróci z spa lakieru :kox: Choć tył i tak będzie wysoko bo chyba niżej jak 59 nie zejde z racji profilu opony i jednego nadkola wewnętrznego :kwasny: Ale jakieś foty na bank wpadną :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.