Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Współczuję montażu :decayed:

Moze nie bedzie tak źle, ten sam rocznik, ten sam silnik, powinno być ok :decayed:

Ja nie mam nerwów do takich rzeczy :grin: Powodzenia :good:

No dlatego Śliwka do kompletu, jedna na dobry początek, a potem się dowiezie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bedzie dobrze! podejrzewam ze wszystko bedzie p&p tylko sporo rozbierania Cie czeka

Wiem, ale prędzej czy późnije miałem się za to wziąść, wymiana deski chodziła za mną już dawno, 2 din leży ponad dwa lata, pozatym uzbierało się trochę ori wiązek to odrazu się je poukłada tak jak należy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od prawie roku nie mogę się zmobilizować żeby elektryke szyb z tylu założyć i podłączyć a Ty tak konkretnie doposażasz [emoji1]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od prawie roku nie mogę się zmobilizować żeby elektryke szyb z tylu założyć i podłączyć a Ty tak konkretnie doposażasz [emoji1]

no ja mam ramki założone od lata, a wiązka leży w garażu, także odrazu ją dołoże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wypowiedż się potem która lepsza śliwka...;)

Paweł powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ramki na półce, wiązkę też :decayed: Z ramkami będę musiał się bawić w nitowanie, a nigdy tego nie robiłem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem trochę porządku na pierwszej stronie, teraz jest bedziej przejrzyście, z aktualności auto przeszło przegląd, gadka standard wystające koła i xenon = strata dowodu, ale jakoś poszło, wyszło parę rzeczy do zrobienia, ale do wiosny powinienem wszystko ogarnąć, od przyszłego tygodnia auto leci na montaż klimy, potem składamy środek na poliftowych gratach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzymam kciuki. A pas przedni kupił?

Nie, może uda się poskładać na Starym, a jak nie to gość ma wszystkie części i zrobi mi podmianke [emoji6], odezwę się wieczorem w sprawie tego wentylatora[emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie i za ile wyrwałeś te graty pod klime? :) też się zastanawiałem nad założeniem u siebie ale ciężko znaleźć kompletną na części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie i za ile wyrwałeś te graty pod klime? :) też się zastanawiałem nad założeniem u siebie ale ciężko znaleźć kompletną na części

Brałem od siary, ale i tak sporo części brakujących wyszło w praniu, o tyle dobrze ze gość który mi to ogarnia ma szrot, i dużo części brałem od niego, jak skończy to napiszę ile w sumie wyszło ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napisz napisz bo jestem ciekaw problemów z tym związanych oraz kosztów ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane, całość części z robocizną wyszły 2000zł, bez klimatronika bo to miałem już wcześniej, z tym że gość mi poogarniał sporo rzeczy przy okazji, wpadła poliftowa kolumna pod kiere z ttrs, poliftowy pająk i taśma, przerobienie przycisków od halo na poliftowe,przerobienie grzania szyby, i wypuszczenie wtyczki pod zapalniczkę w tunel, klapa otwierana z pilota, i masa innych rzeczy, takze jestem mega zadowolony, fotek nie mam bo środek póki co rozgrzebany, bo teraz ja bede wkładał ori wiązkę 4 szyb, wiązkę elektrycznych siedzeń i parę innych pierdołek, potem bede bawił się w składanie, najważniejsze że wszystko działa jak fabryka, i wpadła decha poliftowa,i już ta odstająca poduszka nie straszy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu zaczyna to jakoś wyglądać, dzisiaj przymiarka, ale w tygodniu wylatuje znowu cały środek :D

f1f81c69bc13de3c49f4d61625d1242f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składaj to i rób porządne foty wnętrza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiera sie tych kosztów troche ale w sumie prajs dobry za taka listę. Fajnie to wyglada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...