Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

doszedł nowy zakup spryski z zaślepkami, jeszcze nie wiem czy bede robił całe i kupował reszte gratów, zbiornik i pompke, czy założe tylko zaślepki, sie zobaczy :cool1:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:32_________________________________________________Malowanie się odciąga w czasie, brak czasu, no i ta pogoda :wallbash:, ale może pod koniec lutego coś ruszy, narazie zbieram cześci do sprysków :naughty:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 20:01_________________________________________________od następnego tygodnia zaczynam rezać przedni zderzak, spryski, halogeny i przeróbka ori kratek na RSowe :evil:

a jak tylko dokupię dokładke do tyłu leci modyfikacja tyłu :evil:

w pierwszym poście fotki zakupionych do tej pory gratów :cool1: , myśle że teraz tylko z górki :wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 19:41_________________________________________________nowy zakup, do rezania zderzaka :evil:

http://moto.allegro.pl/item556511746_halogeny_przeciwmgielne_soczewkowe_h3_12v55w_atest.html

i jeszcze jeden :evil:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=550317697

do zderzaka mam już wszystko, teraz czekam na przesyłki, i bierzemy się za rezanie :naughty:

kolejny grat do spryskiwaczy, pompka sprysków reflektorów 3B7 955 681 :wink4:

o jakże mnie gościu wku... kratki kupione na allegro, mam robić przelew a gościu dzwoni do mnie i mówi że kratki poszły na sklepie, i zapomniał skasować aukcji :wallbash:, kupuje chyba najwekszy siatex na allegro i idzie w czerń zobaczymy jak to wyjdzie, bedzie kicha to powrót do Ori kratek :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To razem wpadajce na spota.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To razem wpadajce na spota.. :gwizdanie:

no jak już coś wyrezam, i znajde trochę czasu to napewno z kolegą na jakiś spocik wpadniemy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zakladaj ori wlacznik do tych helogenow a nie ten "pstryczek" co jest w zestawie

ori włącznik już kupiony, nie założył bym tego szajssu co jest w zestawie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem dwie fotki wczesno-wiosenne :decayed:, dokupiłem reszte gratów do sprysków węże, trójnik, opaski, no i czekam na pompkę :cool1:

kupię zbiornik na dwie pompki najlepiej przedliftowy nr. 8D0 955 453 A

i jeszcze jedno pytanie orientujecie się czy zbiornik po lifcie, ten na dwie pompki, pasuje p&p do przedlifta, chodzi mi o mocowania :mysli:[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 17:09_________________________________________________a oto stan na dzień dzisiejszy godzina 20:04

2210650bbff47ecdmed.jpg

:polew: , a teraz zabawa, przyszedł, właczniczek do halogenów, i pompka, tylko ten zbiornik :confused4:, oj ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie rezam zderzak, ale przy okazji pewnie i przednie lampki dorezam, jak już jest rozkręcony :wink4:, prace idą wolno bo męczę to wieczorami po robocie, ale mam czas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal sie jak juz cos wyrazesz ;). Mnie ciekawia te halogeny w zderzaku :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę była piekna pogoda i ogarnąłem temat sprysków, zamontowane już w zderzaku i działają, czekają teraz tylko na zbiornik, którego ciągle szukam,halogeny prawdopodobnie bedą już w tym tygodniu, muszę tylko dokończyć rezanie kratek, malnąć je czarną satyną, i dorobić dolot na SMIC bo halogen troszkę go zasłania :disgust:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________Nowy zakup :decayed:

124357d761d94ad2med.jpeg

komplet WEITEC -40mm :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi audiczka pójdzie w dół :kox: :kox:

Zrób fotke tych sprysków jak to wyglada :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomalutku pomalutku, jeszcze nie skończone wrzucę może później fotkę samego zderzaka, bo nie montuje narazie na aucie, bo muszę halogeny dorezać ;)

takie poglądowe foto, (nie efekt końcowy :wink4:)

c299e2f88321f0a0m.jpg

7665a834e0adb1fem.jpg

5c888c23ae32817dm.jpg

moje ulubione :naughty:

d0de0f53ca28859emed.jpg

otworki jeszcze do obrobienia, narazie szukam uszczelki gumowej o przekroju U, mało czasu w tygodniu praca, a w weekendy szkoła, ale wieczorkami walcze :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry motyw z podłączeniem tego węża :good::naughty:

[edit]

Wcięło obrazki? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak obrobisz te krawędzie to bedzie całkiem ładnie to wygladało :good: tak napierwszy rzut oka wygladaja jak orginał z przed liftu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i takie było zamierzenie:) krawędzie będą obrobione napewno, bo tak to troszkę lipa :kwasny:, ale mam już na to patent :wink4: po malnięciu powinny jeszcze lepiej wyglądać, bo narazie są czarny metalik :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje pomysłów. :good:

Jestem Ciekaw efektu końcowego montażu halogenów tego typu.

Podobają mi się. I chętnie bym je wyrezał. :slina:

Mam całą ori instalacje, nawet przewody z kostek wyprowadzone koło zderzaka :wink4: (pozostałość po lampach bosch z halogenami).

Spryski też super montaż.

pełen szacuneczek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie ja nie mam instalacji, i będę rezał, w nastepnym tygodniu odbieram tylni zderzak i kratki do przedniedo zderzaka, od spawania, a narazie szukam jakiejś uszczelki na wykończenie sprysków, i pomysłu na zamontowanie halogenów, no i ciągle szukam zbiornika do spryskiwaczy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...