Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w B6 na pokrętełku jest 6 stopni ustawienia grzania, ja jak używałem to max na 2-3. Kiedyś kumpel ustawił na 6, to zaczął podskakiwać, bo go w dupsko parzyło :)

no właśnie też o tym myślałem, oglądałem na allegro włączniki i na niektórych też jest 6 pozycji :wink4:, może jakby je zastosować i używać na niskich wartośćiach to bedzie ok :mysli:

a Te?

http://moto.allegro.pl/maty-grzewcze-grzejne-podgrzewanie-foteli-tuning-i1331003334.html

czy ori podgrzewane fotele miały maty też w oparciu?

Tak :wink4:

nie bedziesz miał nic takiego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, muszą być fotele śmiecie żeby mi się opłacało to wyciągać :)

no właśnie wiem o tym, dlatego szukam jakiejś alternatywy :wink4:, myślę że w samym siedzisku by wystarczyły te maty :mysli:, jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpusc te maty a linkow, bo sie bedziesz pierdoczyl i jeszcze sie okarze ze nic z nich nie bedzie

no ale dorwać ori maty, to jest sieka :thumbdown:, wiem bo Grzesiek88, już sporo czasu szuka :thumbdown:, a może by zdały egzamin sam nie wiem, i tak bede je rozbierał to by to założył, no ale sam nie wiem, grzanie by się sprzydało, bo coraz zimniej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o co chodzi ja swoich tez szukalem z pol roku :decayed: ale bylo warto

Maty ori już dogadane :decayed:, teraz tylko przełączniki, i dorobienie wiązki :wink4:

Po weekendowych mrozach fura odmówiła posłuszeństwa, i tył siadł mi jak na Airridzie ;(

321bm.jpg

Amorki od gwintu, bedą musiały pewnie się zregenerować :thumbdown:

Z wójkiem moskalem dogadałem już zawieszkę od parówy, także przed świętami pewnie wpadnie seria :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przebiegly:

co tam, co tam wracasz :przebiegly:

Czaję się :decayed:

Wracam.. najpóźniej wyjazd w piątek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przebiegly:

co tam, co tam wracasz :przebiegly:

Czaję się :decayed:

Wracam.. najpóźniej wyjazd w piątek :naughty:

:good:, to kiedy wysyłać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przebiegly:

co tam, co tam wracasz :przebiegly:

Czaję się :decayed:

Wracam.. najpóźniej wyjazd w piątek :naughty:

:good:, to kiedy wysyłać :naughty:

Jak nie używasz to wyślij nawet jutro :wink4:

Napisz w środku karteczkę od kogo i numer tel. dopisz żółte nici + skóra lambo i będę wiedział o co biega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przebiegly:

co tam, co tam wracasz :przebiegly:

Czaję się :decayed:

Wracam.. najpóźniej wyjazd w piątek :naughty:

:good:, to kiedy wysyłać :naughty:

Jak nie używasz to wyślij nawet jutro :wink4:

Napisz w środku karteczkę od kogo i numer tel. dopisz żółte nici + skóra lambo i będę wiedział o co biega :kox:

leży i czeka sobie obdarta na Twój powrót :naughty:, Wyślę w tym tygodniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wyślij razem ze znaczkiem :wink4:

spoko, spoko :wink4:, i nie zapomnę o karteczce, jak ostatnio :decayed:, ragga a ogarniałeś może już temat podgrzewania kiery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga a ogarniałeś może już temat podgrzewania kiery?

Nie i prawdopodobnie nie ogarnę bo ..nie mam czasu, ani trochę chęci zdobywac co raz to nowych umiejętności :decayed:

I bez tego ciężko mi wydobyc się z roboty regulaminowo ( 18:00 )..no ale po moim powrocie to się zmieni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga a ogarniałeś może już temat podgrzewania kiery?

Nie i prawdopodobnie nie ogarnę bo ..nie mam czasu, ani trochę chęci zdobywac co raz to nowych umiejętności :decayed:

I bez tego ciężko mi wydobyc się z roboty regulaminowo ( 18:00 )..no ale po moim powrocie to się zmieni :naughty:

ok, spoko, tak kminiłem, zeby dołożyć bo by się sprzydało, ale i tak trzebabyłoby kombinować jak to podpiąc potem :gwizdanie:, kierkę wyślę jeszcze w tym tygodniu :naughty:, dasz cynka i zrobie przelew :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :wink4:

Co do kiery.. znajdź se gorącą kochanicę na fotel pasażera to podgrzewana kiera nie będzie potrzebna :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :wink4:

Co do kiery.. znajdź se gorącą kochanicę na fotel pasażera to podgrzewana kiera nie będzie potrzebna :naughty::kox:

Mam, mam taką, ale za nim do niej dojadę to wiesz :naughty:, zrobię grzane fotele, to i tak bedzie ciepło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...