Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Buba , tylko na strajk nie podjedz S4 bo się wk***ią że jaja sobie robisz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Pan Jarosław jest zadowolony z życia w Polsce :good: i bardzo dobrze :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Pan Jarosław jest zadowolony z życia w Polsce :good: i bardzo dobrze :hi:.

Nie narzekam tylko pracuję nad własnym dobrobytem...

Nawet jak mi rząd kładzie kłody pod nogami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Pan Jarosław jest zadowolony z życia w Polsce :good: i bardzo dobrze :hi:.

Nie narzekam tylko pracuję nad własnym dobrobytem...

Nawet jak mi rząd kładzie kłody pod nogami :wink4:

popieram :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyliner89 podpisuje się pod tym co piszesz,ale jak widać nawet na forum nie ma solidarności jeden zarabia 1000 inny 5000 stad to się bierze chyba.Gdyby Polacy byli solidarni jak inne narody to ten czy inny rzad nie przetrwał by roku tylko cały sejm wyleciał by w powietrze łącznie z jego pracownikami co nie muszą być w pracy i zarabiają ponad 10tys. :thumbdown: :thumbdown:

Mówienie ze wyjedz albo ze na Ukrainie jest gorzej jest jakąś patologia,i tylko potwierdza ze tutaj nigdy nie będzie normalnie.Nie wszyscy muszą być wykształceni zdolni żeby żyć godnie.Na zachodzie z pracy w kiosku stać cie na nowe auto i wczasy co roku za granica.

Ale przecież mamy autostrady drogi,stadiony zarobki wyższe niż na Ukrainie i Białorusi ludzie 500zl renty po 30latach pracy wiec nie narzekajmy bo jeszcze ktoś się dowie,albo nie wyjeżdżajmy wszyscy hurtowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bylibyscie troche starsi, to wiedzielibyście co to jest syf, kartki i jedynie musztarda na polkach, a za tak otwarte wyrażanie niepochlebnych władzy opinii wyleciał byś z pracy, lub ze szkoły.To prawda że jest lipa, ale pamiętajcie, że jak na zachodzie przez 40lat budowali kapitalizm, drogi, dobrobyt, to w Polsce budowali socjalizm i przyjazn z ZSRR.

dokladnie

jak pomysle, jakie moja niespelna 18 letnia corka ma teraz "narzedzia" w reku, to sie serce kraje

otwarte granice, dostep do mediow calego swiata, mozliwosc nauki itd, itd

trzeba tylko chciec

dzis mozliwosci jest naprawde duzo

to, ze jest ciezko - zgoda - nawet w Dubaju nie maja lekko

ale wszystko bierze sie z pracy wlasnych rak

a narzekactwa polskiego no wprost nienawidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj juz tak nie narzekajcie , jesteśmy krajem rozwijającym się , niestety za komuny staliśmy w miejscu jak reszta się rozwijała , zapytajcie swoje mamusie babcie dziadków co robili za komuny , 99% krzyczało : CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY 2 TYŚ SIĘ NALEŻNY :D Teraz trzeba cierpieć żeby dogonić innych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, komuna Nas strasznie wykończyła i dzisiaj pokłosie tego mamy...

Długi na prawo i lewo, niskie renty i emerytury... Patrzcie ile zachodnie Niemcy wpompowały kasy we wschodnie a i tak to dalej jest mało...

My Sobie musimy radzić Sami. Fakt że Czesi lepsze firmy przyciągają, Węgrzy mają autostrady - mogłoby być lepiej...

Co do korupcji i rząd to... Są tam tacy ludzie jaki jest naród, nie wiem czego wymagacie... Większość z Was tutaj sama korumpuje ( policja, lekarze, urzędnicy ), dajecie w łapę a chcecie żeby Ci u władzy byli kryształowi... Ciekawe ilu z Was u władzy byłaby taka czysta i nie korzystała z okazji dodatkowych zarobków...

Jaki naród, taki rząd :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, komuna Nas strasznie wykończyła i dzisiaj pokłosie tego mamy...

Długi na prawo i lewo, niskie renty i emerytury... Patrzcie ile zachodnie Niemcy wpompowały kasy we wschodnie a i tak to dalej jest mało...

My Sobie musimy radzić Sami. Fakt że Czesi lepsze firmy przyciągają, Węgrzy mają autostrady - mogłoby być lepiej...

Co do korupcji i rząd to... Są tam tacy ludzie jaki jest naród, nie wiem czego wymagacie... Większość z Was tutaj sama korumpuje ( policja, lekarze, urzędnicy ), dajecie w łapę a chcecie żeby Ci u władzy byli kryształowi... Ciekawe ilu z Was u władzy byłaby taka czysta i nie korzystała z okazji dodatkowych zarobków...

Jaki naród, taki rząd :gwizdanie:

ktoś ten rząd w końcu wybrał :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, komuna Nas strasznie wykończyła i dzisiaj pokłosie tego mamy...

Długi na prawo i lewo, niskie renty i emerytury... Patrzcie ile zachodnie Niemcy wpompowały kasy we wschodnie a i tak to dalej jest mało...

My Sobie musimy radzić Sami. Fakt że Czesi lepsze firmy przyciągają, Węgrzy mają autostrady - mogłoby być lepiej...

Co do korupcji i rząd to... Są tam tacy ludzie jaki jest naród, nie wiem czego wymagacie... Większość z Was tutaj sama korumpuje ( policja, lekarze, urzędnicy ), dajecie w łapę a chcecie żeby Ci u władzy byli kryształowi... Ciekawe ilu z Was u władzy byłaby taka czysta i nie korzystała z okazji dodatkowych zarobków...

Jaki naród, taki rząd :gwizdanie:

lub cytujac marszalka Pilsudskiego:

"Narod wspanialy, tylko ludzie k**wy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, komuna Nas strasznie wykończyła i dzisiaj pokłosie tego mamy...

Długi na prawo i lewo, niskie renty i emerytury... Patrzcie ile zachodnie Niemcy wpompowały kasy we wschodnie a i tak to dalej jest mało...

My Sobie musimy radzić Sami. Fakt że Czesi lepsze firmy przyciągają, Węgrzy mają autostrady - mogłoby być lepiej...

Co do korupcji i rząd to... Są tam tacy ludzie jaki jest naród, nie wiem czego wymagacie... Większość z Was tutaj sama korumpuje ( policja, lekarze, urzędnicy ), dajecie w łapę a chcecie żeby Ci u władzy byli kryształowi... Ciekawe ilu z Was u władzy byłaby taka czysta i nie korzystała z okazji dodatkowych zarobków...

Jaki naród, taki rząd :gwizdanie:

Jacy wyborcy, taki rząd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Pan Jarosław jest zadowolony z życia w Polsce :good: i bardzo dobrze :hi:.

Nie narzekam tylko pracuję nad własnym dobrobytem...

Nawet jak mi rząd kładzie kłody pod nogami :wink4:

szkoda że większość ludzi woli narzekać niż zmienić podejście :gwizdanie:

mentalność pozostała i jeszcze sporo czasu minie zanim zmienimy podejście do życia i pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ten rząd w końcu wybrał :przebiegly:

Jacy wyborcy, taki rząd ...

Jeszcze się nie przekonaliście :?:

Od '89 mieliśmy różne rządy i wszystkie były takie same...

Myślicie że przyjdzie ktoś inny i będzie lepiej - dalej w to wierzycie :?:

Tu jest największy problem:

mentalność pozostała i jeszcze sporo czasu minie zanim zmienimy podejście do życia i pracy.

edyta Dopisany: 26 Maj 2011, 11:12

Na zachodzie z pracy w kiosku stać cie na nowe auto i wczasy co roku za granica.

Z pracy w kiosku :?: :blink:

Czy może z prowadzenia kiosku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pracy w kiosku

I widzisz robisz zamieszanie obrażasz innych a nie wiesz jak naprawdę tam jest,tam z każdej pracy stać cie tam auto nowe czy inne rzeczy(to jest logiczne chyba bo po to człowiek pracuje),taki jak Ty dzwoni później co super stacji i mówi ze kasjerka w Lidlu zarabia 800euro i tez ja nie stać na nic bo tam jest wszystko droższe.U nas za taka prace stać cie na sól do śledzi.

Kazda partia jakiej nie wyjdzie powinna od razu zwijać manatki a ludzie z nią związani zakaz uprawiania polityki,ostatnia szansa to partia Palikota,ale jak widać ludzka ciemnota dalej wieży w PO PIS czy SLD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pracy w kiosku

tam z każdej pracy stać cie tam auto nowe czy inne rzeczy

eden II?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to jednak jesteś inny...

Ciekawe w którym miejscu kogoś obraziłem :gwizdanie:

Zwyczajnie się zapytałem niedowierzając w to co napisałeś...

Ale teraz wnioskuję że oczywiście na zachodzie jest wszystko, kasjerkę zarabiającą 880 ojro stać na nowe auto, a właściciele małych firm wieczorami popijają wina ze złotych pucharów...

BTW skup się na tym co piszesz bo ciężko Cię zrozumieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie dziwna sytuacja. Skoro wszystkich na wszystko stać to dlaczego protestują :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pracy w kiosku

I widzisz robisz zamieszanie obrażasz innych a nie wiesz jak naprawdę tam jest,tam z każdej pracy stać cie tam auto nowe czy inne rzeczy(to jest logiczne chyba bo po to człowiek pracuje),taki jak Ty dzwoni później co super stacji i mówi ze kasjerka w Lidlu zarabia 800euro i tez ja nie stać na nic bo tam jest wszystko droższe.U nas za taka prace stać cie na sól do śledzi.

Kazda partia jakiej nie wyjdzie powinna od razu zwijać manatki a ludzie z nią związani zakaz uprawiania polityki,ostatnia szansa to partia Palikota,ale jak widać ludzka ciemnota dalej wieży w PO PIS czy SLD.

A ja wierzę tylko w to co sama zrobię :D polityka to już nauka teraz, kto lepiej nauczy się operować narzędziami manipulacji tłumu, znajdzie ten czuły punkt, że ludzie powiedzą - to jest gość na niego zagłosuje, dobrze gada! Prawda zaś jest taka, że z gówna bata nie ukręcisz. Jak wielkie mamy gówno rządzący dowiadują się jak przejma stołki a potem cała kadencję niby coś z niego kręcą przy ograniczonych środkach. Najlepiej zaś kręcą dla siebie , bo mają świadomość, że wiecznie stołków zajmować nie będą. Najlepsi politycy to tacy co mało ingerują w gospodarkę i nie przeszkadzają. Za granicą też bywam i wiem, że nigdzie nei ma takich pensji żeby poszedł i walnął sobie z niej nowe auto. To są wyjątki a u nas w Polsce tez takowe są. Mogą zaś nie martwić się jeśli maja pracę, że w lodówce będzie lód a do wypłaty pól miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy przykład w angoli nowy golf 5 kosztował jakieś 15tys funtów.Ja zarabiałem 800 tyrając 7 dni w tygodniu,angol na podobnym stanowisku za 5 dni 4 lata wcześniej zarabiał 1140 dokładając do tego zonę angola zarabiająca tez 1100 płacącą ratę za nowe auto 500 fontów miesięcznie przy kredycie 6% stać ich na nowe auto?Te zarobki co podałem to takie minimum.

Nie mowie tutaj o krajach typu Portugalia,Hiszpania czy włochy tam nie bylem ale z tego co wiem jest dziadostwo.

Ty to jednak jesteś inny...

Ciekawe w którym miejscu kogoś obraziłem :gwizdanie:

Może w tym ze każesz komuś wyjeżdżać,bo jak widzisz nie ma na to ochoty tak jak i ja takie gadanie jak polityka nie podoba ci się to do widzenia.

Komuny tez nam nikt nie narzucił ale Polacy jak zwykle dziwki sprzedali się ruskim kto nie czytał polecam zagłębić się kronikę polski gdyby nie zabili Sikorskiego w Polsce byłaby demokracja jak przed wojna.

Kolejna kwesta to utrzymywanie polskiej armii i wysyłanie jej na każdą wojenkę USA,za roczne utrzymywanie kontyngentu można zbudować autostradę Chelm - Warszawa obliczył Palikot.Zakładając ze dzisiaj znowu napadają na nas Niemcy którzy maja najnowocześniejszą armie w EU podbicie polski nie trwa dłużej niż podczas 2 wojny światowej,wiec po co tych bandę nierobów utrzymywać ?Sa kraje bez wojska i maja się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...