Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co wy się tak tego Nosba czepiliście?

Opublikowano

a kogo mamy sie czepic?jak to on swapuje :kox: blotniki dwa kupilem wczoraj od rsa tylko ze lewe ale za smieszne pieniadze goscie nie wiedzieli co sprzedaja :no:

Opublikowano

ee tam nie czepilismy sie my go po prostu lubimy a kto się lubi ten sie czubi :>

kazdy wie że to dobry majster tylko powolny :) a my go delikatnie poganiamy :tongue4:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 16:24_________________________________________________to sprzedaj jeden lewy

[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 16:25_________________________________________________może ja kupie gdzieś dwa prawe to tez ci sprzedam :>

Opublikowano

zaraz przyjdzie Nosb i powie zabierać te pseudo S4 :kox:

Opublikowano
  • Autor

Walta sie zabierac ten dziurawy kajak nie bede marnowal baranka na niego :polew:

Opublikowano

Walta sie zabierac ten dziurawy kajak nie bede marnowal baranka na niego :polew:

juz barankiem trzeba pryskać?? faktycznie może daj spokój :gwizdanie:

Opublikowano

nosb zauważyłem ze wszystkie twoje watki zaczynają się od w toku :)

raczej kończą :polew: :polew:

Opublikowano

smiejjcie sie smiejcie jeszcze tylko tona szpachlu i sami bedzie chcieli takiego miec :polew:

Opublikowano

to co robisz z tych dwóch lewych jeden prawy czy sprzedajesz jeden?

Opublikowano

jak mi wypali temat z pracą to tez będę może na rs4 przerabiał :naughty: ale najpierw swap na 1.8t ale ciagle chodzi mi po głowie 2.7 :gwizdanie:

Opublikowano

niby tak ale jakoś nie wyobrażam sobie rozstania z moją dotychczasową a4. A pracując na szrocie mogę se modzić i kosztów wielkich nie ponoszę :decayed:

Opublikowano

w bobrzanach, czekam własnie na jakiś 1.8t bo póki co nie ma :confused4: ale to 2.7 nie wiem czy już nie za droga zabawa

Opublikowano

jak mi wypali temat z pracą to tez będę może na rs4 przerabiał :naughty: ale najpierw swap na 1.8t ale ciagle chodzi mi po głowie 2.7 :gwizdanie:

2,7 z przednim napędem to nie będzie dobry pomysł :gwizdanie:

Opublikowano

jak mi wypali temat z pracą to tez będę może na rs4 przerabiał :naughty: ale najpierw swap na 1.8t ale ciagle chodzi mi po głowie 2.7 :gwizdanie:

2,7 z przednim napędem to nie będzie dobry pomysł :gwizdanie:

chyba że zmniejszą moc :kox:
Opublikowano

właśnie ośka to główny problem

Opublikowano

kupilem dwa lewe bo sie opylalo jak sie nie dostanie d*py ori a raczej napewno to z nich jakos trzeba wycudowac tylne blotniki nosb moze magica jakiegos tam ma u siebie po fachu :)

Opublikowano

właśnie ośka to główny problem

zrobisz swap na 2,7 i bedzie tak

była furka tasina

Kasku na alegro są dwa błotniki ale po 700zł/szt :thumbdown:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 23:50_________________________________________________http://allegro.pl/blotnik-l-audi-rs4-rs-4-s4-i1636342477.html

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.