Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

przecież zderzak z sedana jest inny niżw avancie dlatetgo pytam :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 18:50_________________________________________________

powiedzcie mi - jaki bedzie zderzak rs4 sedanie- z avanta

nie było w sedanie RSów

Buba nie dobijaj mnie nawet- przecież q..wa wiem. chodzi mi jak zderzak z avanta do sedana ma pasować?

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyspawac z dwoch jeden.

Tam gdzie w avancie jest dziura tam trzeba dorzezbic gore z sedana :wink4:

Gdzie Wy wynajdujecie tylne cwiary do RS4.

Szukam od kilku miechow i nic :wallbash:

Przy okazji jaka cena w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaleźć tylne ćwiary to ... kiepska sprawa

w aso DROGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale znalazles kilka kompletow recaro :tongue4: Nie mozna miec wszystkiego :polew:

Sprzet kaska stoi w trawie. Wrocily elementy z floku , wszystkoe czesci do przebudowy leza i gnija :) Silnik odpala , wszystko gra. Pojutrze skoncze fmic , a po niedzieli auto leci do blacharki/malowania.

Co do cwiar : do b5 to jakies nieporozumienie ceny z aso. Do b7 da sie przelknac. Pozatym koszt nafkola do b5 w aso nie wiem chyba 500-600 zl a do b7 130 wiec jest troche roznicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale jakie sa to ceny ? :)

Musze zadzwonic do Aso i zapytac.

A z ciekawosci ile do B7?

Ostatnio widzialem na allegro za 2500zl sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś się orientowałem w cenach tylnych błotników do RS4 B5 i cena chyba była w granicach 5 tyś za szt :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/listing.php/search?category=4096&sg=0&p=2&string=audi+rs4&params_top_cookie=eae0e7d936d687c466a92d2966d812a1dcce6c68

przód jeszcze się nzajdzie na allegro ale d*py brak ani do B5 ani do B7 - tak jak Nosb szukał też nie albo chore ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl do B7 w avancie do zdobycia bez wiekszych problemow.

Przod to zaden problem w b5 jak i b7 :wink4:

Ale tyl do B5 to dopierow wyzwanie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyl do rs4 b5 jak pytalem rok temu to 5400zl za strone :kox: :kox: za nadkole tyl placilem w skodzie 460zl (gajos cos kolo 540zl)_reszte mialem z aftermarketu...jak co to kumpel chce takie nadkola pchnac bo zmienial na nowe chce po 200kr za sztuke czyli ok..100zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyl do rs4 b5 jak pytalem rok temu to 5400zl za strone :kox: :kox: za nadkole tyl placilem w skodzie 460zl (gajos cos kolo 540zl)_reszte mialem z aftermarketu...jak co to kumpel chce takie nadkola pchnac bo zmienial na nowe chce po 200kr za sztuke czyli ok..100zl

Jakbys widzial gdzies do B5 cwiary dawaj znac :embarrassed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyl do rs4 b5 jak pytalem rok temu to 5400zl za strone :kox: :kox: za nadkole tyl placilem w skodzie 460zl (gajos cos kolo 540zl)_reszte mialem z aftermarketu...jak co to kumpel chce takie nadkola pchnac bo zmienial na nowe chce po 200kr za sztuke czyli ok..100zl

Jakbys widzial gdzies do B5 cwiary dawaj znac :embarrassed::wink4:

co Ty teraz będziesz B5 rezał??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyl do rs4 b5 jak pytalem rok temu to 5400zl za strone :kox: :kox: za nadkole tyl placilem w skodzie 460zl (gajos cos kolo 540zl)_reszte mialem z aftermarketu...jak co to kumpel chce takie nadkola pchnac bo zmienial na nowe chce po 200kr za sztuke czyli ok..100zl

Jakbys widzial gdzies do B5 cwiary dawaj znac :embarrassed::wink4:

co Ty teraz będziesz B5 rezał??

Na ta chwile zbieram graty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys widzial gdzies do B5 cwiary dawaj znac :embarrassed::wink4:

napewno ci dadza jak sami pewnie szukaja zreszta jeszcze mi tez jedne potrzebne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...