Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek ale czasy sie zmienily, teraz te urzadzenia sa bardziej precyzyjne. Kiedys mialem taki alarm w Toyocie, to jak przechodziles z metr od niej to juz wyla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Mi na szczęście nic.. Ale miałem na myśli Mirona.

Młyn mam przedświąteczny to nie mam kiedy lookać na forum i teraz zauważyłem co się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ale czasy sie zmienily, teraz te urzadzenia sa bardziej precyzyjne. Kiedys mialem taki alarm w Toyocie, to jak przechodziles z metr od niej to juz wyla :)

no i właśnie o to chodzi będziesz latał do auta co tylko przejedzie koło auta jakiś oszołom z głośnieszym wydechem albo jakiaś ciężarówa takie czujniki wstrząsowe albo pojemnościowe są mało dokładne i ciężkie do skalibrowania bo z mojego doświadczenia były za czułe albo za słabo odbierały drgania zwłaszcza gdy się oddalałeś od miejsca montażu i pamiętajcie że takie czujniki montuje się bezpośrednio na karoserii bo w zapalniczce to żeby wyłapywało drgania to musi chyba ktoś skakać po aucie. Te czujniki stosuje się w autoalarmach jako szczekaczki tzn. jako straszaki żeby się nie zbliżać ale nie jako czujniki powiadamiające o alarmie chyba że centrala ma możliwość zliczania alarmów od takiej szczekaczki i dopiero po kilku sygnałach w odstępach czasu traktuje to jako włam ale takie coś to raczej mają centrale obiektowe w samochodowych się nie spotkałem (może takie są ?) ja w każdym razie nie ufam takim czujnikom tylko z pośrednich to mikrofale , PIR a z bezpośrednich to zwykły hebel przełącznika drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jak cos to krzycz, cena ostateczna to 1450zł .Pzdr

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

Hahahha, Pablo bez głupich insynuacji mi tutaj :)

Moja jeszcze w samochodzie jezdzi :wink:

Kerczi sorry, że tak truję, ale chwilowo muszę odpuścić sobie temat RNS-E. Moja kobieta wpadła w furię, jak się o tym dowiedziała ;( Całe szczęście, że zgodziła się abym mógł zakupić na lato 18-stki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nic sie nie dzieje :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jak cos to krzycz, cena ostateczna to 1450zł .Pzdr

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

Hahahha, Pablo bez głupich insynuacji mi tutaj :)

Moja jeszcze w samochodzie jezdzi :wink:

Kerczi sorry, że tak truję, ale chwilowo muszę odpuścić sobie temat RNS-E. Moja kobieta wpadła w furię, jak się o tym dowiedziała ;( Całe szczęście, że zgodziła się abym mógł zakupić na lato 18-stki.

Krumak, chłolpie popełniłeś podstawowy błąd - NIE WOLNO mówić kobiecie co ile kosztuje, mówisz że wymieniłeś ramke od radia i to kosztowało jakieś grosze (chyba że to ona jest dyspozytorem pieniędzy, wtedy sytuacja faktycznie nieciekawa :decayed:)

Ja wiem jedno - gdyby moja narzeczona wiedziała ile kasy niepotrzebnie poszło w mojego ulepa, dzisiaj nie byłaby moją narzeczoną :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kolegi szwagier potrzebuje kupić dojazdówkę ori do B6 pilnie, jak by ktoś miał to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIema siema

a gdzie Ty był chłopie jak cię nie było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jak cos to krzycz, cena ostateczna to 1450zł .Pzdr

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

Hahahha, Pablo bez głupich insynuacji mi tutaj :)

Moja jeszcze w samochodzie jezdzi :wink:

Kerczi sorry, że tak truję, ale chwilowo muszę odpuścić sobie temat RNS-E. Moja kobieta wpadła w furię, jak się o tym dowiedziała ;( Całe szczęście, że zgodziła się abym mógł zakupić na lato 18-stki.

Krumak, chłolpie popełniłeś podstawowy błąd - NIE WOLNO mówić kobiecie co ile kosztuje, mówisz że wymieniłeś ramke od radia i to kosztowało jakieś grosze (chyba że to ona jest dyspozytorem pieniędzy, wtedy sytuacja faktycznie nieciekawa :decayed:)

Ja wiem jedno - gdyby moja narzeczona wiedziała ile kasy niepotrzebnie poszło w mojego ulepa, dzisiaj nie byłaby moją narzeczoną :grin:

Po tym jak inwestowałem kasę w poprzednią A3 moja kobita się wycwaniła i zrobiła się bardziej spostrzegawcza, odróżniła nawet spryski mgiełkowe od zwykłych :kwasny:. Kasą dysponuję ja, ale wolę wrzucić do siebie felgi 18 z RS4, a na RNS-e i tak przyjdzie jeszcze czas. Tyle tylko, że RNS-e mi się śni po nocach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIema siema

a gdzie Ty był chłopie jak cię nie było ?

k**wa sam nie wiem hehe jakos tak zapomn ialem o forumowym zyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa sam nie wiem hehe jakos tak zapomn ialem o forumowym zyciu.

Nie piardol boś stary wyga i zawsze powinieneś pamiętać o forum nawet jak zmieniłeś markę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mówicie o jakiś wynalazkach gps z allegro... Stać Was więc w czym problem założyć GPS w firmie np JUSTUS. Macie u nich wszystko i nic Was nie obchodzi. Ktoś Ci jebnie auto to w 5 min grupa interwencyjna jest koło auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mówicie o jakiś wynalazkach gps z allegro... Stać Was więc w czym problem założyć GPS w firmie np JUSTUS. Macie u nich wszystko i nic Was nie obchodzi. Ktoś Ci jebnie auto to w 5 min grupa interwencyjna jest koło auta

Dokładnie o tym pisałem. Dodatkowo masz w zależności od TU zniżki na AC 5-15%. Miesięcznie kosztuje to pewnie około 20-30 zł ale suma sumarum może wyjść na zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...