Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

bry...

dzis w nocy Lenox miał włamanie do swojego A4 i RNS poszedł :kwasny::kwasny::kwasny: zaczęło sie znowu Skur.....y

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

jak to jest sprzęt grający jest w polisie AC z urzędu i wystarczą fotki wnętrza czy trzeba dobezpieczać car- audio ?

f*ck :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Krumak, a Ty sobie sciagaasz VCDSa jakiego badz i z niewiadomo jakiego zrodla i chcesz do swojego kabla go podlaczyc??

Rozumiem, że masz na myśli to, iż kabel musi być przygotowany pod konkretną wersję VCDS'a. Tak, ściągłem z chomika wersję 11.11, ale spróbuję też odpalić wersje 10.6. Starsze wersje VAGA mi śmigają na wirtual pc pod windowsem 7 64bit.

To przygotuj sobie gaśnice i ewentualnie rob to gdzies blisko elektornika.

Przeciez kabel nie jest tylko zwykłym kablem do komunikacji, tylko sam w sobie również ma interface (a właściwie klon jakiegos tam ori interfacu)

kabel się używa tylko i wyłącznie z oprogramowaniem dostarczonym razem z kablem (bo to i to to klony)

są przypadki miszania softem+kablami gdzie ludzikom spalila się elektornika, w najlepszym przypadku spalili laptopa a mając troche mniej szczescia mozna spalic elektornike auta...

tak ze ja nie byłbym taki hop do przodu z taka miszanina i probowaniem przypadkowego oprogramowania...jak chcesz to SIEMIAN ma kable na handelek

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

potrzebuje zawieść mała paczkę do Radomia nie wybiera się ktoś z Was w najbliższym czasie :whistling:

Piotrek Machał jedzie w PIATEK do WAWY jak chcesz to mysle ze nie bedzie problemu.

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

jeba*e buce...wybili szybe czy tak weszli przez drzwi??

Mial RNSa od nowosci czy dokladal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

jeba*e buce...wybili szybe czy tak weszli przez drzwi??

Mial RNSa od nowosci czy dokladal?

szybka do wymiany :) dokładał RNS-a :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, Panowie ktoś pomoże (np. w weekend - rozliczenie dogadamy :wink:) podłączyć kabelki pod lusterka fotochrom zewn. do B6? Sam nie dam rady znaleźć czasu w najbliższych dniach się przyuczyć, a do tego nie mam żadnego przyzwoitego miejsca (jakiś cieplutki garaż:).

Ponoć przy know how, to może zająć ponad godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, Panowie ktoś pomoże (np. w weekend - rozliczenie dogadamy :wink:) podłączyć kabelki pod lusterka fotochrom zewn. do B6? Sam nie dam rady znaleźć czasu w najbliższych dniach się przyuczyć, a do tego nie mam żadnego przyzwoitego miejsca (jakiś cieplutki garaż:).

Ponoć przy know how, to może zająć ponad godz.

no z tą godziną to Cie troche poniosło ;) - żeby zrobić to porządnie to jakoś koło 3

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

jeba*e buce...wybili szybe czy tak weszli przez drzwi??

Mial RNSa od nowosci czy dokladal?

szybka do wymiany :) dokładał RNS-a :wink:

czyli nie zwrócą Mu za RNSa?? miał go już podczas ubezpieczenia??

pierdo*le przyciemniam szybki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, Panowie ktoś pomoże (np. w weekend - rozliczenie dogadamy :wink:) podłączyć kabelki pod lusterka fotochrom zewn. do B6? Sam nie dam rady znaleźć czasu w najbliższych dniach się przyuczyć, a do tego nie mam żadnego przyzwoitego miejsca (jakiś cieplutki garaż:).

Ponoć przy know how, to może zająć ponad godz.

no z tą godziną to Cie troche poniosło ;) - żeby zrobić to porządnie to jakoś koło 3

Takie info dostałem od potencjalnego sprzedawcy :decayed: Chociaż z drugiej strony, jak ktoś da radę pomóc, to pewnie to robił kiedyś i wie ile to zajmuje.

Ktoś pomoże ogrzać lustra na pier@#$%ną zimę? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry...

dzis w nocy Lenox miał włamanie do swojego A4 i RNS poszedł :kwasny::kwasny::kwasny: zaczęło sie znowu Skur.....y

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

jak to jest sprzęt grający jest w polisie AC z urzędu i wystarczą fotki wnętrza czy trzeba dobezpieczać car- audio ?

współczucia :kwasny: coś niedobrego na krk dzieję się... gregfr włam do auta... dwa dni później sam widziałem razem z Pablem jak mi jakiś ku**s do auta na parkingu pod MC zaglądał... trzeba uważać gdzie się auto zostawia...

ja prdle RNS.. to bedzie ostatnia rzecz jaką do auta wrzucę..

ale się uśmiałem :decayed::polew: ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry...

dzis w nocy Lenox miał włamanie do swojego A4 i RNS poszedł :kwasny::kwasny::kwasny: zaczęło sie znowu Skur....y

jak to jest sprzęt grający jest w polisie AC z urzędu i wystarczą fotki wnętrza czy trzeba dobezpieczać car- audio ?

kur... :/ czlowiek sie dorabia, odklada kase, a takie gnoje w 3 min zapier.... :/ dowiedzialem sie ze 10 dni po tym jak mi probowali dzwignać samochod na tym samym parkingu gosciowi z nowki Superb ukradli navi :kwasny: rozbili szybe od pasazera :kwasny: i to qr....a pod dzialajaca kamera :kwasny::facepalm:

chyba bede musial doubezpieczyc RNS-E bo mam dokladane :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki koleś dzwoni że chciał zwrócić nowe dywaniki bo były rozpakowane do zdjęcia :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki koleś dzwoni że chciał zwrócić nowe dywaniki bo były rozpakowane do zdjęcia :facepalm:

:facepalm::facepalm::facepalm: to powiedz mu, zeby zaniosl do drukarni to mu zalaminuja i sobie sam otworzy :doh:

HA ! WIEM ! Wymyslilem!:decayed: Bo on chce miec dywaniki na podlodze w folii, zeby mu sie nie ubrudzily, bo przeciez jakby kiedys sprzedawal to wiecej wezmie :polew:

ludzie to maja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry:hi:,

dziadostwo w tym krk... robić się nie chce tylko wszystko po jak najmniejszej linii oporu... :kwasny:

Lenox długo miał ten RNS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

Ma ktoś na sprzedaż grzane wkłady lusterek do B6? Komplet mnie interesuje

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

ja mam grzane z fotochromem, zainteresowany?

fotochromu nie mam w opcji więc szkoda kaski na takie, zamówiłem dziś u znajomego w hurtowni po 28zł/szt. :wink:

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Oglądał już ktoś?

1bb8e59a898333090428a5a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...udało się odzyskać 23 silniki o wartości około 1,2 mln zł." no to jednak troche drozsze jak te nasze RNS... nie wiedzialem, ze to jest az tyle warte :kwasny:

Ile wtedy bylo wszedzie miejsca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry:hi:

możliwe, że znowu mi się nie uda dotrzeć jutro na mojego pierwszego spota, bo żona zaprosiła do nas gości... :/ a chętnie bym się czegoś dowiedział więcej o mojej Audicy...

Przyznaj szczerze, że chcesz się wymigać od kubełka dla chłopaków :tongue4:

Absolutnie nie! Mam nadzieję, że żona przełoży tych gości, to się zjawię na 100%! Z kubełkiem oczywiście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...