Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

no i jest :wink: wyrezane :naughty:

http://images42.fotosik.pl/795/b0642a35369922e7gen.jpg

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

troche było przeróbek bo z 3.0 TDI nie pasuje P&P ale co tam Witek zrobił profi robote :wink:

:shock3::kox::good:

:bry:

Sorki Łukasz że wczoraj do Ciebie nie zadzwoniłem, ale wróciłem do domu po 19-stej i byłem okrutnie zmęczony. Odbijemy to sobie na zlocie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witojcie!

strzałka Olo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie!

strzałka Olo :)

Co tam slychac w wielkim swiecie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest :wink: wyrezane :naughty:

http://images42.fotosik.pl/795/b0642a35369922e7gen.jpg

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

troche było przeróbek bo z 3.0 TDI nie pasuje P&P ale co tam Witek zrobił profi robote :wink:

Super wygląda:wink:

Ja bym jednak wyrezał proste rurki jak Grzesiek ostatnio, bo takie na dół to jak fajeczka opada :decayed:

Końcówki proste tylko dospawać np. Ultera 80mm i będzie :kox: i nie ma że kopci :wink:

Np. Model Nx07.3 1439b2b9ef24bf4c.jpg

Masz u mnie w temacie http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-abc-czarnuch-2-6-v6-11309/

Błyszczy się dobrze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:siemka wszystkim

:hi:

Gabriel , wtryski zakodowane w 3.0 TDI :) Pasują i śmigają :) Chociaz jak to w ASO mieli opory :) Twoje będą w Srodę u mnie :)

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

Witojcie!

strzałka Olo :)

Co tam slychac w wielkim swiecie? :)

wódeczka ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest :wink: wyrezane :naughty:

http://images42.fotosik.pl/795/b0642a35369922e7gen.jpg

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

troche było przeróbek bo z 3.0 TDI nie pasuje P&P ale co tam Witek zrobił profi robote :wink:

Super wygląda:wink:

Ja bym jednak wyrezał proste rurki jak Grzesiek ostatnio, bo takie na dół to jak fajeczka opada :decayed:

Końcówki proste tylko dospawać np. Ultera 80mm i będzie :kox: i nie ma że kopci :wink:

Np. Model Nx07.3 http://images39.fotosik.pl/312/1439b2b9ef24bf4c.jpg

Masz u mnie w temacie http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-abc-czarnuch-2-6-v6-11309/

Błyszczy się dobrze :naughty:

Pablo będziesz modził coś jeszczee swojego czarnucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo będziesz modził coś jeszczee swojego czarnucha?

Sam nie wiem już daaawno nic nie modziłem, ksenony chce z powrotem założyć ale tym razem 4300 i jak byście mieli jakieś sprawdzone to dajcie namiary, Marek się już nie zajmuje ksenonami z tego co mówił Wąski.

Obniżył bym go trochę i kminie czy jakieś fele zapodać:eusathink:

A tak to już nic nie modzę bo wolę odłożyć kasę na nową A4.

Dzisiaj byłem u mechanika sprawdzić zawieszenie i w ogóle stan auta malina, wsio ok.

W tygodniu jadę pomalować błotnik bo od 19" mi błotnik wybiło:decayed: i lakier zszedł na krawędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo będę zakładał koncówki ultera tylko zastanawiam sie jakie czu okrągłe ścięte czy spłaszczone ,myślałem o ulter 90 RS choć mi osobiście podobają sie bardziej owalne spłaszczone bokami i ścięte na końcu:eusathink:

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

nie wszystko naraz :wink:

---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

Panowie juz czwarta osoba mówi mi ze mi silnik głośno chodzi czy moze to być spowodowane tym ze narazie nie mam osłon silnika i kratek w zderzaku bo juz zaczynam sie martwić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki raczej nie mają nic do rzeczy, ale przed dzwonkiem było chyba wszystko ok. Żeby się nie okazało że ci się coś przedstawiło chyba że rzeczywiście łożysko altka

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto w Krakowie zregeneruje mi łożysko alternatora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu :naughty:

Gruszka a co Ty nie śpisz o 2 w nocy :shock3: wow

bo o tej skończył dzień kobiet bierz przykład z chłopaka nie tylko tulipanka buzi i lecę kratki wkładać i dwururkę bo przy jednej to i kocur zdechnie

widać niezły z niego tygrysek był bo pisał do mnie o leczenie kanałowe czyli ostro musiało być :naughty:

Panowie juz czwarta osoba mówi mi ze mi silnik głośno chodzi czy moze to być spowodowane tym ze narazie nie mam osłon silnika i kratek w zderzaku bo juz zaczynam sie martwić :kwasny:

ty tu takie inwestycje a motur się kończy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha... Dwururke juz ma to najwyżej włożyć 3.0 a o tak pierdo nie se moda kolejnego

P. S. A ja myślałem że już tam wszystko wyrezalem

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron, jak masz chwile czasu to podjedz pode mnie, mam koncowki RS w samochodzie - dzis kupilem, przymierysz sobie i zobaczysz jak Ci to wyglada.

Jezeli chodzi o gorna oslone to robi ona dosc znaczna roznice, jezeli o dolne to nie powinno byc roznicy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest :wink: wyrezane :naughty:

http://images42.fotosik.pl/795/b0642a35369922e7gen.jpg

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

troche było przeróbek bo z 3.0 TDI nie pasuje P&P ale co tam Witek zrobił profi robote :wink:

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto w Krakowie zregeneruje mi łożysko alternatora ?

Łożyska się nie regeneruje tylko wymienia, mogę Ci to zrobić :-). Są tam 2 sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron no to teraz lans bans będzie po mieście :)

Panowie gdzie w Krakowie można kupic fajna torbę najlepiej skórzaną ( chociaż nie koniecznie ) na laptopa 17 " ?

Tylko błagam nie sklepy internetowe i alledrogo...

jak coś wiesz gdzie mnie szukać

Torebki - Man - ZARA Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...