Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Kerczi take it easy :wink:

Prawda jest taka, że jeśli ktoś kupując taką A8 liczy skrupulatnie koszty to oznacza to, że go na nią nie stać. Nie ma też co porównywać A4 B7 do A8.

P.S. U mojego kumpla w Mondeo z 2011 roku jeden amor z aktywnego zawieszenia kosztował 1800 zł, a po 30 tyś. km posypały się dwie sztuki. A zamienników do tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Michail - co z tego ze jest 8pompek - jak sa to poprawione pompki i nic sie z nimi nie dzieje. Paliwo...fakt wezmie ze dwa litry wiecej...

a pneumatyka o ktorej mowisz to stereotyp z poprzednich lat...

fakt lepiej zeby go nie bylo, ale znow bez przesady...amortyatory...wiesz w ASO to i ja powinienem zaplacic za wtryski 10K

generalnie wg. mnie duzego przeskoku nie ma miedzy 3.0 a 4.2....moim zdaniem nawet duzo lepsza jednostka...

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

p.s. Michail jak Ty mi wysylasz gosci ktorzy tak wyliczaja eksploatacje to nie ma rzeczywiscie o czym mowic...

CYTAT:

Prawdziwe stwierdzenie.

Roczne koszty przy przebiegu 30tyś:

1. Dwa przeglądy z olejami, filtrami x 2000zł = 4000 zł

2. Opony Pirelli "19" 4500 zł

3. Klocki przód co 15tyś, czyli 2 x 1000zł = 2000 zł

4. Tarcze przód, tył - zuzycie 30% x 1400zł = 420 zł

5. Ubezpieczenie OC/AC 60% zniżek 4400 zł

6. Paliwo 10l/100km x 30 tyś x 5zł/l = 15000 zł

7.Wycieraczki dwie wymiany x 120 zł = 240 zł

Suma 30560 zł

:facepalm::facepalm::facepalm:

eeeee jak chcesz to kupuj :whistling: ale mnie przewiez badz sie daj przejechac jak kupisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś podobnego dzisiaj widziałem na placu centralnym tylko motocykl hamował przed przejście a z tyłu mu Accord walnął w oponę, na szczęście mała prędkość i chyba w rezultacie nie było uszkodzeń żadnych

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Może ktoś zainteresowany :decayed:

Audi Quattro Lubin ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziękuje bardzo za ogarnięcie... już zwątpiłem i widziałem a4 na lawecie - nie wiem jak dziękować za poświęcony czas i cierpliwość

jeszcze raz bardzo dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs6 miadzdzy:slina:

idze... idze... spojlery i tylne szyby a'la wiejski tuning:facepalm:

pewnie w zwyklej by nie robilo to takiego wrazenia ale masz ta swiadomosc iz tam jest silnik ktory ma 500koni a wtedy sie na nia patrzy inaczej to tak jak kobieta ma ogromne piersi to juz sie wydaje ze ma ladniejsza twarz :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redjasper, You're welcome…

I dzięki wszystkim innym za przygarnięcie nowicjusza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota

Paowie dzwonił do mnie kumpel że ma do sprzedania coś takiego, twierdzi ze nie jest bardzo strzelona pytanie ile by trzeba włożyć do tego ? do zobaczenia okolice Sandomierza

F.H.U. M-AUTO, Audi A6 Allroad okazja - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zrobione tak żeby było mało widać. 20dychy lekko w to wpakujesz

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

Chyba nawet więcej

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota

Paowie dzwonił do mnie kumpel że ma do sprzedania coś takiego, twierdzi ze nie jest bardzo strzelona pytanie ile by trzeba włożyć do tego ? do zobaczenia okolice Sandomierza

F.H.U. M-AUTO, Audi A6 Allroad okazja - otoMoto.pl

Tak na powaznie czy zartujesz? Przeciez tam podłoga zmieta...20tys to tam wpadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłoga, podłużnice, poduchy, deska, półos , kolektory,i co najgorsze pneumatyka

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku jak widzisz taka panamera z 3 litrowym dieslem to troszkę inna półka cenowa niz myślałeś chyba..:

Panamera - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Widzę, widzę… sam tematu nie śledziłem i nie wiedziałem, że w tym motorze są dopiero od 2 lat. A bratu, cóż… na konto nie zaglądam, przekonamy się za rok jak mu idzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zadzwonie i zapytam szczegółowo, wywalił dzwona osobiscie to chyba wie jak bardzo....ale tezmi sie widzi ze 2 dyszki do wlozenia lekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ochłoń szkoda kasy na telefon Karol i Paweł ci z grubsza dobrze liczą dwie dyszki pęknie nawet nie wiesz na co ja to bym jeszcze lekko piątkę do tego dołożył. Widać że mocno w koło poszło (fela inna) i o podłogę się fest zaparło więc tak w ciemno to tak ćwiara jak ta X3 a jak jeszcze motor ma uwalony kolektor jak u Karola to ........ kupisz i będziesz kwartał składał do kupy.

Redjasper nie dziękuj tylko na przyszłość zabieraj się do roboty z tym co trzeba. Jak zauważyłeś audi nie lubi drucików na pętelkę. Jakbyś miał to co trzeba to byś się już cieszył manetką i nie było by stresa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie kupiłeś koniec końców tej x3?

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie kupiłeś koniec końców tej x3?

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

było być a nie wcierać wosk w rame bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota

Paowie dzwonił do mnie kumpel że ma do sprzedania coś takiego, twierdzi ze nie jest bardzo strzelona pytanie ile by trzeba włożyć do tego ? do zobaczenia okolice Sandomierza

F.H.U. M-AUTO, Audi A6 Allroad okazja - otoMoto.pl

ona moze byc takze po zalaniu pozatym jest z wloch wiec mozliwe iz przed wypadkiem byla juz cala malowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...