Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ja też przyjade nowym nabytkiem

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o której zaczynamy pochwałę "nowych nabytków"?

Opublikowano
To ja też przyjade nowym nabytkiem

i gruszka zawstydzi wszystkich :decayed:

Opublikowano

Najlepiej przypomnijcie mi jutro bo spot jest we wtorek :decayed:

Opublikowano

Panowie a będzie miał ktoś możliwość podpięcia pod kompa :>?

Opublikowano

to ja tez moze przyjade pochwalic sie nowym nabytkiem

Opublikowano

Gruszka kupiłeś to rs6?? :naughty:

Opublikowano
Panowie a będzie miał ktoś możliwość podpięcia pod kompa :>?

mój chiński vcds się zje... ale myślę że na pewno ktoś będzie miał jakiegoś vaga :wink:

Opublikowano

kabel mam tylko lapa trzeba bo w starym padła mi bateria a na nowy jest win8 64 :kwasny: A na parkingu raczej ciężko o gniazdko.

Opublikowano

jaki masz ten kabel ? są sterowniki pod windows 7 do niego ? to mogę zabrać net booka

Opublikowano

kiedyś już próbowaliśmy na spocie odpalić na net booku i lipa. Sterownik są pod win 7 32bit

Opublikowano

próbowaliście na 7 w xp mode ? podeślij sterowniki na maila: [email protected]

Opublikowano

Ja mogę zabrać laptopa mam win 7 ale 64bit ma ktoś takie sterowniki ? Kabel też mam ze sterownikami, ale nie działa chyba że ktoś mógłby mi pomóc to ogarnąć:)

Opublikowano
:hi: Panowie! ostatnio byłem trochę "out of range":kwasny: tu wakacje z żoną, tu zapie***l w pracy... więc generalnie zonk... we wtorek postaram się pojawić na spocie, a i mam pytanie, czy nie znacie jakiegoś dobrego lakiernika... byłem w Tarnowie i jakiś c**j mi tak przytarł lewy tył, że mnie do tej pory boli... trzeba też lekko klepnąć lewy tylni błotnik w okolicach drzwi... + wymiana listwy na drzwiach ze znaczkiem S-Line... zresztą we wtorek zobaczycie...:kwasny:
Opublikowano

Ja mam sterownik pod win7 64 bit, śmiga aż miło ale jutro pracuje na noc wiec mnie nie będzie

Opublikowano

Panowie potrzebuję kogoś kto zna i ma VCDS'a lub VAG'a do sprawdzenia błędów, stanu DPF'a oraz odblokowania DVD. Samochód to A6 C6 2.0 Tdi CAHA

Opublikowano

miodzio gniazdka na parkingu są i działają :)

Opublikowano
Witam!

Dzięki za zaproszenie, ale już na samym początku trochę prywaty - szukam namiarów na jakiś szrot z częściami do a4 b8 - pomoże ktoś?

608451262 Kawałek za Skawiną ale gość ma trochę gratów do CCCO

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

Z Wislickiej na dol na Stella Sawickiego nowy asfalt właśnie kładą i walce pełną parą zasuwają :wink:

Pier....lisz :shock3: i co zdąrzy się przejechać czy rozwalcują

Pozdrowienia z nad morza nie ma to jak odpocząć przy szumie fal i wrzasku QTASA łażącego wzdłuż brzegu "naleśniki z polskim serem gotowany bób"

jeszcze raz i chyba mu jebne z czaka

Przejedz sobie nieco dalej poza miejscowość i będziesz miał spokój

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

o której zaczynamy pochwałę "nowych nabytków"?

Ja bym też wpadł w końcu po długiej przerwie ale dopiero o 21, oczywiście z nowym nabytkiem :grin:

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.