Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jarko a Ty nie wiesz ze audi ma rozstaw 5x112 :mysli: :gwizdanie:

Ja Ci wzór pokazuje mniej więcej :naughty: a rozstawu to se Sam szukaj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z korporacji branży IT opracowała dyski twarde o nieskończonej pojemności. Mają trafić na rynek jak tylko skończą się formatować....[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 12:01_________________________________________________W sklepie:

- Jest wódka?

- A jest osiemnaście ukończone?

- A jest koncesja?

- Oj masz, zażartować nie można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci wzór pokazuje mniej więcej :naughty: a rozstawu to se Sam szukaj

Jarko to Ty nie wiesz ze Cuber tylko ORI rzeczy kupuje :mysli: Fele tylko ORI :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci wzór pokazuje mniej więcej :naughty: a rozstawu to se Sam szukaj

Jarko to Ty nie wiesz ze Cuber tylko ORI rzeczy kupuje :mysli: Fele tylko ORI :tongue4:

To znajdź se ori, żeby były podobne - chciałem Ci tylko kierunek wskazać :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_jest_takie_audi_podejrzane-t47463.0.html - tutaj była B7 na fajnych felgach, może ktoś z Was widział. Coś podobne jak ma Nims, tylko mniej ramion - chyba 5. Czarna buda, taka felga :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jest okazja do opicia.Cuberek zmienił sobie literkę w nicku z "c" na "C" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jest okazja do opicia.Cuberek zmienił sobie literkę w nicku z "c" na "C" :polew:

prezesik ale wymyśliłeś :naughty: chociaż każda okazja jest dobra :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam pytanie jakiej firmy zawieszenie do przodu wybrać? Zamierzam wymienić całość cos mi juz stuka jak wjeżdzam na niski krawężnik przy skręconych kołach i czasem przy hamowaniu. Czy waro inwestować 1,3 tys w zawieche lemforder? A może lepiej kupic jakieś tańsze zamienniki? Czy ktoś już wymieniał przednią zawieche?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam pytanie jakiej firmy zawieszenie do przodu wybrać? Zamierzam wymienić całość cos mi juz stuka jak wjeżdzam na niski krawężnik przy skręconych kołach i czasem przy hamowaniu. Czy waro inwestować 1,3 tys w zawieche lemforder? A może lepiej kupic jakieś tańsze zamienniki? Czy ktoś już wymieniał przednią zawieche?

tylko lemforder, to to samo co Ori :wink4: w nic innego bym się nie bawił, tylko ta cena coś za wysoka mi się wydaje :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...