Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz co się spinasz ?

Być może Twoje B8 jest idealne technicznie ale co do stanu blacharsko-lakierniczego nie bede sie wypowiadał .....

Pije do tego ze po raz kolejny przed zakupem samochodu wszyscy z Krakowa będą poruszeni do każdego będziesz dzwonił o radę ale i tak zrobisz po Swojemu więc będzie wesoło.....

przykład : X3 , Trójka , B8................ :hi:

ps. no offence :)

szydercy..... b8 igla a ze lakier robiony.... Cuber..... nie kazdego stac na bezwypadkowe ;)

Jak mnie nie stać to nie kupuje OT tyle w temacie.....

Cuber nie kazdemu zalezy zeby nie miec zadnej ryski na masce i co chwile malowac w ASO tez moglbym sie przyczepic ze malowany ale mam to w d*pie, dla mnie stan techniczny jest o wiele wazniejszy niz elementy lakiernicze i o ile x3 i 3 byly pechowe to ta b8 nigdy mnie nie zawiodla i gdyby nie pewne kwestie rodzinne nigdy bym sie jej nie pozbywal tym bardziej po zrobionych rzeczach ktore w tym modelu byly wadliwe i najbardziej kosztowne. nie ukrywam ze samochod byl malowany bo i po co choc ja z nim w tej kwestii nic nie robilem, jak ktos chce jezdzic b8 za rozsądne pieniadze to nie mozesz mu tego zabronic, ja sie nie spinam tylko to juz nie pierwszy raz gdzie ktos oferuje do sprzedaży samochod a reszta obrabia mu dupe i komentarze typu.... przyspozysz pracy kolegom z forum... nie bardzo rozumiem.... kto nie chce nie kupuje..... a moze znajdzie sie ktos kogo nie stac na bezwypadkowe. Dante kupił bezwypadkowe i co..... historie znasz.... wiec wole byc pewny ze auto dojedzie a lakier..... zawsze mozna zmienic lub okleic....nie przywiązuje do tego wiekszej uwagi. zatem relax ;) Edytowane przez boseron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli wszystko ładnie zrobione to czemu nie. Mojego A4 mi prawie dookoła zarsyowali (kluczem czy czymś? i po lakierowaniu widać różnicę. Nie interesuje mnie to. Ważne żeby swoje zadanie spełnieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była inna odpowiedz ale po co się stresować :) Napisze krótko :

Łukasz spinasz się strasznie bo ktoś z userów coś żartobliwie napisał..... widzisz jeden woli auto nie ruszane i w stanie bdb a drugi w stanie bdb i o 50 kg cięższe.....

Czy Ja komukolwiek coś zabraniam ? Czy gdzieś to napisałem ? Napisałem jedynie Swoją opinię że Jak mnie nie stać na Iphona to korzystam z Lumii :P

co do Dante nie wiesz nie wypowiadaj się ;)


Wakacje się skończyły to i mam nadzieje ze dziś nas ciut więcej będzie niż ostatnio na spocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Dante wiem bo z Sebą rozmawialem ;) a Lumia... to dobry telefon :)

Muscel +1

koniec tematu, Wasze zdrowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co kto się wybiera na Spota dzisiaj ?

ps. Boseronek mało jeszcze wiesz..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede :)

trzeba fure przetestowac po nowych modach bo jeszcze nie mialem kiedy bo dopiero dzisiaj rano odebralem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede :)

trzeba fure przetestowac po nowych modach bo jeszcze nie mialem kiedy bo dopiero dzisiaj rano odebralem ;)

Radku,co za mody przeprowadziłes ,bo nie w temacie jestem :)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista jest dluga :P

Z wazniejszych turbo awx, kolektor awx, dolot szerszy z nierdzewki, map sensor 3 barowy, wywalony egr i kat (kat juz wczesniej wyciety) korekta programu. Beda jeszcze w najblizszym czasie wtryski 216.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista jest dluga [emoji14]

Z wazniejszych turbo awx, kolektor awx, dolot szerszy z nierdzewki, map sensor 3 barowy, wywalony egr i kat (kat juz wczesniej wyciety) korekta programu. Beda jeszcze w najblizszym czasie wtryski 216.

Ładnie klekota zbroisz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Boseronek mało jeszcze wiesz..... :wink:

nie no musiał.... bo by sie udusił ;) czy zawsze musisz miec ostatnie zdanie Cuberku elemelku

idze idze w kukurydze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista jest dluga [emoji14]

Z wazniejszych turbo awx, kolektor awx, dolot szerszy z nierdzewki, map sensor 3 barowy, wywalony egr i kat (kat juz wczesniej wyciety) korekta programu. Beda jeszcze w najblizszym czasie wtryski 216.

Ładnie klekota zbroisz :)
Zapomnialem jeszcze ze przeciez doszly rozporki gora + dol :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista jest dluga :P

Z wazniejszych turbo awx, kolektor awx, dolot szerszy z nierdzewki, map sensor 3 barowy, wywalony egr i kat (kat juz wczesniej wyciety) korekta programu. Beda jeszcze w najblizszym czasie wtryski 216.

A miałeś sprzedawać ;-) Mocy doszło a męskie hample i zawias to kolega zrobi ;-)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobi zrobi :P

Jak coś to mam jedną zwrotnicę w garażu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...