Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wkurzylem sie i nitro ten odblysnik starlem , nawet zeszlo teraz tylko zeby to dobrze zaslonic do malowanoa

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

Boseron co to masz za autka?? Brat się bawi czymś takim i ma ładowarkę, więc jak chcesz to mogę ci sprawdzić czy ten pakiet się do czegoś jeszcze nadaje i ewentualnie go naładować. Z pożyczeniem ładowarki raczej będzie ciężko bo brat jej non stop używa.

Opublikowano

A żebym to ja wiedział, jedno ma baterie 4,8 V 600 Amh a w drugim nie było żadnej.

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Pablo sto lat Wariacie!

Robiłem dziś porządki w piwnicy i znalazłem takie cuda, przy okazji nie ma ktoś ładowarki i baterii do takiego autka żeby tchnąć nowego ducha w te maszynki ;)

389f42369bcc63429e6c6e750be963e9.jpg

Na śląskim wątku uderz do secia... On się bawi takimi zabawkami od lat ;).

PS. Gratki nowego wozidełka :)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

:hi:

skisla.jpg

Opublikowano

I Cracovie w pierwszej trójce :facepalm:

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Panie i Panowie - teraz już oficjalnie zapraszam do sklepu:

krakauto.pl

Cały czas powiększamy ofertę więc nie DENERWOWAĆ się że nie których rzeczy jeszcze nie ma na stronie...

Opublikowano

Panie i Panowie - teraz już oficjalnie zapraszam do sklepu:

krakauto.pl

Cały czas powiększamy ofertę więc nie DENERWOWAĆ się że nie których rzeczy jeszcze nie ma na stronie...

Kerczi potrzeba mi czujnik temperatury powietrza ciśnienia doładowania. Pacjent AFN 1997r. Czujnik G72 osobno na rurze, bo były też wersje połączone w jeden z mapsensorem + G72. Jeśli macie daj dane na PW jaka cena

Opublikowano

Panie i Panowie - teraz już oficjalnie zapraszam do sklepu:

krakauto.pl

Cały czas powiększamy ofertę więc nie DENERWOWAĆ się że nie których rzeczy jeszcze nie ma na stronie...

mega fajnie macie to zrobione... :thumbup1:

Opublikowano

Panie i Panowie - teraz już oficjalnie zapraszam do sklepu:

krakauto.pl

Cały czas powiększamy ofertę więc nie DENERWOWAĆ się że nie których rzeczy jeszcze nie ma na stronie...

Kerczi potrzeba mi czujnik temperatury powietrza ciśnienia doładowania. Pacjent AFN 1997r. Czujnik G72 osobno na rurze, bo były też wersje połączone w jeden z mapsensorem + G72. Jeśli macie daj dane na PW jaka cena

taki??

http://krakauto.pl/produkt/436541/bosch-0-281-002-177

:)

Panie i Panowie - teraz już oficjalnie zapraszam do sklepu:

krakauto.pl

Cały czas powiększamy ofertę więc nie DENERWOWAĆ się że nie których rzeczy jeszcze nie ma na stronie...

mega fajnie macie to zrobione... :thumbup1:

dzięki bardzo....jeszcze troche pracy wymaga no ale zamysł mam nadzieje jest niezgorszy :)

Opublikowano

Panie i Panowie - teraz już oficjalnie zapraszam do sklepu:

krakauto.pl

Cały czas powiększamy ofertę więc nie DENERWOWAĆ się że nie których rzeczy jeszcze nie ma na stronie...

Kerczi potrzeba mi czujnik temperatury powietrza ciśnienia doładowania. Pacjent AFN 1997r. Czujnik G72 osobno na rurze, bo były też wersje połączone w jeden z mapsensorem + G72. Jeśli macie daj dane na PW jaka cen

taki??

http://krakauto.pl/produkt/436541/bosch-0-281-002-177

nieee, taki:

540x405_czujnik-temperatury-vw-audi-seat

ten który Ty wkleiłeś to właśnie połączony z mapsensorem

Opublikowano

taki ma miec nr? 028906081

Opublikowano

taki ma miec nr? 028906081

egzekli men :decayed::thumbup1:

ok sprawa czujnika już nie aktualna

także dzięki za zainteresowanie :hi:

Edytowane przez radimm

Opublikowano

Panie i Panowie - teraz już oficjalnie zapraszam do sklepu:

krakauto.pl

Cały czas powiększamy ofertę więc nie DENERWOWAĆ się że nie których rzeczy jeszcze nie ma na stronie...

Nie działa menu na mobile :/

Chyba, że to nie sklep dla biedaków i tylko japka preferujecie [emoji14]

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Shadow

Opublikowano

Panowie, potrzebuje przeleciec migusiem krakow - katowice i z powrotem , ile sie teraz placi za naszego autobahna na tym odcinku? 2 dyszki tak jak kiedys czy cos sie zmienilo?

spodziewac sie jakichs kontroli, pomiarow, radiowozow etc? zwolnic gdzies? czy moge zadupcac ile wlezie?

pilna sprawa

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Nic się nie zmieniło, 10 od bramki. Yanosik i zadupcaj. Tylko nie wiem czy gdzieś tam remontu nie ma, bo obiło mi się o uszy, że coś ma być.

Edit: Eeee, ten remont to był chyba końcem marca jednak.

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

Yanosik i zadupcaj.

Mistrz!!! :grin:

Opublikowano

podziekował :hi:

Opublikowano

Między bramkami a Witkiem ostatnio jakaś zwężka była na powrocie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.